Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Dieta Dukana to dieta proteinowa. Bardzo skuteczna, ale trzeba jej bardzo przestrzegac - najlepiej kupic ksiazke - trzeba wiedziec, ze zmienia sie nawyki do konca zycia.

 

Aha, i przy tej diecie biust leci na koncu i to raczej malo :)

 

ale tam nie ma nawet warzyw, tak? to jeszcze gorzej niz DPP :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam się - dzień dobry:)

walczę od dawna - co jakiś czas

w zeszłym roku zrzuciłam sporo, ale jakoś przysiadłam i troszkę wróciło, teraz zaczynam znowu

dieta dietą, ale wiem, że znowu muszę przywitać się z podłogą - w moim przypadku najwięcej chyba zdziałała aerobiczna 6 Weidera

tylko czasem jakby sił brak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sa warzywa w drugiej fazie. ....

 

no tak, ale jak do niej dociągnąć :)

 

nie tak trudno, bo I etap trwa w zaleznosci od tego, ile chce sie schudnac:

do 5kg - 1 dzien

do 10kg - 2 dni

do 20kg - 3 dni

powyzej - od 7 do max 10 dni

 

poza tym nawet w dniach bialkowych mozna jesc szczypiorek, cebulke, korniszony i kiszone ogrki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sa warzywa w drugiej fazie. ....

 

no tak, ale jak do niej dociągnąć :)

 

nie tak trudno, bo I etap trwa w zaleznosci od tego, ile chce sie schudnac:

do 5kg - 1 dzien

do 10kg - 2 dni

do 20kg - 3 dni

powyzej - od 7 do max 10 dni

 

poza tym nawet w dniach bialkowych mozna jesc szczypiorek, cebulke, korniszony i kiszone ogrki

 

 

super! jeden dzień przeżyję na takiej sałatce :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja na sniadanie jadlam chalke z kruszonka, a do tego posmarowana maslem :roll: .

Ale tak dawno nie jadlam swiezej chalki z maslem i byla taka dobra, ze jakos nie mam wyzutow i po takim sniadanku mam sile pracowac wydajnie do wieczora :wink: .

 

Sorry magpie, ale nie ma bata ... po prostych weglowodanach, okraszonych tluszczem energii starczy Ci gora na 3 - 4 godziny. Masz gwaltowny wyrzut insuliny do krwi, przy jednoczesnym wysokim poziomem cukru. Czujesz sie wtedy dobrze, szczesliwa, syta i spokojna ;) Ale niestety nic nie trwa wiecznie. Poziom cukru szybko spada, az do poziomu nizszego niz przed tym sniadankiem. Pojawia sie glod, sklaniajacy do czestego pojadania. Tu ciasteczko, tam cukierek, slodzona kawka i kolejna chaleczka, lub przynajmniej kajzerka ;)

Co wiecej akcja "chalka z kruszonka i maslem" nie konczy sie tylko krotkim szczesciem, szybkim glodem, ale rowniez cicha praca insuliny prowadzaca do anabolizmu, czyli odkladania tluszczu w komorkach 8) Tego jednak nie dosc, bo insulina to pracowity hormon, ktory w swym trudzie i ciezkiej robocie incjuje i kontroluje proces neolipogenezy, czyli tworzenia tluszczy z dostarczonych w pokarmie weglowodanow. W ten sposob nadmiar weglowodanow z malutkiego sniadanka skladuje, w naszych biodrach, brzuchach, tylkach i okraglych ramionach 8)

 

Piec minut w ustach, godzina w zoladku, cale zycie w biodrach. Na zdrowie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...