Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Gdzie kupię??? Meble, płytki, panele, dodatki ...


Stig

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

hehe a już zaczęłam komentować :)

 

ale tak serio - magggdo, napisz proszę jaki klimat cię interesuje. coś nowoczesnego, prostego czy może zdecydowanie ciężkiego, staromodnego...

 

hmm, powyzsze co niektore komentarze po prostu przemilczę...

o jaki mi chodzi? po pierwsze nie mega drogi, bo drugie wygodny, po trzecie rozkladany, po czwarte dosc lekki i z nie za grubym blatem (wiele wlasnie okraglych rozkladanych ma gruby blat co raczej wygodne przy siedzeniu nie jest)

nie musi byc drewniany, ale na pewno nie szklany:)

powiem tak - teram mam z Ikei wlasnie stol Leksvik, do niego 4 rozne krzesla i wyglada to fajnie... stolu bym nie zmieniala gdyby nie to, ze wlasnie przeszkadza mi w nim ta grubosc blatu, ciezko jest przy nim wygodnie usiasc majac zalozaone noge na noge..:)

wlasnie Rondo wydaje mi sie spoko, i w sumie zaluje ze nie kupilam go od razu... no ale madry Polak po szkodzie....

no ale nic, dzieki za pomoc

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam pojemników w kolorze białym na kosmetyki typu szampony, balsamy, odżywki, żele, które znajdują sie w łazience. Znalazłam w Ikei http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/90081290, ale na żywo one są prawie, że żólte a nie białe więc odpadają. Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie-piszcie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...)powiem tak - teram mam z Ikei wlasnie stol Leksvik, do niego 4 rozne krzesla i wyglada to fajnie... stolu bym nie zmieniala gdyby nie to, ze wlasnie przeszkadza mi w nim ta grubosc blatu, ciezko jest przy nim wygodnie usiasc majac zalozaone noge na noge..:)

(...)

 

wiesz no, do każdego stołu wysokość krzeseł dobiera się indywidualnie. jeśli stół ci odpowiada, to pomyślałabym nad dopasowaniem do niego krzeseł z siedziskiem na takiej wysokości, aby było ci najwygodniej.

 

@asizo

zamówiłaś eamsa? to kolejny z typów na fotel do pracy, acz chyba z podłokietnikami. byłabym wdzięczna za cynk czy jest wygodny i czy dobrze podpiera plecy :)

(na ergonomicznych fotelach siedzę w pracy, w domu chcę mieć bajer, ale wygodny :D)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

@asizo

zamówiłaś eamsa? to kolejny z typów na fotel do pracy, acz chyba z podłokietnikami. byłabym wdzięczna za cynk czy jest wygodny i czy dobrze podpiera plecy :)

(na ergonomicznych fotelach siedzę w pracy, w domu chcę mieć bajer, ale wygodny :D)

 

duś, zamówiłam eamsa :) Bez podłokietników ze względu na oszczędność miejsca. Napiszę czy wygodne, jak tylko wejdę w ich posiadanie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oczwiscie jak przeczytałam o twoim eamsie, to już nic w pracy nie zrobiłam, tylko googlowalam. okazało sie ze był eames na kółkach, nazwany przeze mnie 'biurowym' ;) wyglada bardzo fajnie, w oryginale nazywa sie PACC, ale najtańszy jaki znalazłam kosztuje 550€...

tja...

 

musze eamsy na Pomorzu wyhaczyć...

ktokolwiek widział... ktokolwiek wie... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja znalazłam jeszcze jakiś sklep czy co to jest - atakdesign - z Łodzi w każdym razie, ale cena dopiero "na zapytanie". nie wiem czy chcę pytać...

 

@asizo

a myślisz ze wysiedzialabys na nim 'przy biurku'?

 

...w sumie zawsze mogłabym go przestawić do sypialni, jako siedzonko do jeszcze niewymyslonej toaletki... hmmm... albo do przedpokoju, co by dupke było na czym posadzić do ubierania kozakow

Edytowane przez duś
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...