Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

kropka to wiadomo, zajada pomidory z mozarellą

i weź tu schudnij :roll:

:lol:

 

kropka cierpi :( normalnie zwijam się z bólu żołądka :(

 

zeżarłaś za dużo? :o

 

właśnie nie :( chyba skórka od pomidora mi gdzieś utknęła.... :roll: :cry: boliiiiiiiiiiiiiiiiiiii :cry: :cry:

 

spróbuj suchy chleb zjeść, tak jak przy ościach ryby :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze jem ze skórką :wink:

Do sałatki, jak wiem, że ktoś nie je, obieram...

Właśnie zajrzałam na forum po przepis na ciasto (w wątku mikserowym). Cekolaaaadoooweeee, wieczorem wykonam, bo jutro mam rocznicę ślubu, dzisiaj tylko lody z tych kalorycznych.

A na obiadek fasolka szparagowa na ostro z pomidorami (bez skórki :wink: ) i ryż na żółto oraz mizeryjka ze śmietaną (trudno, tak wolę) i zupka szczawiowa, też ze śmietaną i bita śmietana do lodów. Ale wybieram się na dłuugi spacer do lasu, więc może chociaż tę śmietanę spalę.

Mozzarellę też uwielbiam, takoż i sałatkę caprese (jak Kropka) - to na pewno nie może powodować bólu brzucha.

Elutku z pulpetów, to ja zostaję, nie przejmuj się, no tracę motywację do odchudzania, jak oglądam moje ulubione Trinny i Susanah w Stylach...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem, że jestem tu największym pulpetem... :( [/size]

/dlatego nigdzie nie ma mojego zdjęcia... :cry: /

 

Elutek, mozemy sie poscigac :wink: :lol:

Ja wlasnie gdzies wyczytalam, ze powinnam wazyc 52 kg, wiec musze schudnac ok. 10-12 kg!!!

Qrtka, ale jak to zrobic, jak motywacji brak :roll: :roll: :roll:

A wlasciwie to chyba bardziej checi :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kropka cierpi :( normalnie zwijam się z bólu żołądka :(

 

lepiej Ci trochę, kropeczka? :(

a brzusio to trzeba delikatnie wymasować,

zgodnie z ruchem wskazówek zegara

 

i lepiej nic na razie nie jeść /wiem, że to dla Ciebie trudne :wink: /

niech brzuszek odpocznie

 

 

Brzusio już lepiej, ale cierpiałam 2 dni. I to jednak nie od pomidorów, bo podobno były właśnie bez skórki :)

Wczoraj wtryniłam karkówkę z grilla :lol: 8) :lol:

A dzisiaj kawa i kanapka, która ledwo mi przeszła przez gardło... :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Brzusio już lepiej, ale cierpiałam 2 dni. I to jednak nie od pomidorów, bo podobno były właśnie bez skórki :)

Wczoraj wtryniłam karkówkę z grilla :lol: 8) :lol:

A dzisiaj kawa i kanapka, która ledwo mi przeszła przez gardło... :-?

 

ale smaczki :D

 

a ja sobie pojadłam pstrąga z grila, z dużą ilością cebuli i czosnku 8) pyszotka, szczególnie, że pstrąg świeży, prosto z hodowli w Lisewie (blisko Karwieńskich Błot II) :D i mężuś go przyrządzał :lol:

 

polecam weekend nad morzem :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czesć kobitki :D

Kropeczka - gratuluję nowej pracy !!!!!

Kuleczka - rzeczywiscie stroiłam się na wesele a było takie denne, że....szkoda gadać :roll: No, ale sukienka wyszła fajnie, nowe szpilki mnie nie obtarły, także nawet nie zmieniałam na inne - i to tyle miłych wspomnień :roll: :lol:

 

Odchudzanie mi nie idzie - jak zawsze latem :roll: za duzo pokus, przyjemnosci, itp

jutro jedziemy nad morze - a tam to dopiero będzie - lody, gofry, kukurydza w kolbach - obowiązkowo ! :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czesć kobitki :D

Kropeczka - gratuluję nowej pracy !!!!!

 

Odchudzanie mi nie idzie - jak zawsze latem :roll: za duzo pokus, przyjemnosci, itp

jutro jedziemy nad morze - a tam to dopiero będzie - lody, gofry, kukurydza w kolbach - obowiązkowo ! :wink:

 

dziękuję kochana :)

 

Ale Ci zazdroszcze wyjazdu nad morze... Dokąd się wybieracie? Ja w tym roku jestem pozbawiona urlopu :cry: Coś za coś...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kropka - Ty mi zazdrościsz urlopu a ja Tobie pracy :wink:

Jedziemy do Kołobrzegu - już dawno obiecałam kuzynce, że odwiedzę ją na nowym mieszkaniu, a przy okazji trochę sobie odpoczniemy w ''uzdrowisku'' :wink:

 

To może przejedź przez Olsztyn? :)

Nie wiem, czy jest czego zazdrościć... Bede mieć zapieprz jak diabli... :roll:

 

Jeju, będziesz miała nad morzem gofryyyyyyyyyyyy :oops: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...