Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

mati_sowee, Twojego ślubu? czemu nic nie mówisz?

my Ci tu zaraz super menu przygotujemy :wink:

np. sucharki z liściem sałaty + woda mineralna :lol:

ale jak taka zabiegana jesteś to i pewnie zrzuciłaś co chciałaś :roll: :D

i przede wszystkim: GRATULACJE! :D

/chyba się nie rozmyślisz? :wink: /

 

w moim dzienniku jest wklejone zaproszenie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Chwilowo mnie nie było, chwilowo nie miałam czasu i tak zeszło. Aaaa i zalogować się nie mogłam przez dłuższy czas :evil:

2 tyg byłam na szkoleniu prtzygotowującym do pracy i przytyłam tam chyba z 3 kg ! :evil: jedzenie na szybkiego, późnym wieczorem i jeszcze same niezdrowe, wysokoprzetworzone śmieci ! Teraz wracam do normalnego, zdrowszego trybu życia :D

 

a co - tęskniłaś za mną ? 8) :wink: :wink: 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam moje koleżanki w doli i nie doli. Wątek przeze mnie już mniej uczęszczany, bo jakby to powiedzieć...nie mogę się wziąć za siebie i mi głupio, bo tu wszyscy działają na siłowniach, jedzą mniej, a jaaa??? Jem jak jadłam, wprawdzie waga zatrzymała się i nie pokazuje więcej, ale ja bym chciała mniej i nie mogę. Tak jak na początku zaparłam się i pięknie mi szło tak teraz marne szanse :( To wszystko przez pamiętny wyjazd do Paryża, to on zaprzepaścił moje plany na piękną sylwetkę, o! :wink:

Arcobaleno, zastanawiałam się gdzie byłaś jak Cię nie było, bo zniknęłaś na baaardzo długo. Witaj z powrotem :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie

Wczoraj wieczorem znalazlam to forum i odrazu postanowilam co nieco naklikać :)

Ja jestem po 2 porodach, przed 1 i 2 ciążą ważylam ok 54-55 kg przy wzroście 170 cm. i ta waga mi najbardziej odpowiadala... dobrze się w niej czulam.

po 1 ciąży przytylam ok 35 kg :o :o z 55 kg waga już pokazywala po porodzie 90 kg masakra !!!!!!! Więc postanowilam się odchudzić... i tak zeszlam z 90 do 70 kg jak zaszlam znowu w ciążę - więc startowalam od 70 kg i po porodzie znowu ważylam 90 kg. Więc postanowilam "zaraz" wziąść się za siebie - i od 16 marca 2007 r. zaczelam się odchudzać i tak do dnia dzsiejszego 31 maja - schudlam 12 kg i ważę 78 kg :) 1 etap to byl zeby schudnąć z 90 do 80 kg :) 2 etap z 80 do 70 kg :) a 3 etap z 70 do 60 kg a pożniej to już będzie latwiej :) Nawet " nie wiem kiedy" te 12 kg zlecialo... ale cieszę się że to jest już za mną ;)

A najgorsze bylo to dla mnie jak waga stala na 82,5 kg przez miesiąc a mnie już coś bralo... już nawet myślalam że przestane się odchudzać bo waga nie chce spadać ale szkoda bylo mi tych ok 8 kg :) więc nie poddalalam się i dalej walczylam, ale nawet nie wiecie jak ten postuj wagi dzialal na mnie gorzej niż plachta na byka, jezdzilam na rowerze, jadlam ok 1000-1200 kalorii dziennie , zero slodyczy itd a tu waga nawet nie chciala spaść o 0,5 kg....

 

Jaki przepis jest na moje odchudzanie - jem dużo warzyw owoców, normalne śniadanie, obiad, "mini kolację" (ryż na mleku, makaron z mlekiem,owsiankę)

Staram się nie jeść już po 19, dużo piję aż chyba za dużo, ale jak jest gorąco to piję jak smok :) np. 1,5 l wody idzie w ciągu godziny :)

Piję zieloną cherbatę,pu erh, itd.. bo jestem maniaczką cherbat ;)

A CO NAJWAŻNIEJSZE UPRAWIAM SPORT - JEŻDZĘ NA ROWERZE - staram się chociaż 1 h codziennie... i od czasu do czasu dluższe spacerki z moimi dzieciaczkami hehe :)

 

Mam nadzieję że uda mi się chociaż schudnąć do 65 kg do polowy sierpnia? Jak myślicie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja nie wiem ile mam kilogramow - nie kupilam jeszcze wagi

 

Kropeczka - chodzisz do jakiegos klubu

 

Nie chodzę nigdzie, nadal się nie zmobilizowałam :)

Szczerze mówiąc chudnę sama z siebie. Zaczynam się zastanawiać, czy wszystko jest ok... :roll: Nie to, żebym narzekała, ale..... :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...