Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Mnie na Dukanie nie bolala, w ogole czulam sie na niej swietnie :D

 

Za to jak wczesniej kiedys probowalam South Beach, ktora jest troche podobna, acz znacznie lagodniejsza, to mialam tak okropne bole glowy, nudnosci itp., ze musialam ja przerwac po paru dniach.

 

Daggulka - a moze to od zmiany pogody???

Albo za dlugo bylas na bialkach :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

dzis włączyłam warzywa ... na sniadanie:

jeden kąsek czyli pół małego udka wedzonego + 1 pomidor i 1 ogórek zielony ...

kawa z mlekim 0% i slodzikiem ...

 

zważyłam się dziś ... 68,5 kilo ... czyli pół w górę :-?

cos tu nie halo ... :roll:

 

no ale nic to - lecim konsekwentnie do przodu ... jak sie powiedziało a to trza teraz beeee .... :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

daggulka, jest dokladnie tak jak pisze mbz :-)

Ja im wiecej trenuje silowo, tym nosze mniejsze rozmiary, a waze duzo, duzo wiecej :D Jak mnie pamiec nie myli objetosciowo to na jeden kilogram tluszczu przypadaja ponad 2 kg miesni 8)

Kolejna rzecz to u nas fazy cyklu i zbieranie sie wody w organizmie.

 

Nie mniej pamietaj, ze tluszcz gubi sie dopiero po kilku dniach konsekwentnej diety 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok, ok ... przeca nic nie mówie :roll: :lol: :wink:

 

teraz się bede ważyć raz w tygodniu ... coby nie panikować ....

a mierzyć? ja się nigdy nie mierzyłam przy odchudzaniu ... ale pewnie jesli już to po ciuchach zauważe czy mi będą z zadka lecieć :wink: :D

 

w każdym razie dobrze , że tu napisałam ... bedzie mi wstyd zrezygnować :oops: ... taka motywacja dodatkowa ....

 

Ania ... jak tam , radzisz sobie jakoś? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daggulka, pełnam podziwu 8) :D

czytam z wypiekami :wink:

 

Za przypomnieniem Amber wracam do treningu obwodowego.

Kurde lata temu stosowałam z dużym sukcesem. Jak mogłam zapomnieć :roll:

 

Jeśli zaś chodzi o stosunek masy do obwodów stwierdzam to samo.

Więcej ćwiczę, waga stoi a nawet czasem w górę pójdzie (jak ostatnio) a znajomi którzy dlużej mnie nie widzieli "o maaaatko jak ty schudlaś!!!" :D

Już dwie takie stare znajome zmotywowały się na fitness plus dwie nowo poznane mamuśki w szkole syna .

Wszystko przeze mnie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam niestety, ale pewnie na google coś sie znajdzie.

 

Obwodowy z grubsza polega na tym, że trenujesz w seriach następujących po sobie kolejne partie mięśni, tak że trenowane poprzednio odpoczywają.

Dzięki temu nie trzeba robic przerw.

Mnie układała plan trenerka na siłowni.

 

Interwałowy polega z grubsza na tym, że trenujesz intensywnie na zmianę z uspokajaniem tetna, ale nie przerywając cwiczeń. Z tego co wiem na rowerkiu też da sie to zrobić.

Efekt jest taki, że organizm spala tłuszcz nie tylko po treningu ale nawet do 48 godzin po nim.

 

Oczywiście powyższe opisy są bardzo pobiezne.

Może niech Amber, nasza specjalistka, się wypowie :)

 

Aaamber!!! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

daggulka,

 

Idee treningu obwodowego znajdziesz np. tutaj http://kulturystyka.magicsport.pl/33,trening,obwodowy.html

 

Jest doskonaly dla kobiet, nie rozbudowuje w nadmiarze muskulatury, a jedynie mocno ujedrnia cialo, powoduje zamiane tkanki tluszczowej na miesniowa (oj jak zmniejszaja sie obwody 8) )

Wazne aby w przerwach (trwajacych ok 5 minu) pomiedzy obwodami dorzucic cwiczenia cardio np. bieg na biezni, stepper czy rower :-)

 

Warto wspomniec, ze trening obwodowy jest dla tych, ktorzy oczekuja szybkich efektow, a na cwiczenia moga poswiecic np. 45 - 60 minut w ciagu dnia a nioe 1,5 godziny ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

agnieszkakusi połóg trwa 6 tygodni i na pewno w tym okresie nie wolno ćwiczyć.

 

 

 

No byłam wczoraj w Centrum Leczenia Otyłości ja wcześniej pisałam. Ciężka sprawa wymagająca bardzo dużo silnej woli. Baza - to dieta i wymagane miesięczne chudnięcie 2,5 - 3 kg.

 

Do Centrum przychodzi masa ludzi w różnym wieku od młodzieży do bardzo dojrzałych. W ubiegłych latach były tam moje bliższe i dalsze znajome więc wiem, że jest to bardzo skuteczne. Przedtem były to tylko prywatne wizyty teraz można z NFZ i z tego skorzystałam.

 

Jeśli kogoś interesuje dieta mogę zeskanować i tutaj wkleić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No byłam wczoraj w Centrum Leczenia Otyłości ja wcześniej pisałam. Ciężka sprawa wymagająca bardzo dużo silnej woli. Baza - to dieta i wymagane miesięczne chudnięcie 2,5 - 3 kg.

 

satinkaa, chudniecie na poziomie 2,5 - 3 kg/miesiac przy sredniej i duzej nadwadze jest wyjatkowo liberalne. Standardem bardzo zrownowazonych diet jest chudniecie 1 kg na tydzien, chociaz w poczatkowym stadium "chudnie" sie o wiele wiecej, poniewaz organizm sie odwadnia, stad w pierwszym tygodniu mozna stracic nawet 3 - 4 kg.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie babolki,

 

Daggulka, ja również z zapartym tchem czytam Twoją relację. Kobito napisz "Pamiętnik odchudzaczki" to może jeszcze kasiorkę zarobisz :wink: .

Ja drugi tydzień na Montignacu. Jak dla mnie całkiem OK. Tak jak wcześniej pisałam dorzuciłam do tego fitness 2 x w tygodniu. Teraz nie dość, że super się czuję, to w tym tygodniu nasłuchałam się komplementów, że schudłam. No i zapięłam pasek od spodni na wcześniejszą dziurkę. Na razie nie ciągnie mnie do słodyczy. Jak będzie dalej zobaczymy.

Daggulka, myślę, że naprawdę warto poszukać sobie jakiejś grupowej aktywności. Nie wiem, może ze mnie takie zwierzę stadne, a ćwiczenie w grupie daje większą frajdę. No i jest naukowo udowodnione, że bardziej skuteczne - bo podobno bardziej się wtedy przykładamy do jakości ćwiczeń :lol: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...