Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Gdzie kupię??? Meble, płytki, panele, dodatki ...


Stig

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

to to samo zdjęcie co wkleiła hazeleyes (faktycznie masz takie? :)) :)

 

te w hurtowni niestety nie dorastaja tym z modo do pięt choćby z powodu ergonomii - oparcie w tym pierwszym ze względu na przerwe w oparciu na wysokości pupy znacznie wygodniejsze, bo to drugie ma dziwnie wymodelowane oparcie - raczej nie do opierania sie (czy ktoś mnie rozumie???? :rotfl:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to to samo zdjęcie co wkleiła hazeleyes (faktycznie masz takie? :)) :)

 

te w hurtowni niestety nie dorastaja tym z modo do pięt choćby z powodu ergonomii - oparcie w tym pierwszym ze względu na przerwe w oparciu na wysokości pupy znacznie wygodniejsze, bo to drugie ma dziwnie wymodelowane oparcie - raczej nie do opierania sie (czy ktoś mnie rozumie???? :rotfl:)

 

Efilo, ni w zab, ale fajnie sie Ciebie czyta:D

 

Monikaa13, tez mi sie podoba:-) a tak na powaznie, kupic sobie z bialym siedziskiem i robic wycieczke do tapicera w celu zamiany na czarne...wpadalam w zyciu na glupie pomysly, ale nie az tak glupie:-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe

w pierwowzorze tyłek sie mieści a w alternatywie nie :D

 

 

aaaa, "trza" bylo tak od razu:D

 

Co do oczu- yhym:-)kolor wlosow tez taki sam, Siostrzyczko:-)

 

Kobitki, jak cos wymyslicie w sprawie moich krzeseł, dajcie, proszę, znac:-)

Edytowane przez hazeleyes1982
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a wiesz co... po pierwsze śliczny właśnie zbliżony do piaskowca ma niejaka mario31 którą można przydybać u mnie w komentarzach a po drugie ja mam piękny ostatnio położony pseudokamien na scianach w pracy tylko nie wiem czy cie perłowy interesuje

 

Dziękuję Ci strasznie za pomoc :) właściwie to nie wiem czy perłowy mnie interesuje :D Bardzo chętnie się dowiem co to za cudo :) najważniejsze żeby był to gres albo cokolwiek, co jest cieńsze niż piaskowiec czy płytki gipsowe, które też brudzą na biało :( no i żeby było albo jasne kremowe/beżowe albo szare. do obi niestety nie dotarłam, mam nadzieję jutro... bo nie wiem kompletnie co na ten murek nieszczęsny położymy, zaczynam żałować że w ogóle będzie :|

 

Edit: no i znalazłam ścianę mario i właśnie o coś takiego mi chodzi! tylko niestety mario ma zapchaną skrzynkę i nie mogę wysłać PW :cry: może jakimś cudem tu zajrzy...

Edytowane przez aduska
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Efilo, niech no ja tylko znajde zamiennik mojego pieknego krzesla z modo, to bede Cie molestowac o wynalezienie mi jakiegos czaderskiego zegara:D A tak off topic, zastanawiam sie, czy istnieje juz watek ( nie smiejcie sie): Pokazcie swoje...grzejniki:-)No co ja zrobie, ze chce jakis odjechany miec w lazience i pokoju Mlodego...Zakladac, czy nie zakladac?:???:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko czy będą pasować do tego wnętrza http://forum.muratordom.pl/showthread.php?170052-Jak-udekorować-okno-w-tym-wnętrzu Bardziej by pasowały chyba w geometryczne wzory a nie w kwiatki. W salonie jest już lampa http://www.studioindygo.pl/933.html Coś innego chyba przydałoby się poszukać co nie????

 

P.S. Przepraszam za to drugie,brzydkie ciemne zdjęcie. Zdjęcia robiłam na szybko.Salon w rzeczywistości jest bardzo jasny

Edytowane przez bluezee
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się czy nie zamówić tych podkładek http://allegro.pl/dekomotyw-podkladki-filcowe-azurowe-czerwone-i1438442672.html. Fajne czy nie? Widziałam ciekawsze, ale były duże na 40cm. Zależy mi na czerwonych i w rozmiarze podobnym do tego z linku. Pomożecie?

 

Podkładki fajne i tanie, "podobne wzory" są z 2-3 razy droższe, nie mówiąc o takich za 60-70zł. ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...