Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Jeszcze jedna sprawa która rzuca mi się w oczy...... i co nie daje mi spać.... otóż to Wasze ważenie się nieustannie. Znam dziewczyny, które schudły tylko 3 kg, a ze stu cm w biodrach spadły na 89cm......... więc jak widać nie waga jest najważniejsza.

Oczywiście wahania wagi u kobiet nie muszę tłumaczyć. Wiadomo, że przed kobiecymi dniami mamy więcej kg.... i przyznajcie się co się działo w domu, gdy trzymacie dzielnie dietę... wchodzicie na wagę i 2 kg więcej....znacie to uczucie??

I jak wytłumaczycie fakt, że mam 4 kg więcej i 5 cm mniej w biodrach, pasie itd. Cuda???

Zostawcie te wagi w spokoju.... zabierzcie miary krawieckie, pomierzcie się dokładnie i po tygodniu sprawdźcie i porównajcie. I lustro, pokochajcie lustro.

 

No masz, i to tez caly czas powtarzam - powtarzajmy ile sie da, im czesciej cos sie powtarza, tym latwiej wchodzi do glowy :)

 

Ja zawsze robie wszystkie pomiary raz w tygodniu - wtedy i sie waze, i mierze obwody. I wage wpisuje w zasadzie tylko dla orientacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

założenia:

 

- 2l. wody mineralki dziennie

- żadnego żarcia po 18 godzinie

- max. 1200 kcal dziennie

- wieczorem stepper albo rower

 

daggulka, sorry ale w Ciebie to jak groch o sciane ... normalnie na logiczne argumenty i sensowana wiedze o odchudzaniu zaimpregnowalas sie na maksa ...

Zalozenia Twojej diety sa do kitu i jeszcze cwiczysz nie tak jak trzeba :-? :(

Troche wymordujesz i zrzucisz, a potem mega przytyjesz ... Tylko nie pisz mi, ze tym razem bedzie inaczej. Nie bedzie ... bedzie jak mysle zdecydowanie gorzej ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra .... wiem, ze przerabiałyśmy to jakiś czas temu ...ale teraz naprawdę jestem zdeterminowana .... powiedz mi jak Ty to u mnie widzisz ... konkret ...

 

po ostatnim odchudzaniu rok temu nie przytyłam .... zachowałam wagę ....

proteinówki nie wytrzymałam ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

musze faktycznie tak zacząć robić -ale jak czuję ,że jest lepiej 8) że ciuchy nie opinają :lol: to lecę na tą przeklętą wagę a tam zooong :evil: .No niby wiem ,że jest lepiej -że wszystko idzie w dobrym kierunku ale.... . Najważniejsze jest to, że się zmotywowałam ,że zaczęłam coś robić ,przede wszystkim ruszać się :roll: . Bo często głos wewnętrzny mi podpowiada nie przeginaj nastolatką już nie jesteś -ogólnie nie jest źle itd.itp.Ale przecież może być lepiej,bynajmniej zredukować ten brzuchhhhhhh .Ważne ,że tu zaglądam zaczynam czytać ,pisać -angażować się -mnie to motywuję jak narazie :roll: .Te rady .Ciągle mam je w głowie . Przekonują mnie :roll: tylko teraz wcielić je w życie hmmm :-? powinnam dać rade :D pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aaggaa powinnaś mierzyć temperaturę zaraz po przebudzeniu (pod językiem) więc najlepiej mieć osobisty termometr.

Jeśli spada poniżej 36,3 (notuj przez tydzień) to świadczy to o obniżonym metaboliźmie.

 

daggulka mam nadzieję, że nie czytałaś mojej wcześniejszej wypowiedzi, bo jeśli czytałaś.... to się załamię :(

Jedyne dobre założenie które wymieniłaś... to picie wody.

 

Spalanie tłuszczu zaczyna się dopiero po 30 minutowym wysiłku ......nie mówię oczywiście o hiicie i interwałach.

Więc ten stepper to niestety za krótko :wink:

 

mbz :D :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8-kawa czasami kanapka 11- bułka +kefir 16- obiado kolacja .przeważnie mięsko + ziemniaki + surówki. W międzyczasie jakieś słodycze ,jakieś owoce .

tak w dni kiedy pracuję na wyjeździe. w dni kiedy jestem w domku o 8 kawa czasami kanapeczka 11- śniadanko-jajecznica lub biały serek ,lub jajka na miękko +kromka 2 chlebka. około 14 zupka około 18 drugie danie makaron z mięskiem lub cos innego raczej z mięskiem. oczywiscie słodycze gdzieś tam wpadną .Kiedyś piłam dużo wody mineralnej ,teraz znów sie tego uczę. Wieczorami lubię pić herbatkę -dużo :oops: i piwooo tez niestety lubię .kurnia nie zaciekawię jem :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

daggulka napisałaś .."Niestety nie mam czasu na fitness , basen , step , siłownię czy aerobic .... wybaczcie szczerość , ale jestem kobietą która pracuje 8 godzin , mam rodzinę , dom do wysprzątania i dzieci którym musze pomóc odrobić lekcje .... i mieszkam na zadupiu na które muszę po pracy dojechać co też zajmuje nieco czasu.

Więc muszę poprzestać na tym co mogę zrobić w domu i to wieczorem - czyli rowerek tudzież stepper który właśnie pożyczyłam od koleżanki".

 

daggulka

Również jestem kobietą, pracuję od 8- 16, mam rodzinę , 2 dzieci, mieszkam na zadupiu, mam duży dom i nie mam sprzątaczki. Gotuję dla całej rodzinny i osobno dla siebie.

Siłownię zrobiłam sobie w domu (właściwie mój kochany mąż), bo nie mam szansy nigdzie jeździć. Po pracy to tu wszyscy czekają, żebym dała im obiad. :D i każde pięć minut spóźnienia wywołuje u mnie atak serca... bo moje biedulki głodują. Ćwiczę dopiero ok. 21, bo wcześniej po prostu nie mam czasu.

 

A co do tego sera... kupuję większą ilość dwa razy w tygodniu, po prostu muszę wszystko wcześniej zaplanować, bo u mnie w sklepikach bywa tak że nie ma ziemniaków, a gdybym chciała kupić avokado to z pewnością stwierdziły by, że opętał mnie diabeł. Uroki małej miejscowości.

 

Co do Twojego jo jo ...... to, że przytyłaś jest dowodem na to, że jojo Cię dopadło. To nieprawda, że jak się przytyje po 2 miesiącach od odchudzania to jest to jo jo.... a jak po roku lub 2 latach to to już nie jo jo.

 

 

Wiem, że to o czym tu piszemy jest dla Was takie ... jak nie z tego świata. Zdaje sobie z tego niestety sprawę. :lol:

 

pozdrawiam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aaggaa dziękuję za odwagę :wink: :D :wink:

to zaczynamy ....

1 posiłek - białko,ww, tłuszcz, warzywa

2 posiłek - białko,ww, tłuszcz,warzywa

3 posiłek - białko, tłuszcz,warzywa

4 posiłek - białko, tłuszcz,warzywa

5 posiłek - białko

to tak w wielkim skrócie

 

a co mamy u Ciebie ???

- brak śniadania... kawa to nie posiłek

bułka, kefir.... out

słodycze out

owoce tylko rano, lub po wysiłku (ćwiczenia)

kolacja ...ziemniaki out (możesz bezpośrednio w posiłku po ćwiczeniach)

----------

w domu

kanapeczka ??? jaki chleb co na niej???

jajecznica... super tylko bez chleba

mięsko i surówka... super

makaron (jedz pełnoziarnisty)

piwo .... najgorsze co możesz robić... tam są same ww, zamiast tego

winko czerwone sobie wypij

:wink:

 

pozdrawiam Cie gorąco

:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

daggulka bardzo się cieszę, że Ci się udało.... gratuluję.

Nie chcę ujmować Twoich zasług, ale mi odchudzenie zajęło 3 miesiące... schudłam 25 kg (głupimi sposobami, czytaj... dieta 1000kal) a ostatnie 5 kg nie mogłam stracić przez rok : :D tak więc...... im dalej w las tym gorzej.

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem, że te ostatnie kilosy traci się ciężej... wolniej, bardziej trza się napracować ... :wink:

 

będę podczytywać co piszecie ... przeczytałam ostatnią stronę ...

jutro dzień zacznę od śniadania .... a nie trzech kaw :roll: :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

boratom przy wysokości 170 cm 63 kg ważyłam jako dziewczyna, po urodzeniu dziecka przez całe lata ważyłam 78, przy tarczycy przytyłam 20 kg, teraz (po operacji) pomału - 2.5 miesiąca spadło 7 kg - zostało 11 kg - ale mam zamiar tylko dojść do 78 kg, żadna przesada nie jest wskazana trzymaj się :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...