Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

album chomika


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 394
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

świetnie wszystko wygląda. Pięknie kuchnia (czy ja dobrze wyczytałam, że to ikea?), szczególnie ściana z minimalistycznymi półkami. Tak lubię. Czy w łazience masz drzwi przesuwne? Zastanawiam się czy są wygodne w takich wilgotnych pomieszczeniach?

 

tak przesuwne. U mnie się sprawdzają, ale do łazienki na korytarzu juz bym takich nie dała oczywiście.Stronę satynowaną mają skierowaną do pomieszczenia suchego- dlatego szyba nie zachodzi ewentualną wilgocią.

czesc Wiolcia-dzielny z Ciebie tropiciel chomika;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MonikaC

Napisał hazeleyes1982

A ja ponawiam prosbe -podasz nazwe baterii w kibelku?...no co ja zrobie, ze taka piekna?

to chyba paffoni

tak paffoni stick

 

malocchio-no Młoda trenuje hulajnogę:)

 

jamles- ale mi wyciacianie-biała farba i trochę ikei;). na wyciacianie kasy brakowało

 

anitek- kanałówkę w salonie zalałam-była niepotrzebna-podłogówka zdecydowanie mi wystarcza.W sypialni mam kanałówkę- żadna jakaś wypaśna- chyba verano-nie widziałam na rynku tańszej.chyba 800zł kosztowała+200 za kapę u stolarza

 

Edmar- w kuchni brakuje jednej lampki nad wysoką zabudową i okładziny przy zlewie, ale ciągle nie mogę się zdecydować na coś, co mi się bedzie podobało i będzie ciekawe, a zarazem nie zdominuje wnętrza-i tu jest sprzeczność, bo mi się podobają akcenty intensywne i kolory- a z kolorami to mam tak, ze szybko się nudzą i chciałabym móc je zmieniać;)

 

mariomili proszę zbliżenie listwy.Ciężko to uchwycić wieczorem, wszędzie biało- aparat się gubi

http://img690.imageshack.us/img690/1711/cokj.jpg

http://img189.imageshack.us/img189/2939/cokol2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale one są świetne ! Napisz proszę co to jest dokładnie. Piękne są te kanty :)

Co do drzwi przesuwnych - dopiero potem zauważyłam, że są to drzwi do łazienki przy sypialni.

 

no nic specjalnego w sensie- to jest płyta cięta i lakierowana, bez zawijasków i innych żlobień. 10cm wysoka.Stolarze robili mi je razem z drzwiami. Pomontowali poszpachlowali ewentualne ubytki i działa:) Tez sie ciesze, ze się nie dałam namówić na profilowane szóstki z drewna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...