Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Pozwolilam sobie dzisiaj na chalke, bo w domu bede dopiero po 20 i do tego czasu nic juz nie zjem, w pracy pije tylko owocowe herbatki bez cukru (kawe tylko w domu z ekspresu).

Co do jedzenia to juz kiedys pisalam, ze jem wszystko ale licze kalorie zeby dziennie nie przekroczyc 1700, od jesieni nie uzywam cukru, nie pije slodkich sokow i nie jem gotowych slodyczy (cukierki, batony, ciastka). W ten sposob schudlam 8 kg i na razie sie trzymam.

Wczesniej jak sie odchudzalam na diecie 1000 kcl jedzac tylko to co zdrowe po skonczonej diecie w kilka msc wszystko nadrabialam spowrotem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Gość elutek
magpie, alez ja nie chce zagladac Ci do talerza czy profilu diety, tylko odnioslam sie do blednego stwierdzenia, ze po chalce z maslem starczy Ci energii na 12 godzin. 8)

 

a może potem /tzn. po tych 3-4 godzinach/ energia czerpana jest z zapasów tłuszczyku i dlatego się chudnie? :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

magpie, alez ja nie chce zagladac Ci do talerza czy profilu diety, tylko odnioslam sie do blednego stwierdzenia, ze po chalce z maslem starczy Ci energii na 12 godzin. 8)

 

Musi starczyc energii na tyle godzin, bo dzisiaj pozno wroce do domu, co prawda sklepy mam pod nosem, bo pracuje w centrum ale od kiedy odrzucilam cukry mam zasade, ze chocby mnie skrecalo z glodu albo mam ochote na slodkie do spozywczego z pracy sie nie ruszam nawet po jogurt (leniwa jestem :p ) :p .

 

elutek oj zapasy tluszczyku to u mnie sa na pewno :oops: , zreszta sama widzialas :wink: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musi starczyc energii na tyle godzin, bo dzisiaj pozno wroce do domu, co prawda sklepy mam pod nosem, bo pracuje w centrum ale od kiedy odrzucilam cukry mam zasade, ze chocby mnie skrecalo z glodu albo mam ochote na slodkie do spozywczego z pracy sie nie ruszam nawet po jogurt (leniwa jestem :p ) :p .

 

 

magpie, teraz to mnie zupelnie rozwalilas :lol: Co to za zasada, ktora zabrania Ci zjesc jogurt a popchnela do pochloniecia chalki z maselkiem? 8) :lol:

BTW jesli Twoja zadasa zabrani Ci wyskoczyc do sklepu po cos zdrowego, to moze w torebce bedziesz nosic awaryjne batony proteinowe? :roll:

 

elutek, byloby wspaniale, gdyby nie pare ale ... po pierwsze spowolnienie metabolizmu, po drugie wilczy apetyt po zbyt dlugich odstepach miedzy posilkami i wrecz histeryczna sklonnosc organizmu do magazynowania tluszczy, na wypadek pozniejszych glodowek. Na zakonczenie dolozmy jeszcze genetyke, ktora jednym opychajacym sie slodkosciami pozwala przez cale zycie nosic rozmiar 36, a drugich "nagradza" mega otyloscia :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AmberWind zle mnie zrozumialas, ja mam zasade nie wychodzic do sklepu w trakcie pracy po nic do jedzenia - jogurt byl tylko przykladem. Nie wychodze po nic, bo kiedys wlasnie takie wychodzenie, kupowanie i podjadanie mnie gubilo, bo szlam po jogurt, a kupilam jeszcze np. wafelka w czekoladzie :roll: .

Rano jak nie zabiore sniadania z domu to kupuje cos w drodze do pracy i szykuje kanapki w pracy, a potem jem dopiero w domu, u mnie sie to sprawdza :wink: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sa warzywa w drugiej fazie. ....

 

no tak, ale jak do niej dociągnąć :)

 

nie tak trudno, bo I etap trwa w zaleznosci od tego, ile chce sie schudnac:

do 5kg - 1 dzien

do 10kg - 2 dni

do 20kg - 3 dni

powyzej - od 7 do max 10 dni

 

poza tym nawet w dniach bialkowych mozna jesc szczypiorek, cebulke, korniszony i kiszone ogrki

 

...ale bez słodyczy - cukierków czekolad jogurtów z owocami...

a co to za zycie z ograniczeniami?? ja musze mieć troche radosci w życiu (czytaj słodyczy)

 

a na tkankę tłuszczową ud i posladków najlepiej wpływa karmienie piersią :p

... i co fajne piersi w tym czasie są wieksze niz mniejsze ;)

 

... a co z wolnym przeżuwaniem pożywienia?? chyba szybciej zaspokaja łaknienie??

no i zasada odpocznij 10 minut bo po tym czasie mózg odbiera informacje ze jest najedzony...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AmberWind - z taką wiedzą to podejrzewam, że nigdy nie miałaś problemów z nadwagą :roll: :)

 

Gdyby wiedza determinowala oczekiwana wage, to byloby idealnie 8) Znam osoby, ktore "z glowy" cytuja cale tabele kaloryczne, bedac jednoczesnie na przewleklej ;) i nieskutecznej diecie :roll:

Osobiscie kalorii nie licze, w domu stosujemy kuchnie srodziemnomorska. Do tego to co uwielbiamy najbardziej, czyli intensywny trening od 6.30 rano, potem prysznic i do pracy 8)

 

st_ella, a radosc czerpana z czegos innego niz jedzenie? :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

ja chodze spac okolo 1 w nocy i o tej porze raczej bym nie wstala :roll: :p .

 

przyznam, ze tez nie mam komfortu wczesnego chodzenia spac i niestety zasypiam grubo po polnocy a czasami nawet ok. 3.00 :roll: Prowadzenie wlasnej firmy pozwala mi jednak czesto ok. 14.00 15.00 uciac sobie godzinke zdrowej drzemki :lol:

 

satinka, kazdy sposob dobry, aby tylko byl skuteczny 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...