Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Gdzie kupię??? Meble, płytki, panele, dodatki ...


Stig

Recommended Posts

Strasznie mi sie podoba wypoczynek firmy ETAP- Calore. Czy ktos ma moze doswiadczenia z sofami tej firmy. W sklepie wygladaja bosko a jak z ich jakościa po latach ?? :roll:

 

http://www.etap-sofa.pl/oferta.htm

doświadczenia jeszcze nie mamy ale sami ulegliśmy pokusie- zamówiliśmy azurro, przyjechał śliczniutki

 

To tak jak my. Zamowlilismy jednak 3+2 Calore :D Mam nadzieje, ze jak przyjada ( za 6 tyg :o ) to tez beda śliczniutkie :D Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

My będziemy kupować kanapę w EMI Deko:

 

http://www.emi-deco.pl/pl/

 

Zestaw Modena- 3-osobowa kanapa i 2 fotele rozchylane do tyłu z wysuwanym podnóżkiem i obracające sie 360stopni. Dodatkowo fotele bujają się w przód i w tył z czego wynikła dość zabawna- nie dla wszystkich :oops: - sytuacja, kiedy w krótkiej sukience usiadłam na rzeczonym fotelu nie zdając sobie sprawy z jego udogodnień i bajerów:) Jak mnie bujneło do tyłu- to ekipa sklepowa miała niezły ubaw- głównie Panowie z moim własnym na czele. Teraz chodzę tam w spodniach:)

 

A wracając do Emi Deko to sklep mają np. w Domotece na parterze. Mają dużą wystawę i mnóstwo zestawów wypoczynkowych. Każdy znajdzie coś dla siebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Co sadszicie o kupowaniu sof przez internet?

Jestem wlasnie na etapie intensywnychj poszukiwan dwoch 3-osobowych sof + 2 puffy do siedzenia. Wiecej moj salon nie zniesie.

Skora - chyba - odpada; moze skusze sie na welur lub na tkaniny obiciowe.

Ulozenie bedzie troche nietypowe, bo bokiem do wykuszu okiennego i bokiem do kominka (w przeciwnym razie zawsze cos sie bedzie tracic, bo albo tylem do okien albo - co niedopuszczalne - tylem do kominka); mysle jeszcze nad czyms laczonym;

 

Juz nie moge sie doczekac przeprowadzki...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
CZy jasne ,prawie białe skórzane sofy trudno jest utrzymać w czystosci? CZy bardzo widać na nich brud? Mąż stanowczo sprzeciwia sie aby w naszym salonie był jasny wypoczynek natomiast mnie tylko taki sie podoba.

 

nie wiem jak jest ze skórzanymi, ale ja i moi rodzice mamy wypoczynki z eskóry ekologicznej i nie ma problemu z czyszczeniem, wystarczy ściereczka, ciepła woda z szarym myudłem i czyściutkie :D

 

Ale prawidzwą skórę to chyba trzeba potraktować jakimś specjalnym preparatem.

 

ale tak ogólnie jasne wcale się nie brudzi tak szybko :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
A ma ktos jakies doświadczenia z Helvetia Furniture. Zdecydowana byłam na zestaw Kenya ze skóry, super miękki i klasyczny, ale po ostatniej wizycie zastanawiam sie nad Lyon w tkaninie z teflonem. Tylko ta tkanina... ile wytrzyma?

 

Nasi bardzo dobrzy znajomi mają kenyę z helvetii. Meblelki rewelacyjne, bardzo miękkie i dobrze wykonane. Ich wersja jest z ciemnej, brązowej skóry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Który salon padł? :o Wydaje mi się, że mają się dobrze i są coraz bardziej popularni :oops:

 

Zawsze podobał mi się narożnik "Westlife", ale teraz zrobili nową wersję ze skróconym oparciem i to już nie jest to.

 

Natomiast podoba mi się Rico:

 

http://www.helvetia.com.pl/upload/helvetiadb_1663.jpg

 

i co dla mnie ważne, nie jest ze skóry :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...