Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

album chomika


Recommended Posts

Mysz78-jestem stalym podgladaczem i chcialam serdecznie pogratulowac pieknego domu!!!Tak zauroczylas mnie swoim gresem bezowym affronem-ze dzieki tobie 100 metrow zakupionego juz affrona zacznie sie klasc na podlodze juz w przyszlym miesiacu!!!!!!!!Bardzo chcialam poprosic o namiary strony internetowej gdzie zamawialas mozaike kamienna-pamietam,ze cena byla stosunkowo atrakcyjana niestety umknela mi gdzies informacja na ten temat.Prosze rowniez o podpowiedz-czy powinnam ja zaimpregnowac jezeli bedzie bezposrednio pod prysznicem?pozdrawiam serdecznie i jeszcze raz gratuluje pieknego,nowoczesnego a przedewszystkim cieplego i rodzinnego domu!!!:)

Gumisiówko, dziękuję za komplementy:) Czuję, ze mogłabym zostać przedstawicielem paradyża d.s. promocji produktu.Szkoda, ze wcześniej na to nie wpadłam. Moze się upomnę o swoje;)

Mozaika moja oraz wiele innych cudownych kamyczków jest sprzedawana przez jabo marmi z Dębicy.Można zamawiać bezpośrednio u nich, albo też przez sklepy.

http://www.esklep.jabo-marmi.com.pl/mozaika-rainforest-green-p-153.html

jest fabrycznie zaimpregnowana.Nic z nią nie trzeba robić, tylko ułożyć na białym kleju i zafugować.

trzymam kciuki za Twoją wykończeniówkę:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 394
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

przy zlewie jest nieskończone to raz, dwa nie śpieszy mi się, z robotą, bo farba daje radę, pomijając fakt ze jest cała zapylona po nawietrach odwiertach i robieniu zabudowy k-g i z bliska nie wyglada jednak jak swieżo malowana. Malowane zwykłą lateksową tikurillą, nie tą łazienkową. Zmywa się bardzo ładnie z bieżących zaciapań
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydawało mi się, że na ciemnych farbach bardziej wszystko widać i trudniej zmyć, mam w mieszkaniu jedną ścianę w wiśniowym kolorze, jest lateksowa, ale Beckersa, nie tikkurili jak na innych ścianach i jest fatalna, źle się zmywa, schodzi kolor. Zastanawiałam się na ceramiczną, ale przez przypadek mam już raz pomalowane lateksową kabe, więc zaryzykuję.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydawało mi się, że na ciemnych farbach bardziej wszystko widać i trudniej zmyć, mam w mieszkaniu jedną ścianę w wiśniowym kolorze, jest lateksowa, ale Beckersa, nie tikkurili jak na innych ścianach i jest fatalna, źle się zmywa, schodzi kolor. Zastanawiałam się na ceramiczną, ale przez przypadek mam już raz pomalowane lateksową kabe, więc zaryzykuję.

 

miałam kiedyś lateksową farbę, która zostawała na ścierce. Ani na tikku ani na kabe nie zaobserwowałam u siebie tego zjawiska. Akrylatex kabe jest prześwietny, ale tikku harmony też niczego sobie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie - dopłata do mojego ciemniejszego szarego była rzeczywiście duża. Ale w moim mieście ceny i tak były znacznie niższe niż np. w Poznaniu, aż mnie to dziwiło, bo różnica duża, a wydawało mi się, że ceny powinny być wszędzie podobne. No i ta matowa farba nie wyglada wcale jak lateksowa.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
Myszo, od jakiegoś czasu podziwiam Twój piękny dom- gratuluję! szczególnie podobają mi się podłogi, chociaż doczytałam, że miałaś z nimi "trochę" przejść, ale efekt końcowy- cudny. czy dobrze kojarzę, że na dole masz położony lakier( matowy?),a na górze olej? jakiś czas już mieszkasz, wiec podziel się proszę doświadczeniem, który rodzaj wykończenia bardziej się u ciebie sprawdził, co polecasz? mam kilka dni na podjęcie decyzji, podłoga już leży, wiec każda opinia jest b. cenna. i jeszcze jedno pytanie: farby w całym domu to Tikkurila, tak? jaki rodzaj, opitva czy inna?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

juz odpisuję, trochę póxno, ale jednak:)

kmw- podłogi mam wszędzie olejowane, przez chwilę dąb był w lakierze,ale coś się stało z podłogą i trzeba było szlifować. Moje podłogi były fachowo olejowane jeden raz i to było za mało, zeby utrzymać je w formie. Poolejowałam je drugi raz sama i jest dobrze.

Farby- mam i tikkurilę harmony i kabe akrylatex. Obydwie fajne, choć wydaje mi się, ze kabe ładniej się zachowuje przy zmywaniu.No i jest tańsza.

Wiolaszko przykro mi. Mi został jeden z dwóch wrzosów, które wtedy kupiłam. Siedzą jeszcze w ziemi, ale nie sądzę, żeby odbiły. Chyba nie zdążyły się ukorzenić przed zimą, a duże były.

Kasiahinc, witam Cię u siebie. Niestety moja lodówka jest czarna, ma standardową szerokość, czyli 60cm i pochodzi od siemensa

http://www.mixelectronics.pl/siemens-kg-36na53,24229

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...