Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Wicinam otręby (obojętnie jakie) z jogurtem naturalnym 0% + fruktoza - pycha :)

Jednak najlepiej smakują granulowane z dodatkiem (jabłko, śliwka).

Dla przeczyszczenia dobry jest też błonnik w tabletkach ale jednak jogurt z otrębami lepiej działa (i smakuje :wink: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czytałam wczoraj wszystko co było dostępne o metodzie Dukana i muszę przyznać, że oprócz zachwytów były też negatywne opinie ...

 

możecie podać np jednodniowy jadłospis ?

 

Poza tym mam zmartwienie, jutro idę do lekarza a u mnie jest mróz (noc -25C a cały dzień -15C) na jutro też duży mróz, grube ubranie i jak się rozbierać do kontroli ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Satinkoo - pare postow wyzej napisalam, co jadlam w dni bialkowe.

 

Jesli chodzi o negatywy - nie jest to dieta dla wszystkich, glownie przeznaczona jest dla osob, ktore chca zrzucic duzo kilogramow, ale na pewno trzeba w czasie diety kontrolowac morfologie, poziom bialka w moczu i poziom cholesterolu we krwi!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem mbz, a ja codziennie wieczorem zjadam jedno jabłko. Wiem, że łamię zasady ale moje jelita są najważniejsze. Wolę ważyć trochę więcej niz potem leczyć hemoroidy i nieżyt jelit.

 

satinka ja schudłam 2,5 w grudniu ale potem przez święta trochę nadrobiłam a teraz zaczęłam 2,5 tygodnie temu tego dukana. Przez ten czas zleciałam 4 kg.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

temat mocno kobiecy :) a ja na temat odchudzania nie wiem nic... malo tego: chcialbym nawet nieco przybrac na wadze, jednak od kilku lat mam wage stala:

181 cm wzrostu i waga pomiedzy 76-78kg i bez wzgledu na to ile jem, czy w ciagu sezonu i intensywnej pracy jadam raz dziennie, czy tak jak teraz mam czas na 3-5 posilkow dziennie to i tak waze w przedziale 76-78kg. Ma ktos jakis sposob na to zeby zlapac kilka dodatkowych kg?

A czemu chcesz przybierać? Wg mnie powinnaś ważyć koło 70 kg, więc raczej schudnąć....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

temat mocno kobiecy :) a ja na temat odchudzania nie wiem nic... malo tego: chcialbym nawet nieco przybrac na wadze, jednak od kilku lat mam wage stala:

181 cm wzrostu i waga pomiedzy 76-78kg i bez wzgledu na to ile jem, czy w ciagu sezonu i intensywnej pracy jadam raz dziennie, czy tak jak teraz mam czas na 3-5 posilkow dziennie to i tak waze w przedziale 76-78kg. Ma ktos jakis sposob na to zeby zlapac kilka dodatkowych kg?

A czemu chcesz przybierać? Wg mnie powinnaś ważyć koło 70 kg, więc raczej schudnąć....

 

moze dlatego, ze fighter1983 jest mężczyzną :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie jem serek wiejski,

dzisiaj mialam bardzo pracowity dzień w pracy, zapomniałam o wszystikm, a mój dzisiejszy jadłospis to:

rano: kawa z mlekiem, cukierek malaga

9:00 serek wiejski,

12;00 szklanka kefiru 0% z otrębami

16:00 2 jajka na twardo

20:00 jabłko

23:00 serek wiejski

Tydzień temu kupiłam sobie nowe spodnie, dzisiaj je skracałam. Schudłam przez tydzień w udach i to bardzo. Kurcze , a ramiona nadal grube. Co mam zrobić z tymi ramionami, biustem żeby zleciały trochę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...