Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

amazonka działaj :D

 

ja mam bardzo słaba silna wole :roll: bylam u dietetyka wydalam 180 zł a przez 2 miesiace schudłam 3 kilo :roll: podłamało mnie troche chodziłam na areobik ale teraz nie mam z kim szkodnika zostawiać i dupa :roll: :-?

 

u mnie największym problemm jest to ze ja sama nie mieszkam. wiec gotuje dla siebie rodziców i meza i dziecka. czasami 3 obiady wychodzą :evil: wiec dla mnie nie chce mi sie gotowac osobno.

 

gjuba dynia nie ma motywacji :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nigdy nie pokocham... :-?

a tymczasem zaczelam jezdzic do pracy rowerem. odleglosc sluszna - 9km - efektow oprocz leszgo samopoczucia - brak :evil:

u mnie skutek prawie ten sam - kicha :(

Waga w miejscu a w obwodzie więcej - szczególnie nogi - podobno przybranie masy mięsniowej :-?

 

Wolę dietę.

Już od wczoraj mam 1,5 kg mniej , ale to chyba odwodnienie :roll:

 

A w cyckach to ja bym sobie dorzuciła najchętniej z tyłka :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

amazonka działaj :D

 

ja mam bardzo słaba silna wole :roll: bylam u dietetyka wydalam 180 zł a przez 2 miesiace schudłam 3 kilo :roll: podłamało mnie troche chodziłam na areobik ale teraz nie mam z kim szkodnika zostawiać i dupa :roll: :-?

 

u mnie największym problemm jest to ze ja sama nie mieszkam. wiec gotuje dla siebie rodziców i meza i dziecka. czasami 3 obiady wychodzą :evil: wiec dla mnie nie chce mi sie gotowac osobno.

 

gjuba dynia nie ma motywacji :cry:

Ja tez gotuję dla całej rodziny ale zaczęłam się odchudzać Stosowałam dietę proteinową. Ważyłam 65 a teraz 56,5 ważę. :D Zaczęłam w Wielkim Poście. Teraz zmieniłam nawyki żywieniowe i jest ok.A zeby było smieszniej to zaczęłam pracować w ..barze..ale nie ulegam pokusom. :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś czwarty dzien na protalu..Daję radę ale szpinak za mna chodzi..

 

andzik - a na jak długo zaplanowałaś I fazę? :roll:

7 dni...

owoce morza bokiem mi wychodzą.. ryby tez..najbardziej zasmakowala mi jajecznica z krewetkami...i duzo szczypiorku.

Niby się odchudzam a nie wierzę, że schudnę.Marzy mi się rozmiar 38 :oops:

Jeszcze wlosy muszę przedluzyc.Moze dla Was jest to śmieszne ale dla mnie powazna sprawa.Bylam u fryzjera i za krotko mnie sciela.Patrzec na siebie nie mogę. :( :evil:

Elutek moze sie spotkamy w końcu? Tak schodzi to spotkanie..

 

hheh teraz się z tego wpisu śmieję..Mam rozmiar 38 i jest super. I Elutek czas się spotkać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...