Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Gdzie kupię??? Meble, płytki, panele, dodatki ...


Stig

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Witam,

Nie jestem osobą doświadczoną na forum jednak je obserwuję ze względu na budowę a właściwie jej koniec. Ponieważ z żoną wykańczamy nasz dom pod Krakowem moja ślubna chce ułożyć z płytek mozaikę zarówno w kuchni jak i łazience. Nic nie było by w tym dziwnego gdyby nie fakt, że chce wdrożyć swoją wizję i wszystkie gotowe projekty dostępne w sklepach odpadają. Proszę o informacje czy w okolicach Krakowa znajdę godną zaufania firmę ponieważ sam nie pochodzę z Krakowa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

A - jeśli można zapytać - jaki rodzaj mozaiki małżonka preferuje? - kamienną, szklaną, gresową, kwadraty, paski, kółka? Słyszałam też, że są nawet z metalu!

W którym miejscu w łazience chce ją wykonać?

Też jestem na etapie wykańczania łazienki w Krakowie. Na razie zastanawiamy się nad armaturą łazienkową, ale rozglądam się za czymś ciekawszym niż dostępne "gotowce" mozaikowe. Lubię rzeczy EKSTRA.:eek:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślimy o mozaice kamiennej zaraz obok toalety. Nie słyszałem o mozaikach z metalu ale brzmi ciekawie. Cały projekt jest na razie w naszej głowie dlatego poszukuję firmy która podpowie i nasze pomysły przeleje na papier a później na ścianę :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie!

Takiej pracy to chyba nie może podjąć się jakiś przypadkowy glazurnik. Znajoma ma łazienkę wykończoną piękną mozaiką na specjalne zamówienie. Jest bardzo zadowolona z tej firmy, ponieważ zrealizowała właśnie swój pomysł z ich pomocą. [[reklama]. Chyba będą jeszcze ozdabiać tą metodą inne pomieszczenia swojego domu, ponieważ nie wszystkie są do końca wykończone.Byłam u nich ostatnio i wygląda to naprawdę super. Sama chętnie skorzystam kiedy będę remontować swoją łazienkę.

Edytowane przez Elfir
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A moim zdaniem każdy ma prawo do własnego gustu i tym właśnie różnimy się od zwierząt, że potrafimy wybierać i jesteśmy różnorodni.

A te kwiaty to właśnie mi się podobają. Zresztą moje dzieciaki jak zobaczyły żółwia na balkonie to powiedziały, że same chciałyby takiego (albo innego zwierza) mieć przed wyjściem na swój balkon. Pomyślę o tym na wiosnę, jak zabierzemy się za balkony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

mam mały problem:( 2 lata temu podczas projektowania domu na poddaszu wymyśliliśmy sobie że umieścimy wszędzie Lampy Massive Larsus 59525/17/10 157863.jpg powyżej okien dachowych w specjalnie przygotowanych wnękach. I tu pojawia się mały problem producent zaprzestał produkcji:( Szukamy już 2 miesiące dzwonimy po sklepach polskich i zagranicznych, allego, ebay, amazon i NIC. Czy ktoś widział tą lampę albo ma info gdzie można ją kupić? Bardzo bardzo proszę o pomoc.

Edytowane przez rufioex
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months później...

Witam!!!

Potrzebuję przymocować lustro do drzwi, niestety nie można jego przykleić - pozostaje montaż na uchwytach.

U siebie w bloku mam świetne uchwyty bezdystansowe montujące lustro w windzie, ale niestety nie potrafię nigdzie ich kupić.

Byłem w kilku sklepach, internet również przejrzałem i... nic.

Jeżeli jest dostępny to podobny uchwyt, ale składający się z 3 blaszek - dystans, podkładka, blokada, a ja potrzebuję taki sam ale zrobiony z dwóch blaszek - podkładka, blokada - BRAK DYSTANSU od powierzchni, do której przykręcam lustro.

Ktoś ma pomysł gdzie to można dostać ?

Pzdr

kwazik

uchwyt_do_lustra_1.jpg

uchwyt_do_lustra_2.jpg

uchwyt_do_lustra_3.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...