Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Dobra...zrobie to..jak juz napiszę to głupio będzie się wycofać a tylko na dobre mi to wyjdzie... :roll:

 

ekhe! ekhe! ... Od poniedziałku zaczynam znowu dietę SB :lol:

Mam nadzieję, ze mnie wesprzecie bo to ostatni dzwonek, zeby wziaśc się za siebie przed weselem ! Sukienka się szyje a ja nie wygladam :roll: :wink:

 

No ! To teraz już nie ma odwrotu :roll: :wink:

Dobrze, że jezcze kilka dni "normalnosci" mi zostało :lol:

Arco, ja cię wesprę, ale nie bezinteresownie 8)

Proszę wesprzyj też Ty mnie :oops:

Jeśli chodzi o wygląd, to ja owszem......wyglądam, ale tylko z okna kuchennego, patrząc aby mnie kto nie przyłapał na podjadaniu z lodówki :lol:

Waga na dzić 58. Cel-zrzucić 2-3 kg.

Poczekam tylko aż dostanę @, co się powino stać jutro i biorę się za się.

Wrócę do tego SB choć na tydzień, bo po ostatnim dietowaniu, waga ładnie stała w miejscu (przynajmniej przez jakiś czas :oops: )

W tej chwili zjadam już drugi "ryż mleczny z jabłkami"

rrmi, zabiję Cię, że mi o tym przypomniałaś!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

:lol:

SB czyli South Beach.

Po krótce nie można jeść ziemniaków, ryżu, pieczywa, makaronów, słodyczy, buraków czerwonych, bananów......

Można warzywa(oprócz wymienionych powyżej), jajka, chude sery, chude mięso.

 

i marchewy też nie można - dla Królika odpada :wink: aaa..i kukurydzy mojej ulubionej :roll:

 

Kulka - okidoki - wesprę Cię i ja - mam nadzieję, że tym razem wytrwam do końca tych dwóch tygodni :roll: Choć po ostatnim dietowaniu waga spadła ładnie i w sumie utrzymuje się do tej pory, ale jakieś 2-3 kg by się jeszcze przydało :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:lol:

SB czyli South Beach.

Po krótce nie można jeść ziemniaków, ryżu, pieczywa, makaronów, słodyczy, buraków czerwonych, bananów......

Można warzywa(oprócz wymienionych powyżej), jajka, chude sery, chude mięso.

 

Ojej , to ja tak długo żyję i goopia nie wiedziałam że taką światową dietę bezwiednie uskuteczniam 8) :lol:

Z małą modyfikacją 8)

Pieczywo chrupkie + wafle ryżowe i rozsądna ilość słodyczy :lol:

 

I nic mi z góry nie leci :lol: :lol: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to fajnie - od poniedziałki zaczynamy :D :roll: :wink:

 

oki

8)

Postaram się już od dziś zmniejszyć nieco porcje, żeby w poniedziałek szoku nie przeżyć :wink:

kuleczka - szczerze mówiąc jak sobie o tym przypomnę i pomyślę, ze to znowu to mnie skręca :wink: no, ale czego się nie robi :lol:

Ja tam porcji nie zmniejszam - przeciwnie - mam zamiar sobie napozwalać :wink: :lol:

 

A do tej diety zamierzam dodatkowo...reguralnie codziennie pomachać tym i owym (czyli ćwiczenia :wink: ) i codziennie stosować ujędrniające prysznice i masaże z odpowiednimi specyfikami :wink:

 

Nooooo...ciekawe czy dotrzymam słowa :roll:

Będę się meldować z każdego grzeszku jakby co - to moze mnie troche przyhamuje :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Denerwować Was, czy nie?

Nigdy, przenigdy nie miałam problemów z nadwagą, mój problem to zbyt niska waga :cry: Znajomi zwarcają sie do mnie per chuda, w ciąży przytyłam 10 kg, następnego dnia ważyłam już o 7 kg mniej. Jem sporo, więcęj niz inni sobie potrafią wyobrazić i odpowiedź jest jedna: genetyka, hormony, ciągłe życie w biegu, praca, nauka, małe dziecko i nadchodząca budowa, która raczej spocznie na mojej głowie, gdyz jestem z pokroju tych osób, które wszystkiego muszą dopilnować :lol: Inawet przekroczona trzydziestka nie dała rady mojej wadze. Jak stała, tak stoi w miejscu i wcale nie jestem szczęśliwa z tego powodu....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ruskowa, wcale mnie nie denerwujesz :D

szczerze, to wolę mieć te 2-3 kg do zrzucenie niż sporą niedowagę (oczywiście zakładam, że nie masz takiej :wink: )

Z obserwacji wiem, że łatwiej jest schudnąć niż przytyć, jeśli ktoś ma bardzo szybką przemianę materii. Moja koleżanka przy wzroście 170 waży 47 kg :-? skóra i kości.....i biedna nie może przytyć pomimo, że zaczęła już zażywać takie mocno kaloryczne odżywki z apteki dla chorych, niedożywionych. Pije te koktajle pomiędzy posiłami i jak kilogram przytyje to wszystko :roll:

Chudzioszkiem to bym nie chciała być, o nie. W końcu kobieta musi mieć trochę ciałka, żeby była apetyczna. Już byłam chudzielcem w wieku wczesno -nastoletnim i nigdy więcej :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niedowagi raczej nie mam, bo przy wzroście 168 ważE 51kg i waga ani drgnie :lol: Znajomi uważają że ważę znacznie mniej, ale niech im będzie....

Z przemianą materii zgadza się- na pewne zjawiska nie mamy wpływu i chyba musze się z tym pogodzić. Pogodzić się muszę również z tym, że nie jest mi łatwo kupić jakiś fajny ciuch, a jak już coś nowego pokazuję mężowi, zwłaszcza na któtki rękaw to z niepewnością pyta: To Twoje, czy Olki, bo już niewiem (Olka to nasza czteroletnia córka- też chudzielec, w dodatku wysoki)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mamy identyczny wzrost :D

51, fajna waga :wink:

Jednak ja w takiej wyglądam jak szczudełko.

Moja kuzynka za to waży 50 kg przy wzroście 167 i ma fajne, kobiece kształty :roll:

 

Tu chyba dużo od budowy kośćca zależy i stosunku mięśni do reszty ciała.

Dlatego nie ma co patrzeć na tabele, tylko znaleźć swój złoty środek 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Złoty środek? tia.... :lol: Może gdybym leżała do góry brzuchem, nie martwiła się tym i owym i miała kucharza :wink: , który jedzonko przygotuje, poda, a później pozmywa, to może, może.....

Irytuje mnie tylko gdy ktoś mówi że jestem chuda i kiedy w końcu przytyję. Kiedyś odpowiadałam, że grubych jakoś nie krytykują i nie mówią im wprost o nadwadze a mnie sie uczepili jak rzepy... Tematu zastępczego szukają, czy co..... :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...