Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

stanik zaczął być luźniejszy więc może spadło z 30 dkg :D

 

kochana ... to bardzo dobry znak jest ....

same widzicie : satince spadło mało a cycnik luźny ... a mnie ostatnio 2 kilo i jeno galoty w dół lecą a cycnik jak był tak jest ... :-?

masakra ... coby sie nie okazało, ze schudnę do 60 ... i bede nieproporcjonalnie wygladąć :o :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

:lol: się uśmiałam jak norka :lol:

Amber, ja w takich zwykłych triumphach to nie pytam nawet o 65G coby panie szoku nie doznały :D

Ja nie wiem na jakie oni biusty te staniki szyją, bo mój się nijak nie może w takich ułożyć, albo bokiem wyłazi albo górą....bleee

A w takim na przykład panache leży jak ulał 8)

 

Co do nieproporcjonalności naszych, to mnie zostały jeszcze wałeczki na plecach.

Okrutnie mnie wkurzają, ale walczę z trudem i mozołem.

Jak to ujęła Amber, każda swój krzyż dźwigac musi :)

 

Ps. takich ramion jak Twoje Aberka to ja nigdy miec nie będę buuuu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ja od kilku lat kupuje tylko i wyłącznie triumpha. Naprawdę polecam ta firmę cycatym panią.

Zawsze jest tak ze jak już mam rozmiar w triumphie to wszystkie modele z tej firmy w tym rozmiarze leża super na piersiach .Polecam te biustonosze naprawdę warto kupić i naprawę są bardzo trwałe .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pati, ale widzisz nie kaza kobieta (uwazam nawet, ze wiekszosc) nie ma w obwodzie duzo powyzej 75 cm, aby bardzo rozciagliwe Triumph'y byly na nia prawilowo dobrane. Celowo pisze prawidlowo, czyli tak aby biustonosz wystarczajaco scisle trzymal sie na klatce i nie przesuwal sie ani an boki, ani w gore-dol podczas ruchu. Tylko takie "trzymanie" gwarantuje dobre utrzymanie biustu.

Ja mam pod 72 cm. Czy to oznacza, ze modele 70 cm, rozciagliwych stanikow beda na mnie pasowac? :lol: 8) Co wiecej, czesc modeli tej firmy zaczyna sie od rozmiaru 75 :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Ps. takich ramion jak Twoje Aberka to ja nigdy miec nie będę buuuu

 

tiaaaaa ... ja Ci dam troche tych miesni z ramion, jak przyjmiesz tez po solidnym kawale z moich ud i lydek :evil: :lol:

Moze Tobie uda sie cos z tym zrobic, bo mnie juz rece opadaja :x

Oj to biorę, biorę każdą ilość :D

 

Co do staników triumph'a to my juz z Amberką wiemy swoje :wink:

kto nie doświadczył usług porządnej "stanikowej" ten nie wie co to znaczy dobrze dobrany cyckonosz.

tutaj łatwy i przyjemny link, jakbym o sobie czytała 8)

http://www.zeberka.pl/art.php?id=6133

 

Ps. mam jeden stanik triumph który lubię (w rozmiarze 70F z serii big cup, że niby taka wielka miska :wink: )

Owszem triumph ma biustonosze namioty na wielkie biusty, ale wizualnie czuję w takim jak swoja własna babcia, a do tego pod biustem stanowczo za luźno.

Zresztą, każdemu według potrzeb :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie mam problemu z obwodem 70 :D raczej 20 kilo do zrzucenia :-?

 

ale do rzeczy.

Z polskich producentów 70 robi Gaja ,głebokości miseczek do F

ostatnio spotkałam się też z 65 tej firmy z tym ,że jest ona rzeczywiście nierozciągliwa i ciasna.

Dobrym w/g mnie stanikiem jest też Malinez model Nicol ,robi też 70 do H

Ogólnie mozna powiedzieć,że firmy sie budzą i dostrzegają klientki o małych obwodach , 70 ostatnio wprowadziła tez Kinga i Ava.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie odchudzaczki,

 

Zacznę od chwalenia się - komplementuja mnie w robocie. Znaczy się te 4,2 kg mniej zauważyli :lol:

Z gorszych przziębiłam się, a wszystkie domowe sposoby na walkę są nie MM. Ale trudno.

Kuleczka, to gdzie Ty te fajne staniczory kupujesz? Mi to w sklepach rence opadajom, jak widzem te rozmirówkie. O ekspedientkach nie wspominając.

U mnie w "dobrych"czasach było - dół 36, a góra 40. A teraz dół 40, a góra 44, bez dobrego stanika ani rusz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

galka, to może lepiej nie zrzucać :D na cóż Ci potem problemy ze znalezieniem obwodu poniżej 70 :wink:

 

Z polskich firm mających w ofercie obwody poniżej 70 mierzyłam staniki łódzkiej firmy comexim.

Niby wszystko super, rozmiar i trzymanie biustu, ale fason, obszycia, jakość materiałów to porażka jakaś. I to przy cenie 200 zł za sztukę :roll:

Z tych które wymieniłaś galka niestety nie znam żadnego modelu.

 

Lucia, zacznę od gratulacji 8)

a staniki kupowałam w internecie korzystając uprzednio z doświadczeń innych biusciastych hehe

przykład:

http://stanikomania.blox.pl/html/1310721,262146,21.html?361780

lektura tego wątku niezmiennie mnie fascynuje, szczególnie że mamty tu żywe kobiety a nie wypacykowane i wyfotoszopowane modelki.

to miejsce też jest przydatne:

http://balkonetka.pl/accounts/login/?next=/katalog/user

 

Obecnie zaopatruję sie w małym sklepiku, narazie jedynym w Łodzi z pełną rozmiarówką angielskich marek i nie tylko. Sklep nazywa się Mercado. Jest na strasznym zadupiu, ale ma się przenieść wkrótce do centrum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kuleczko ja obwód 70 to miałam chyba tylko po urodzeniu :D

 

a staniki o których pisałam nie powinny kosztować więcej niż 70 zł.Kiedyś przy okazji spróbuj, szczególnie Malineza i Gaję.Przy Gai trzeba zmierzyć kilka modeli bo mają staniki i róznej konstrukcji,niektórym leżą lepiej na konstrukcji Soni(n.p. Bianka) a niektórym na konstrukcji Rossi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kuleczka, raaany czytamy te same portale :-)

Jesli ktos szuka dobrego sklepu w Wawie, to chetnie podpowiem. W Krakowie nie przekonalam sie do zadnego sklepu i nigdy nie zrobilam tam dobrego zakupu ... a szkoda, bo czasami i tam pomieszkuje :-)

Wiem natomiast gdzie mozna kupic (albo zamowic jak akurat nie ma rozmiaru) dobry stanik w okolicach Katowic/Sosnowca/Czeladzi :-)

 

Przez net kupuje tylko wtedy, gdy probowalam dana firme "na zywo". Tak bylo np. z Dalia czy Konradem. Do moich ulubionych naleza jednak Panache, Masquerade czy Freya. Ze sportowych polecam ShockAbsorber 8)

 

Lucia, mocno gratuluje!!!! Jak bedziesz w domu wyciagnij na stol 4 kg cukru/maki i zobacz jaki kawal przestrzeni zajmuja. Powiem wiecej, gdybys wziela 4 kg sloniny, to przestrzennie byloby jeszcze wiecej :D

Jestem z Ciebie dumna :-)

 

A ja juz po treningu cardio. Dzisiaj nie machalam sztangami, tylko zrobilam typowy trening aerobowy na tetnie 115 - 125. 30 minut biezni i 30 minut steppera, bylo boskoooo :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Satinka dzięki za skopiowanie zaleceń. już sobie wydrukowałam.

Daggulka ja nie znoszę tej diety proteinowej.

Przechodzę na dietę 1000 - 1300 kcal, dzisiaj zapisałam się na aquaerobik, w niedzielę mam basen i saunę. Planuję od grudnia basen jeszcze w piątek.

 

Ja też z tej budowy - w miarę szczupłe nogi, ale mam duży biust , ramiona i brzuszek.

staniki noszę z Feliny bądź Thriumpfa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...