Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

czwarty dzień....

dzień w pracy , potem paznokcie i fryzjer ... w domu bede kole 20 :roll:

 

kupiłam se po drodze twaróg odtłuszczony , cynamon ... bede szamać zaraz śniadanko ... na razie kawę wypiłam ino ...

potem pójdę do sklepu ...odkryłam coś takiego , co sie u nas nazywa "kąski piwne" ....

połówki udek kurczaka wędzone ... normalnie wygodne toto -nie trza pichcić i na obiad w pracy w sam raz ... :lol:

a na wieczór jakąs rybke albo jogurt ....

 

nie wytrzymałam laski - sie zważyłam rano .... 2 kilo mniej na zadku :D

startowałam z 70 kilo - teraz jest 68 ... pryznam się , a co mi tam ... :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Satinkaa, to czekamy na wiadomości:)

daggulka, trzymam kciuki - dasz radę.

Ja juz po obiedzie. A jako, że w pracy to były warzywa - lodowa, papryka, pomidor, ogórek, do tego jajo na twardo, pierś z kurczaka i sos. Pycha, ale najadłam się jak bąk. Zjadłam godzinę temu i ciągle jestem pełna.

teraz zrobię sobię zielona herbatkę, bo musimy dużo, dużo pić.

No i dzisiaj mój aerobik, juz nie mogę się doczekać:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aaaaga ... Ty chudzino :o :o :o

 

Kurde ... piąty dzień diety - waga ani drgnie ... 68 kilo - czyli dotychczas 2 kilo) :roll:

pociagne tą pierwsza faze jeszcze do piątku (czyli w sumie 7 dni) - w sobote sobie jakieś warzywka na parze włącze :wink:

 

a ja wiem dlaczego waga drgnie ... bo tak jak przewidziałam ... o 20 wróciłam od fryzjera i kosmetyczki , przez cały dzień zjadłam niewiele , a wieczorkiem se udko wpierniczyłam i kefir 400g wypiłam :evil:

systematyczność..... systematyczność..... systematyczność.... na czole se chyba napisze :-?

 

a Wy jak tam , laski? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daggulka - nie ciagnij pierwszej fazy - zacznij od jutra z warzywami.

Waga w tej diecie bardzo roznie schodzi, wiec nie przejmuj sie, ze stoi, czasem jest tak, ze na dniach z warzywami nie zejdzie nawet 0,5 kg. Dukan to wszystko bardzo dobrze tlumaczy.

 

A co do jedzenia pozno - ja sie opychalam wrecz budyniem o 22.00 - a chudlam koncertowo :) W tej diecie pora posilkow nie ma wiekszego znaczenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde ... piąty dzień diety - waga ani drgnie ... 68 kilo - czyli dotychczas 2 kilo) :roll:

 

jesli moge sie wtracic, to dopiero miedzy 9 a 11 dniem chudnie sie z tluszczu. Wszystko co tracimy do tego czasu to woda 8)

 

Hmmm ... a czy ktoras z Was oprocz przeczytania ksiazki o diecie wysokoproteinowej omowila ja z jakims swiatlym dietetykiem? 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Hmmm ... a czy ktoras z Was oprocz przeczytania ksiazki o diecie wysokoproteinowej omowila ja z jakims swiatlym dietetykiem? 8)

 

jezusmaria .... czy Ty chcesz mi powiedzieć, ze wszystko co robie - robię na marne? :o :o :o :(

 

jestem od tego absolutnie daleka ... powiem wiecej bardzo mi sie podoba co teraz robisz!!! Bede Ci kibicowac, bo ja estetka uwazam, ze piekna, zgrabna kobieta wydaje mi sie absolutna doskonaloscia ... 8)

 

Uwazam jednak, ze dieta wysokoproteinowa ma bardzo wiele minusow, o ktorych warto wiedziec ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no właśnie ciężko sie o minusach jakiejkolwiek diety dowiedzieć - nie tylko tej , bo z reguły to jest tak, że same pochwały pod niebiosa .... i te sprawy .... :wink:

 

a wiesz coś o tej diecie (minusy) czym mogłabyś się ze mną podzielić na forum?

może powinnam na coś uważać ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...