Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

PS. Spójrz w lewo, nie widzisz jak na orbitreku daję???

Kaśka - orzybij piątaka - ja daję na tym po prawo :lol:

Wczoraj znowu dopieri wieczorem późnym, ale grunt, ze się udało - niestety miałam przerwę w ćwiczeniach 4 dniową - jakaś deprecha jesienna się czai, lekutka jeszcze na szczęście.. :roll:

Zaczeło się od tego, że moją córę młodszą wysypało na buziaku strasznie, przetrzepałam neta i wyszło mi, ze uczulenie - najprawdopodobniej skaza białkowa - w związku z tym zdecydowałam odstawić wszystkie alergeny począwszy od mleka i jego przetworów( :cry: ) po jajka (ciężko bo są prawie wszędzie), kakao/czekoladę, miód, orzechy, cytrusy, pomidory...masakra - jak otwieram lodówkę to nie mam co jesć :roll:

 

Jutro wizyta u alergooga - mam nadzieję, ze sę wyjaśni..póki co ja odstawiłam alergeny a buziak wraca do normy...

 

No.. w każdym razie doła złapałam przez to i jakoś tak wszystkiego mi się odechciało..na chrzcinach trochę pojadłam ale nie za dużo takze waga stoi na 65,2 - do końca tygodnia ma byc 65

 

Waga powoli schodzi w dół a ja czuję się w swoim ciele coraz gorzej - chciałabym juz być normalna - tzn ważyć przynajmniej 5 kg mniej :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arcobaleno, właśnie myślałam co u Ciebie :wink:

Biedna maleńka, oby Twoje poświęcenie pomogło.

Tylko kurcze jak tak wszystko naraz odstawiłas, to nie będzie wiadomo może co to był za alergen.

Pozostaje później powolne urozmaicanie diety i obserwacja baczna skóry córeczki.

Co do złej samooceny to też tak mam.

Są dni, że czuje się jak jakaś normalnie miss :lol: żeby na drugi dzień z obrzydzeniem patrzec w lustro, znajdując w sobie dziesiatki niedoskonałości.

 

Co do deprechy jesiennej to ja również ostatnich kilku dni nie mogę zaliczyć do udanych.

Totalne nicnierobienie mnie dopadło, zaległości w pracy rosną, a ja nic.

Dobrze, że chociaż na ałerobik chodzę, na siłę i pod przymusem własnym :) ale zawsze.

Nawet po solidnej porcji ruchu nie czuję się lepiej kurde no :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kuleczka

Pozostaje później powolne urozmaicanie diety i obserwacja baczna skóry córeczki

Właśnie tak zamierzam zrobić - jak już wszystko ładnie zejdzie to na początek zjem sobie jajko i bedę obserwować a po kilku dniach np orzechy czy kakao..mleko i przetwory pozostawiam na końcu, jednak przed zakonczeniem karmienie, żebym widziała jaką mieszanke podawać - bo karmić i tak zamierzam tylko do końca roku..

 

Okropna ta jesień, niech już ten grudzień będzie, święta zawsze poprawiają nastrój, a potem styczeń, luty i z górki :wink:

 

Ja nie mogę patrzec dzisiaj na siebie w lustrze, ramiona blee, nogi to już w ogóle bleeeee - zaczynam wątpić czy te ćwiczenia coś mi pomogą w ogóle :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kuleczka
Pozostaje później powolne urozmaicanie diety i obserwacja baczna skóry córeczki

Właśnie tak zamierzam zrobić - jak już wszystko ładnie zejdzie to na początek zjem sobie jajko i bedę obserwować a po kilku dniach np orzechy czy kakao..mleko i przetwory pozostawiam na końcu, jednak przed zakonczeniem karmienie, żebym widziała jaką mieszanke podawać - bo karmić i tak zamierzam tylko do końca roku..

 

Okropna ta jesień, niech już ten grudzień będzie, święta zawsze poprawiają nastrój, a potem styczeń, luty i z górki :wink:

 

Ja nie mogę patrzec dzisiaj na siebie w lustrze, ramiona blee, nogi to już w ogóle bleeeee - zaczynam wątpić czy te ćwiczenia coś mi pomogą w ogóle :roll:

Lepiej te orzechy zostaw na koniec :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arco - moj synek tez kiedys mial taka megawysypke na buzi, byl troszke wiekszy, wiec juz nie tylko na piersi i calkiem sporo rzeczy mial juz wprowadzone. No i mialam problem, co tez moglo go tak uczulic? Lekarz kazal obserwowac i za bardzo nie pomogl.

Po jakims czasie okazalo sie, ze to od kocyka polarowego do ktorego przytulal buzie i kurtki polarem podszytej ( a najlepsze, ze podobno polar nie uczula!) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie mogę patrzec dzisiaj na siebie w lustrze, ramiona blee, nogi to już w ogóle bleeeee - zaczynam wątpić czy te ćwiczenia coś mi pomogą w ogóle :roll:

 

pomoga, pomoga!!!! Tylko cwiczyc i to systematycznie :D

cwiczę, systematycznie i jak patrze na brzuch to mi słabo :cry:

 

Reszta ujdzie, nawet bardzo ujdzie, ale brzuchhhh :-? Kiepsko to widzę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

ja jestem typowe jabłko, też najgorzej ten brzuch.

Co mi radzicie, chodzę w niedzielę na pływanie - pływam intensywnie 50 minut, potem bicze wodne i sauna, w środy na aquaerobic - 50 minut i 10 minut pływania.

Myślę aby jeszcze zapisac się na piątek, tylko nie wiem co wybrac, pływanie czy aquaerobic? co jest skuteczniejsze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja jestem typowa grucha :lol: góra ujdzie, ale pupa i uda słusznych rozmiarów :roll: :wink: ale pracuję nad tym, pracuję :wink: Wczoraj obwodowy z naciskiem na dolne partie własnie :D

 

dziś byliśmy u alergologa - jego zdaniem skazy nie ma - mam wrócić do normalnego odżywiania i obserwować :D

 

Jak tam dziewczyny samopoczucie dziś?? :D

U mnie już lepsze :D Wypłakałam wczoraj smutki, pocwiczyłam przed snem i od razu lżej na duszy :wink: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...