Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Gdzie kupię??? Meble, płytki, panele, dodatki ...


Stig

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

bluezee bajer w akcencie polega właśnie na tym że jest akcentem. jak teraz zaczniesz wszystkie dodatki kupowac czerwone to magia lampy zniknie. ale to tylko moja opinia.

poza tym wklejone podkladki tez są czerwone... w jakimś sensie :)

 

 

p.s. na pakamerze 99% wyrobów to hand-made - moge sie założyć że co najmniej połowa z wystawiajacych tam podkladki filcowe (a jest tego od groma bo teraz jakas mania ludzi opanowala) zrobi ci w wybranym przez ciebie wymiarze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

p.s. na pakamerze 99% wyrobów to hand-made - moge sie założyć że co najmniej połowa z wystawiajacych tam podkladki filcowe (a jest tego od groma bo teraz jakas mania ludzi opanowala) zrobi ci w wybranym przez ciebie wymiarze.

 

Ja dopiero przed chwilą się wgłębiłam w pakamerę... ale tam mają cudne szarości... i biele... podkładki świetne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zawsze mozna kupic w jysku za 2 złote - i to nie kpina. ja tak zrobilam jak musialam na cito nabyc i służą czasem do teraz :)

 

bardzo fajne podkladki ma home-you, zarówno materiałowe jak i z plastiku (te drugie się całkiem nieźle prezentują i są zdecydowanie najbardziej praktyczne - zwłaszcza przy brzdącu który często trafia jedzeniem poza talerz)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem z filcem jest taki że jak sie upapra to kaplica :( Niestety moje dziecie nie należy do schludnie jedzących i wiecznie coś nabrudzi

 

Ja mam tak samo... wiec chyba zostaje plastik... teraz też mam plastik, choć te filcowe to "dla gości", na pewno zakupię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...