Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Gdzie kupię??? Meble, płytki, panele, dodatki ...


Stig

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Mam pytanie czy może ktoś już też ułamał ten plastikowy T kształtny element łączący uchwyt pantografu z drążkiem? Jeśli tak to może mi ktoś pomoże znaleźć miejsce gdzie tę część można kupić? Z góry dziękuję i pozdrawiam!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochani - przeszukałam wszystkie chyba witryny sklepowe w necie, ale nie umiem sobie poradzić.

Koniecznie są mi potrzebne płytki podłogowe szachownica czarno - biała, za nic nie potrafię ich znaleźć w sklepach internetowych, bo nazwy kolekcji nic mi nie mówią o kolorze, a mam net tragiczny i przeglądanie setek obrazków jest po prostu niemożliwe. :(

Możecie mi podesłać linki do takich płytek podłogowych czarno-białych, najlepiej jakichś niedużych?

Wiem, że robiła je np. czeska firma Rako, ale na ich stronie jest taki gąszcz, że nie dam rady...

Pomocy, pliiiisss!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszukuję płytek w kolorze zielonym, o nieregularnych brzegach, kwadratowych.

Może ktoś spotkał się ostatnio z takimi?

Potrzebuję do spełnienia mojej wizji toalety, ale nigdzie nie mogę znaleźć, będę bardzo wdzięczna za pomoc.

 

Jeśli chodzi o nieregularny kształt i pofałdowaną powierzchnię- to można coś wybrać z kolekcji ezarri szczególnie pofalowane są mozaiki z kolekcji Niebla, Ondu,Iris. Mozaika wygląda tak jak poniżej. Są również odcienie zielone od jaśniutkiegaleria ebano.jpg[ATTACH=CONFIG]59318[/ATTACH]iris-coral.jpgj po bardzo ciemną.

mix_kolekcja.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja właśnie jestem na etapie kupna sofy. Moja siostra miała skórzany zestaw wypoczynkowy i była bardzo zadowolona. Owszem trzeba znać się na pielęgnacji by wszystko było utrzymane w należytym porządku i by zachować pierwotną jakość takiego mebla. Zastanawiam się tylko czy taka skórzana sofa będzie pasowała do drewnianego wnętrza, jak myślicie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam od 7 lat skorzane kanapy i nie znalam sie na konserwacjii.Kupilam paste i pastuje jak mi sie przypomni,tak przecieram szmata i zawsze czysta.Nie wyobrazam sobie przy dzieciach tkaniny-nie przy moich.Wciaz cos rozlewaja,jedza.Niestety moge zapomniec o filcowej lub w grubej tkaninie kanapie na nowy dom...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skoro na prawo i lewo polecam firmę sits.eu, polecę i tu

trafiłam do nich z polecenia 4 zadowolonych znajomych, a odkąd sama stałam się zadowolonym właścicielem - namówiłam 3 kolejne osoby, które dziś podzielają moje zadowolenie.

łatwe w utrzymaniu, wygodne, można dowolnie modyfikować (modułowe, duży wybór elementów) i szeroka oferta wzorów. kolejne meble wypoczynkowe też od nich kupię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to dywan Utka 76 = zaglądnij do jej galerii, ale z tego co pamiętam to dywan z ikei i już go nie ma w sprzedaży ;)

Potwierdzam.

 

skoro na prawo i lewo polecam firmę sits.eu, polecę i tu

trafiłam do nich z polecenia 4 zadowolonych znajomych, a odkąd sama stałam się zadowolonym właścicielem - namówiłam 3 kolejne osoby, które dziś podzielają moje zadowolenie.

łatwe w utrzymaniu, wygodne, można dowolnie modyfikować (modułowe, duży wybór elementów) i szeroka oferta wzorów. kolejne meble wypoczynkowe też od nich kupię.

Dus, a gdzie mozna kupic ich produkty?

Napisalam do nich, ale mi nie odpowiedzieli jeszcze.

Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...