Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Gdzie kupię??? Meble, płytki, panele, dodatki ...


Stig

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Efilio zdecydowałam się jednak na podkładki w kształcie plamy, które zrobią mi na wymiar mojego stołu. Te są trochę tańsze i chyba bardziej będą pasować.Zdjęcie przedstawia mój stół i podkładki z wydłużonymi elementami plamy i skróconymi. Które wybrać:)?Wybrałam szarość tak jak radziłaś:) Opinie innych również mile widziane Edytowane przez bluezee
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mirela jak to ma mieć sens to albo musi wystawać albo być wielkości płyty z piekarnika - bo największy problem to właśnie gdzie takową blache odłożyć. własciwie z garnkami nie mam żadnego problemu - przydają się korkowe podstawki z ikei - głównie żeby włożyć je do lodówki :D

 

 

bluezee, nie chciałabym Ci bruździć ale zastanawialas sie co ze sztućcami?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niestety sztućce się nie zmieszczą na podkładce i będą musiały leżeć obok i to mi za bardzo nie pasuje, ale te palmy są tak oryginalne i fajne,że ciężko mi z nich zrezygnować. Mogę jeszcze wszystko "odkręcić" i zamienić. Naprawdę głupio będzie wygladało jak sztućce nie będą leżeć na podkładce?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To daj znać co się udało załatwić.

 

Nie dzwoniłam jeszcze do tego sklepu, ale byłam wczoraj w Gali i w jednym sklepie były pantony białe i czarne matowe, podpytałam i za dwa tyg. mają być w połysku czarne, jest możliwość zamówienia tylko w połysku w fiolecie i tak te w połysku droższe bo ok. 500zł, ale tak się napaliłam że se zamówię i kupię:lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie dzwoniłam jeszcze do tego sklepu, ale byłam wczoraj w Gali i w jednym sklepie były pantony białe i czarne matowe, podpytałam i za dwa tyg. mają być w połysku czarne, jest możliwość zamówienia tylko w połysku w fiolecie i tak te w połysku droższe bo ok. 500zł, ale tak się napaliłam że se zamówię i kupię:lol2:

 

To gratulacje spełnionego chcem i mam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mirela jak to ma mieć sens to albo musi wystawać albo być wielkości płyty z piekarnika - bo największy problem to właśnie gdzie takową blache odłożyć. własciwie z garnkami nie mam żadnego problemu - przydają się korkowe podstawki z ikei - głównie żeby włożyć je do lodówki :D

 

No fakt, chyba będę musiała na podłodze kłaść blachy z ciastem ;). A jak Ty rozwiazałaś problem blach ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak, z tym ze dzownilam i ma w ofercie ape ceramica royal black, ale tak naprawde "okazala sie, ze jednal ich nie mam" - tylke uslyszlam i ciagle nic. prosze o pomoc. mam jeszcze prosbe odnosnie sklepu np internetowego, gdzie moge kupic terakote szachownice - czysta biel i czysta czern, 30x 30, 33x 33, nie wieksze.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

polecam http://www.ceramicstyle.pl baaaardzo duży wybór ceramiki i wyposażenia łazienek czy też kuchni Ape Porcelanosa imola itp itd...pracuje tam więc wiem :yes:

pytanie tylko jaka ilośc jest potrzebna i o co konkretnie chodzi...bo można kurierem wysłac na życzenie...ale nie ma to jak wcześniej zobaczyc i dotknąc

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Może pomożecie?

Pół roku temu ogladałam małe płytki, chyba 10/10 albo 15/15. W kolorach naturalnych, beżach, szarościach, niejednolite w strukturze,z w zagłębieniach złotawe. Dekor dekor do nich- jakby wyryty wzór, przypominający kwiatowy, nie dosłowny..taki tylko zaznaczony..muśnięte lekko złotem i srebrem.

Niestety sklep już nie istnieje, a ja wtedy nie zapisałam ich nazwy, ani firmy :/ Przeszukuję inne sklepy, katalogi na necie . Nic :(

Marne pewno szanse..ale może ktoś kojarzy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...