Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Ćwiczyłam w domu, dość intensywnie na poszczególne partie ciała, ze szczególnym uwzględnieniem dolnych partii. Treningi i dieta trwały 2,5 miesiąca. Schudłam 8 kilogramów. Generalnie mam sylwetkę gruszki, choć z wiekiem już nie tak zaznaczoną jak kiedyś. Wtedy gdy się odchudzałam różnica między biodrami a talią wynosiła ponad 35 cm. A wzrostu ma 178.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

karolcia, no to wzorcowo! 1 kg na tydzien to bardzo optymalnie. Chociaz w pierwszym etapie chudnie sie tygodniowo wiecej, ale potem tempo ubytku wagi sie stabilizuje i spowalnia, ale jest bardziej efektywne bo chudniemy z tluszczu, a nie z ubytku wody ;)

 

W tym wszystkim nie mozna dac sie zwariowac. Mozna wazyc nawet i 70 kg byleby byc fit, sprawnym, zdrowym i bez zadyszki dobiegac do autobusu, czy wdrapywac sie na 5 pietro :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam 26,3 i taką poradę:

"Ważysz trochę więcej niż wynosi Twoja idealna waga, ale to nie jest duża różnica. Nie panikuj zatem i postaraj się ograniczyć trochę liczbę kalorii w posiłkach. Pomyśl też o jakiejś diecie i zażywaj więcej ruchu na świeżym powietrzu."

:p

Elutek, bardzo mi bliska taka porada.

 

ja Cie prosze Ja przy 170 waze 52 kg i szkieletem sie nie czuje

Moja droga, to jest wątek dla odchudzaczek, a nie dla szczuplaków :wink:. Uprzejmie proszę nie dobijać mnie swoimi "parametrami" bo resztki motywacji stracę :lol:

 

Arco, potwierdzam słowa Karolci - świetnie wyglądasz! W ciąży też byłaś bossska!

 

Mi by się przydało zgubić z 8 - 10 kg. Zobaczymy, jak będzie z dietą. Ze mną jest tak, że oprę się wszystkiemu oprócz pokusy 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

boszsszz... ja też mam 10 za dużo na sobie :oops:

biorąc pod uwagę, ze przede mną zima- nie widzę tego zbyt kolorowo :-? :lol:

trza zaś się wziąć za siebie ...

niespełna rok temu udało mi się rzucić 13 kilo ....czas na kolejne 10 ....

ino jak to cholera zrobić skoro nadciśnienie wyklucza mi specyfiki i pomagacze :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nadciśnienie wyklucza mi specyfiki i pomagacze :roll:

 

daggulka, powodem nadcisnienia bywaja zbedne kilogramy! Schudnij dla siebie, swojej figury, piekna i dla ... serca!

 

Wcale nie musisz wspomagac sie termogenikami czy innymi specyfikami! Kochana, mniej jesc, wiecej sie ruszac :-) Trzymam kciuki za .. Twoje serduszko :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niestety najpierw lecą cycki i długo długo nic :(

Na szczęście ja tak nie mam, po schudnięciu 5 kg piersi są jak były :)

Jednak chudłam bardzo powoli minimalnie ograniczając jedzenie i ćwicząc, może to jest metoda na nieodchudzenie biustu :roll:

Po ponad dwóch latach reguralnych ćwiczeń stwierdzam, że moge sobie pozwolić na więcej smakołyków a waga stoi w miejscu.

Oby tak dalej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mojej mamy w pracy szał w tej chwili robi preparat Vichy Inneov Cellulit. Kurację ciągnie się przez 3 miesiące. Kobiety chudną po 9-12 kg, bardzo dobrze wpływa na skórę. Moja mama po miesiącu stosowania schudła 4 kg. Jak na razie nic nie słyszałam o efekcie jo-jo...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ile ten preparat kosztuje ?

 

satinkaa, ja Cie prosze ;) Nie daj sie wkrecac tanimi chwytami marketingu szeptanego :lol: Chocby Cie skrecalo, to nawet Meridia i Zelixa razem wziete Cie nie odchudza, gdy nie trzymasz sie konsekwentnie diety i cwiczen gdy chcesz miec jedrne i wymodelowane cialo :)

 

Gadanie w stylu "kolezanki schudly" trafia do mnie tylko wtedy, gdy obok suplementu zwiekszajcego motywacje TYLKO i wylacznie poprzez kase, ktora na niego wydalysmy stoi dieta, dieta i jeszcze raz dieta :-)

 

To tak ode mnie :-)

 

kuleczka, mam to samo :-) Schudlam 5 kg poprzez cwiczenia i bardzo rozsadna diete i biust pozostal taki jak trzeba :lol: :D :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Amber, coś w tym musi być, skoro jest już nas dwie 8) :D

 

 

Satinkaa, stosowałam inneov zanim zmądrzałam. Efekt żaden. Drogie jest cholerstwo a taki sam efekt antycelulitowy można osiągnąć pijąc dużo wody.

Tyle, że ja nie mam dużego cellulitu, więc tak do konca nie mogę się wypowiadać, może to działa na jakiś cellulit bardziej zaawansowany :)

Efektów odchudzenia nie było żadnych!

Popieram w 100% Amber,.

Kobiety szkoda zdrowia na szarpaczkę z dietami, tabletkami cud i wszelkego rodzaju wspomagaczami (no chyba że to bieżnia albo rower :D ).

Trzeba zmienić nawyki żywieniowe i styl życia. Innaczej blędne koło.

Szkoda poddawac naszą skórę, nasze biusty ciągłym wahaniom wagi.

Z gumy nie jesteśmy i takie drakońskie diety odbijają się nanszym wyglądzie niezbyt korzystnie.

Tyle wymądrzania ode mnie :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kuleczka, z cellulitem tez mi sie udalo :-) Kiedys mialam troche, teraz wlasciwie wcale. Sadze, ze to efekt zmiany sposobu odzywiania, regularny ruch i duzo wody codziennie wchlanianej :-) Ale przyznam, ze kawy tez sobie nie odmawiam, a od czasu do czasu kawalka dobrej drozdzowki, czy szarlotki z lodami :D

Natomiast nie kreca mnie miesne tlusciochy na talerzu, kluchy czy ziemniaki. Podobnie jak klapienie tylka przed TV :lol:

 

A wracajac do odchudzania, rynek preparatow cud_odchudajacych liczony jest na miliony dolarow :lol: Rozwija sie najprezniej ze wszystkich suplementow i w spoleczenstwach konsumpcyjnych ma lukratywna przyszlosc. Przeciez kazdy chce znalezc tego "Graala" na swoje slabosci i lenistwo :-?

BTW tylko mniej niz 5% osob z nadwaga ma rzeczywiste problemy zdrowotne uniemozliwiajace schudniecie. Reszta ma ja na wlasne zyczenie :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja też mam jeszcze do zrzucenia ok. 4 kg. Na wiosnę odchudzałam się stosując dietę Odchudzanie na zawołanie - i udało mi się szybko zrzucić ok. 9 kg bez efektu jojo :D

Jadłam 6 posilkow dziennie, 3 litry wody, rowerek (w spodenkach neoprenowych). Głodna nie chodziłam, jedynie wieczorami miałam czasami kryzysy (zwłaszcza na poczatku). Dieta turbo polega na tym, ze jedna tura ma 10 dni. Potem możemy sobie zrobić przerwę np. 3 dni i zacząć kolejną turę. Posiłki są tak skombinowane, żeby oszukać trochę metabolizm - przyspieszyc go.

 

Mieszkalismy wtedy z Rodzicami męża i odchudzałam się razem z Tesciową - ona schudła mniej więcej tyle co ja. A łamała zasady popijając czasem piwko, czy potajemnie wyjadając z garnka to co dla chłopców było :lol:

 

Teraz mieszkamy z moimi Rodzicami (jeszcze przez chwilę) i mam po pierwsze mniej ruchu, po drugie znów kusi (skutecznie niestety) czekolada. Wiec tymczasem z kontynuowania diety nici. Ale w styczniu zrobię sobie kolejne dwie tury i dwie tury na wiosnę. Teraz jedynie będę starać się nie zapuścić :lol: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie dziewczyny

Polecam lekturke na wieczory

http://dietamm.com/

rozsądną, bez głodu i daje naprawdę niezłe efekty.Sama przestawiłam sie na ten tryb żywienia, bo dieta tego nie mogę nazwać. Dla zainteresowanych dodam że jest tam forum, wiele przydatnych tematów do zagłębienia. Najlepszym wspomagaczem jest ruch i jeszcze raz ruch. Sama zaczęłam latać na areobik, tym bardziej mam siedzącą pracę. Dla rozbicia cellulitu polecam roll masaże.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...