Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

aaaaa się dopiszę:(

 

Moja waga to było zawsze ok.60kg (i też zawsze chciałam się odchudzać :lol: ), po ślubie, jak sobie zaczęliśmy z mężem podjadać to mi się przybrało 10kg:(, później dziecko, ale tłuszczyk z ciąży to mi migiem zleciał, zostało tylko ta wcześniejsza 10kg nadwaga:( W zeszłym roku wzięłam się za siebie - SB, A6W, aerobick, afekt - 59kg:))))) Trzymałam prawie rok i znów mi to 10 kg wróciło:((((((

 

A mnie się nie chce ćwiczyć!

Nie chce mi się stosować żadnej diety!

 

A schudnąć muszę, bo się wogóle w ciuchy z zeszłego roku nie mieszczę:(

 

Potrzebuję mobilizacji:)))!!!!!!!

 

Już nawet zaczęłam w dzień mniej jeść, ale wieczorem (głownie jak się na coś zdenerwuję) to jem jak wariatka:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja zupełnie poważnie myślę o takim wyjeździe - dużo ostatnio pracowałam więc

gotówka jest, czas też się znajdzie, tylko dokąd...? coś ostatnio ciągnie mnie w

lubuskie, a tam jest ośrodek Afrodyta - może wiecie coś na ten temat...? :roll:

http://www.pensjonat-afrodyta.pl/

Znajoma była, ale nie na odchudzaniu, tylko na odpoczywaniu - wróciła wypoczęta, więc może i odchudzanie by działało... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy odwiedzalyscie strone vitalia.pl ?

Polecam :)

Masz swojego dietetyka z ktorym mozesz korespondowac kiedy chcesz, to on uklada Ci diete na caly tydz z gory w zaleznosci od wieku, wagi itp.

Miesieczna dieta kosztuje 49 zl, wydaje mi sie ze warto, jest sporo kobiet i nie tylko, motywacja ogromna.

Posilki smaczne i nie chodzisz glodna co jest wazne!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy odwiedzalyscie strone vitalia.pl ?

Polecam :)

Masz swojego dietetyka z ktorym mozesz korespondowac kiedy chcesz, to on uklada Ci diete na caly tydz z gory w zaleznosci od wieku, wagi itp.

Miesieczna dieta kosztuje 49 zl, wydaje mi sie ze warto, jest sporo kobiet i nie tylko, motywacja ogromna.

Posilki smaczne i nie chodzisz glodna co jest wazne!!!!

 

Ja jestem zarejestrowana i trochę się udzielam w wątku o bieganiu. Nie wykupiłam diety, bo nie lubie być ograniczana. Nie mam jakiejś tam wielkiej nadwagi, więc sobie odpuściłam jej zakup. Za to co jakiś czas skrobne sobie w dzienniku. Fajnie jest, polecam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

elutek - ja się mogę pochwalić 8)

Dziś pierwszy raz od roku zobaczyłam na wadze 56 kg :D zaraz potem znikło bo zjadłam obiad :lol: ale nic to - idzie ku dobremu :wink:

 

Kupiłam sobie przedwczoraj kawkę odchudzającą - fajna ! Zobaczymy - może i ona coś pomoże :wink:

proszę podaj nazwę tej kawy -cenę za opakowanie czy sztukę?I gdzie to się kupuje ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...