Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

qurcze nie mam rowerka :cry:

ale 6 wedera sobie zapodam.42 dni.matko z corka.3 podejscie.

10 kg.po co ja tyle jadlam :oops:

czemu mam prace siedzaca :roll: , czemu mam lenia :-?

jak tu sie wziasc w garsc...

 

też mam lenia , prace siedząca i brak chęci ... ale kurcze - trza się wziąść w garść....

chęci i motywacja u mnie znacznie słabsza niż wczoraj ...ale twardo się trzymam ... do tej pory serek wiejski , kawa i bułka grahamka ....

pracuje do 17 i to jest moje przekleństwo ... zażerałam zawsze obiad wieczorem :oops: .... ale koniec .... 1000 kcal dopóki książki w/w nie przeczytam , rowerek, brzuszki ... nie ma totamto ....nikt tego za mnie nie zrobi ... :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zdecydowałam ... dieta proteinowa Pierre Dukan ... to jest to czego szukam ... se ściągnęłam przez chomika książkę , se druknęłam ... przeczytałam .... zdecydowałam ...

można jeść ile się chce , w dowolnych godzinach (praca mnie ogranicza :roll:) ... łącząc ze sobą produkty dowolnie spośród 8 grup żywieniowych (jedna dla mnie już odpadła - owoce morza - nienawidzę)....

nie mam czasu na pierniczenie się z gotowaniem extra tylko dla siebie ... zaczynam od jutra ... trzymajcie kciuki :D ... do zrzucenia 10-15 kilo .... :roll:

 

a w ogóle .... jest tu ktoś na tej diecie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to daggulka ruszamy. Ja zacznę w poniedziałek. We dwie raźniej. Pisz codziennie jak ci idzie. Może to mnie w końcu zdopinguje, bo koleżanki z pracy są już w fazie stabilizacji. Naprawdę pochudły. Trzy się odchudzały od 1 czerwca. wyniki od 8kg (ale ta i tak była szczupła) do 26kg.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ania ... zaczełam :

zjadłam odtłuszczony jogurt , wypiłam kawe ze słodzikiem i mlekiem 0%

 

zakupiłam mnóstwo:

odtłuszczonych jogurtów, serków, ser biały , kilo watróbki drobiowej , udka i piersi z kuraka , jajka, słodzik :lol: .... po południu na kolejne zakupy ... trza wiecej różnego ... rybki se kupie (szprotki wedzone , makrelkę) ... wieczorkiem rowerek .... cel i strategia jasno określone ...do boju ... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daggulka, jestem pod wrażeniem 8) :D

Powodzenia.

 

Ja to jak zwykle. Kiedy tylko sie pochwaliłam od razy kilogram wskoczył, nie wiadomo kiedy :evil:

Tzn pewnie podczas umilania sobie jesiennych wieczorów przy kawce i domowym cieście :D

Od poniedziałku uszczuplę swoje menu o kolację. Po kilku dniach wszystko [powinno wrócić do normy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kuleczka a może za bardzo chcesz obniżyć wagę i organizm się buntuje ???

 

z tego co ja kuleczke ze zdjęcia pamiętam (było takie jedno kiedyś na forum :wink: ) to kuleczka nie bardzo ma z czego zrzucać :D

poza tym chudszemu jakoś trudniej zrzucić te parę kilo .... :roll:

 

Ania.... kurcze, no chciałabym wrócić do swojej starej wagi ... po trupach ... się zawzięłam i koniec ... :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie nie, ja wagi obniżać nie chcę :)

Chcę tylko zatrzymać taką jak mam w chwili obecnej.

Owszem zjeśc mogę wiecej dzieki wysiłkowi fizycznemu i większej niz kiedys masie mięśniowej, ale poprostu przeholowałam z rozpieszczaniem siebie.

Trzeba trzymać rękę na pulsie 8)

 

daggulka masz rację, odchudzić się z 60 na 55 jest zdecydowanie trudniej niż startując z takich na przykład 80 kg.

60 kg przy wzroście 168 to dla organizmu żadna nadwaga, choć kiedy zdarzało mi się tyle ważyć, czułam się jak słoniątko :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dużo zależy od budowy ciała :wink:

ja w wadze 58 kilo zawsze czułam się rewelacyjnie ....

 

wiecie co dla mnie jest największą masakrą w tej diecie?

zakaz spożywania alkoholi a w szczególności piwa :cry: :cry: :cry:

 

ja nie wiem ...odwyk przymusowy na własne życzenie ... dziś na walce kuźwa bede z mineralką siedzieć ...

chyba , ze se lampkę wińska wypiję ... zobaczymy - może nawet nie zdążę jak się w 15 sekund rozegra ... :roll: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ania .... ja dziś:

jogurt mały

5 cieniutkich plasterków szyneczki light z kurczaka

6 kawałków wątróbki

4 jajka

2 kawy z mlekiem odtłuszczonym i słodzikiem

butelka mineralnej

kilka łyków coli zero

 

czuję się jak balon .... nażarta że masakra .... po tych jajkach i wątróbce tak się zapchałam, ze już na nic nie mam ochoty - strasznie długo trzyma i nie chce się jeść - tak, że nie jest najgorzej .... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

daggulka, na tej diecie nie czuje się głodu. Ja zaczynałam ją w czerwcu, po 5 dniach miałam 3,5kg mniej. Przez wypadek mojego tatusia przerwałam dietę, tzn. przestałam jeść w ogóle ze stresu.

Ale jak tato wyszedł z INTENSYWNEJ TERAPII to szybko nadrobiłam stracone kilogramy.

Dzisiaj się trzymałam, zjadłam niewiele. Ale czyste proteiny zacznę w poniedziałek. Planuję do soboty być na proteinkach, a potem przejść do drugiej fazy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Schudlam w ciagu pol roku ok. 10 kg. Teraz niestety troche mi przybylo z powrotem ( pewnie ok. 5). Ale na szczescie prawie tego nie widac, bo zmienila mi sie sylwetka :D

 

I tu moja przestroga dla Was - ja nie do konca trzymam sie diety, trzeba pamietac, ze wlasciwie juz na zawsze powinno sie stosowac ten jeden dzien bialkowy ( a u mnie z tym roznie bywa :oops: ) no i 3 lyzki otrab owsianych dziennie (i tu tez mam braki).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...