Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

a ja tak bardzo, bardzo nie lubię...ćwiczyć :oops: :-?

 

Oj u mnie na poczatku bylo BARDZO ciezko sie zmobilizowac do cwiczen. Czego to ja nie wymyslalam zeby nie cwiczyc np dzis nie moge bo .... boli mnie glowa, mam dola, malo jadlam wiec nie trzeba itp. Maz sie ze mnie smial ze zachowuje sie jak uczennica ktora nie chce isc do szkoly :D :oops:

Ale jak zaczelam to poszlo.... zreszta najlepsza motywacja są zmiany w ciele po cwiczeniach :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arcobaleno podzielisz się jadłospisem?

Jak już dokładnie opracuję sobie co wolno a czego nie to wkleję.

Na razie mogę podać linka do stronki z jadłospisem na każdy dzień I Fazy - ja nie będę go stosować bo dla mnie to zbyt skomplikowane, wolę wypisać sobie zasady i sama komponować posiłki wg tego co mi pasuje i jak mi wygodnie.

 

Najbardziej boję się tego braku cukru - słodyczy teraz też nie jem (tylko w weekendy) ale zamiast tego zjem sobie jakiś owoc, jogurt owocowy, albo kanapkę z dżemem i jest dobrze. A w tej diecie nie je się nic co zawiera cukier - żadnych owoców, jogurtów owocowych, soków no nic po prostu - nawet marchewki nie- bo jest słodka...no i tego słodyczowego napadu się trochę obawiam jak będę taka wyposzczona z cukru :roll: :-?

 

agnieszka - a do ćwiczeń radzę się przemóc jakoś bo to niezbędne przy odchudzaniu - nie musi to być aerobik, lub dosłowne statyczne ćwiczenia, możesz przecież biegać, jeźdić na rowerze, lub po prostu dłużej i szybciej spacerować :D

 

 

http://www.mojegotowanie.kobieta.pl/mg2/index.jsp?place=Lead07&news_cat_id=92&news_id=1098&layout=1&forum_id=97&page=text

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam "odchudzaczki" :D

Mozecie liczyc na moje wsparcie jakby co :)

Jesli chodzi o jadlospis na I faze SB, to wystarczy zapamietac, czego nie wolno i jazda :lol: Ja tez nie korzystalam z gotowcow, tylko wolalam sama. Wazne jest, zeby jesc piec posilkow: sniadanie, przegryzka I, obiad, przegryzka II i kolacja. Ja np. rano jadlam serek wiejski z dodatkami ( a to szczypiorek, a to rzodkiewka, a to ogorek itp.), na prezgryzki kroilam sobie warzywka ( ogorki swieze, pomidory, papryke ... ) w czastki, obiad - jadlam prawie tak jak wczesniej,tyle ze samo miesko z surowka, na kolacje czesto wariacje na temat jajecznicy ( z pieczarkami, ze szczypiorkiem, z pomidorem). Tego wszystkiego to jadlam naprawde solidne porcje, bo to co dozwolone mozna jesc, ile sie chce.

Teraz nawet fajnie ja zaczac, bo warzywek coraz wiecej :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agnieszka, do dzis nie wiem, ile by mnie ubylo, gdybym ja przeprowadzila do konca :lol: :lol: :lol: Po miesiacu stosowania ( caly etap I i kawalek II) schudlam 4 kg, a potem zarzucilam diete, ale nie zdrowe odzywianie ( ciaza).

To bylo prawie 3 lata temu, a te 4 kg do dzis nie wrocilo :D

Dodam, ze przed ciaza wazylam przez jakies pare lat 64 kg, w miesiac stosowania diety zeszlam do 60, w ciazy doszlam do 80!, a po niej bardzo szybko wrocilam do ... 60, a nie jak sie spodziewalam 64kg. Ale teraz to jestem raczej blizej tych 64, bo objadam sie niesamowicie i tez sie przymierzam do tej diety ponownie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja miałam się nie odchudzać, ale jak czytam Wasze posty to troche jakby mi sie zachciało. A w planie miałam tylko nie jeść słodyczy.

Jadłospis mbz jest całkiem, całkiiem do przełknięcia :lol: Bo ja kiedyś próbowałam na samych owocach żyć i nie przeżyłam :wink: Moje odchudzanie wtedy trwało jeden dzień :lol: I generalnie nie znosze diety :wink: O ćwiczeniach nie wpomnę - Aga witaj w klubie :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O, a jeszcze mi sie przypomnialo, ze jajeczka, to mozna jak Agnieszka do salatki, albo na przegryzke ugotowane na twardo. A z ksiazki, ktora tylko przegladalam i z przepisow gotowych to sobie zaanektowalam "zawijaski": na listek salaty polozyc, co tam sie chce - plasterek szynki, zoltego sera, ladnie zrolowac i zjadac :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam "odchudzaczki" :D

Mozecie liczyc na moje wsparcie jakby co :)

Jesli chodzi o jadlospis na I faze SB, to wystarczy zapamietac, czego nie wolno i jazda :lol: Ja tez nie korzystalam z gotowcow, tylko wolalam sama. Wazne jest, zeby jesc piec posilkow: sniadanie, przegryzka I, obiad, przegryzka II i kolacja. Ja np. rano jadlam serek wiejski z dodatkami ( a to szczypiorek, a to rzodkiewka, a to ogorek itp.), na prezgryzki kroilam sobie warzywka ( ogorki swieze, pomidory, papryke ... ) w czastki, obiad - jadlam prawie tak jak wczesniej,tyle ze samo miesko z surowka, na kolacje czesto wariacje na temat jajecznicy ( z pieczarkami, ze szczypiorkiem, z pomidorem). Tego wszystkiego to jadlam naprawde solidne porcje, bo to co dozwolone mozna jesc, ile sie chce.

Teraz nawet fajnie ja zaczac, bo warzywek coraz wiecej :D

 

Tym postem mnie przekonałaś 8)

Od jutra zaczynam :wink:

i nie ma to tamto!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ser zolty, mozna w I etapie tylko "Krowka Smieszka" light, bo on ma do 3% tluszczu, a tyle jest dozwolone. Przyprawy chyba mozna z tego, co pamietam.

 

Kuleczka, to bardzo sie ciesze :D

Ja na razie robie takie przymiarki :wink: , nie jem do obiadu ziemniakow, staram sie nie jesc bialego pieczywa, zobaczymy, co mi z tego wyjdzie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ach, no i sa jeszcze dodatkowe plusy, o ktorych wczoraj zapomnialam :oops: Poprawia sie cera, wlosy itp., a energia, ktorej brak przerazliwie w pierwszym etapie, w drugim szybko wraca i czuje sie naprawde rewelacyjnie.

Zaleceniem tworcy diety jest tez, zeby w I etapie sie nie wazyc, tylko dopiero na koncu. Powiem Wam, ze gdzies ok. 3 dnia zaczyna sie czuc coraz luzniejsze ubrania 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...