Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Piwnica piwnicą, ale kwotę w tytule wątku z 2011 roku może warto zmienić na co najmniej 210-220 tysięcy? : )

 

Uważam, że ceny z 2011 nie wzrosły, więc zmiana tytułu nie jest potrzebna, A robocizna to dalej ta sama, własna ;)

Zmiana z 200k na 220k, pociągnie i będzie: "chociaż watek o domu za 220, ale czy dam radę ten dom za 230-240k?"

 

Koszt w tytule to taka magiczna bariera- i tak dla większości ciężka do uzyskania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Ha! A my wprowadziliśmy się do domu za 150 tys. zł! Poddasze nie skończone, ale do 200 tys to nam jeszcze sporo brakuje.
Dla banków, całej deweloperki i inwestorów "marmurowych" jesteś zwykłym bandziorem, jak mogłeś?:D. 300, 400 to taaak, bo to panie tyle kosztuje ;).

 

ps. Fajne, lekkie schody, czekałem aż się u Ciebie zamontują, a tu niespodzianka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Arturo72
Dla banków, całej deweloperki i inwestorów "marmurowych" jesteś zwykłym bandziorem, jak mogłeś?:D. 300, 400 to taaak, bo to panie tyle kosztuje ;).

Nie dla każdego banku tak jest ;)

Dla mojego a brałem 100%,to 250tys.zł za cały dom przyjęli bez mrugnięcia okiem :)

Ale to "narazie" polski bank i zna polskie realia ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie dla każdego banku tak jest ;)Dla mojego a brałem 100%,to 250tys.zł za cały dom przyjęli bez mrugnięcia okiem :)

Ale to "narazie" polski bank i zna polskie realia ;)

Arturo to mamy jeszcze polskie banki? :). Zacnie postąpili, czasami wyceny "ichnich" analityków zakładają "mały" zapasik gotówki, co by nie zabrakło na dokończenie, do tego nie uwzględniają budowania systemem gospodarczym.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czemu nie wnosi.myślę że wręcz przeciwnie.wiadomo że cena dachu wynosi około 50k a więc jezeli jest możliwość obciąć trochę to warto się tym podzielić a tym bardziej po wykonaniu usługi podać lub nie namiary na dekarza aby inni też zaoszczedzili trochę.pilnie śledzę ten wątek i dzielących spostrzeżeniami ludzi i uwazam że ta cena jest bardzo ok co do wątku dom za 200k pasuje jak znalazł.zapiski w dzienniku znajdą się po jego aktualizacji,czyli po wyciągnięciu ścian nad stropem ,komina i działowych.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam już wycenę dachu bo już ściany wyciągnięte.dachówka betonowa,drewno z niemiec,okna,wywłazy,podbitka,rynny i wszystko co na dachu + robocizna +dźwig=35k.

jestem zadowolony cholernie tym bardziej że to spora firma .super.

A to drewno z niemiec - to taka nazwa własna czy rzeczywiście z zagranicy i tym samym dlaczego jest tańsze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...