Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Wracajac do tego octu ... wczoraj po sugestii mojej alergolog kupilam flaszeczke ... Fujjjjj ... wymieszalam dwie lyzki ze szklanka wody. Smierdzi jak ocet, a smakuje jak wywietrzale wino marki wino :roll: :lol:

 

 

dziewczyny!

 

co do kwasu to mam taką propozycję, którą sprawdziłem na sobie i mówię, że na mnie akurat działa:

- sok z cytryn, kuracja prof. Tombaka chyba (w necie można znaleźć)

zaczynałem od jednej, skończyłem na 6-ciu, przez 12 dni , to tylko tak profilaktycznie na kości miało być, a okazało się, że skutkiem ubocznym był kompletny brak apetytu. Nie to miało być celem, ale na takiego żarłoka, jak ja zadziałało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

AmberWind - sprawdze wieczorem w domu w ksiazce - Dukan bardzo dokladnie tlumaczy te wszystkie przemiany biochemiczne w ciele ( inna sprawa, ile z osob na tej diecie to wszystko przeczytalo :) ).

 

i udalo sie cos sprawdzic? 8) Jak nie, to nic nie szkodzi. Znajoma za pare dni ma mi podrzucic ta ksiazke do poczytania, wiec sobie przeanalizuje :-)

 

 

A jesli chodzi o te ilosci w III fazie, to sa one jednakowe dla wszystkich niezaleznie od wagi, chodzi tu glownie o to, zeby bardzo stopniowo wprowadzac z powrotem te rzeczy, ktorych wczesniej nie mozna bylo jesc.

Dukan jest lekarzem internista, swoja diete dopracowywal jakies 20 lat na bardzo wielu pacjentach, przeprowadzajac im w trakcie trwania diety bardzo czeste badania.

 

No tak, ale kazdy ma inny bilans zapotrzebowania energetycznego i trudno ukladac diete w oderwaniu od tego ile wazymy, ile chcemy wazyc, jaka mamy dzienna aktywnosc itp. itd., wiec przeslania tej fazy, ze chodzi o stopniowe wprowadzanie produktow malo mnie przekonuje. Stopniowo ok! Ale brakuje mi jednak bardziej indywidualnego podejscia do Klienta ;) 8)

Jakos nie wyobrazam sobie abysmy np. z moim TZ-tem mogli jesc to samo i tyle samo :o

Nie to abym sie czepiala ... wlasciwie kazda dieta ma jakies braki i bledy, jedna mniejsza a druga wieksze ... takie zycie odchudzajacych sie :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month później...
To i ja wziąłem się za odchudzanie.

Wiosna,w perspektywie plaża,morze itp.

Doszedłem do 95kg i uznałem,że wystarczy.

Ograniczyłem piwo do 3 butelek dziennie,nie jadam po 23:00.

Dwa razy w tygodniu siatkówka.

I już jest 92 kg.

Plan jest zejść do 89-90kg

 

A jaki masz wzrost?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja dzięki uśmieszkowi elutka :lol: w którymś tam poście stwierdziłam, że chyba czas zrzucić parę kilo które wskoczyły mnie i mężulowi po rzuceniu fajek :lol:

 

U mnie piątka, u mężula osiem kilo :lol: na proteinowej diecie rzecz jasna :lol: I chociaż wczoraj usłyszałam, że niepotrzebnie i nie widać :evil: :lol: to czuję się lepiej ze sobą :D

 

Elutek dzięki za nieświadomą mobilizację :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość elutek

mbz - ja już się nie odchudzam w ścisłym tego słowa znaczeniu, owszem jem bardzo

mało węglowodanów, więcej piję, ale to wszystko, wagi nie mam idealnej, ale z tą, którą mam

czuję się dobrze.

Do lata zleci jeszcze jakieś 2 kg /wiem, wiem, zastraszające tempo :lol: /

 

ja po prostu doszłam do momentu, w którym uwolniłam się od tej obsesyjnej

/w moim wypadku/ myśli: MUSZĘ schudnąć

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, to super :)

Ja tez nie doszlam do mojej superwymarzonej wagi, ale zauwazylam, ze ta dieta, a wlasciwie dr Dukan w ksiazce - pomaga zrozumiec pewne rzeczy i dzis ciesze sie waga mozliwa do utrzymania bez wiekszego wysilku :)

Do tego przeczytalam jeszcze "Francuzki nie tyja" i bardzo mi sie filozofia autorki podoba ( to nie jest zadna dieta, raczej triki i rady dla zwyklych smiertelnikow), staram sie ja wcielac w zycie - zwlaszcza fragment o zachowaniu rownowagi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...