Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Gdzie kupię??? Meble, płytki, panele, dodatki ...


Stig

Recommended Posts

Witam wszystkich, jestem nowy na forum i liczę na dobrą zabawę :)

Co do tematu to Rozumiem problem, ja schodziłem mnóstwo sklepów w moim mieście i nic mi się nie podobało. U znajomych zobaczyłem świetną kanapę i okazało się, żejest ze sklepu internetowego. Byłem bardzo sceptyczny początkowo, ale ona była świetnej jakości. Dlatego proszę się nie bać sklepów internetowych, ja już kupuję w kilku, albo polecam moim klientom (jestem projektantem wnętrz). Więc np mogę Pani polecić http://www.design-expo.pl - to meble między innymi z Danii, świetnej jakości, atestowane. Jednak bardzo nowoczesne,nie każdemu to odpowiada.

Pozdrawiam:))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
  • Odpowiedzi 1,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Witam,

 

jak w temacie, szukam białą błyszczącą glazurę rektyfikowaną o wymiarach około 29,7x59,7. Muszę to spasować z innymi płytkami a dostępne na rynku 30x60 są o te 2-3 mm za duże. Dajcie cynk jak wiecie gdzie można dostać takie cudo.

 

Pozdrawiam!

 

Ceramstic ma taką glazurę - kolekcja alchemia

http://www.ceramstic.com.pl/alchemia.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

 

Poszukuję usilnie nowoczesnego biurka w kolorze CZERWONYM (chętnie wysoki połysk) do gabinetu, w którym występuje kolorystyka "amerykańska" (tzn. wyłącznie 3 kolory: czerwony, niebieski i biały). Biurko powinno być solidne i dość duże (blat 130-140 cm), ponieważ pracuję w domu i jest to bodaj najczęściej wykorzystywany przeze mnie mebel. Czy rzuciło Wam się może gdzieś takie czerwone biurko w oczy?

 

Będę wdzięczny za wszelkie sugestie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję, ale zaproponowane przez Was biurko z Ikei jest za długie i za wąskie.

 

O biurku robionym na zamówienie też oczywiście myślałem. Problem polega na tym, że takie meble są albo drogie, albo należy dostarczyć stolarzom projekt wykonany w najdrobniejszych szczegółach, na papierze milimetrowym i z dokładnością mierzoną zegarem atomowym. Nie wystarczy przynieść "inspirkę" z netu wydrukowaną na kartce (już to przerabiałem, niestety). A ja z trudem rozróżniam wysokość od szerokości i głębokości, nie mówiąc już o rysunku technicznym designerskiego czerwonego biurka. Jak mnie stolarz pyta: "Jakie pan chce to biurko?", to ja odpowiadam: "Eeee... no... czerwone... ładne jakieś... nietuzinkowe... oryginalne może... takie, co nikt nie ma...". W tym miejscu następuje gest rozłożenia rąk, symbolizujący bezradność.

 

Dlatego pomyślałem, że przynajmniej biurko kupię gotowe. Wejdę do sklepu, zobaczę krwistoczerwony mebel, wymyślony przez Leonardo da Vinci, zaprojektowany przez Philippe'a Starcka i pomalowany przez Banksy'ego. I tak powiedzmy do 1000 zł. Ale coś mi kiepsko idzie to szukanie...

 

Kolejna rzecz. Chciałem jakieś siedzisko do kontemplacji, sączenia niepasteryzowanego piwa i odsłuchu płyt winylowych, które pasowałoby do wystroju całego gabinetu. Prosty klimat: http://uhouse.ru/uploads/posts/2009-07/1246687596_cadillac-couch.jpg . Tylko który lokalny cieśla Józef z Nazaretu mi coś takiego wystruga, hę? Sprowadź sobie człowieku taką kanapkę za 2-3 tys. euro.

 

Ech...

Edytowane przez Chattab
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy może ktoś polecić sprawdzone miejsce gdzie można kupić dobry materac? (Warszawa i okolice) może być strona internetowa..tylko nie ikea :)

 

Pewnie już zdążyliście kupić, ale gdyby ktoś jeszcze szukał, to kupowałam w firmie Merita. Wybraliśmy lateksowe, używamy 10 m-cy i jest. o.k. Kupiliśmy w komplecie ze stelażami.

 

Ja natomiast poszukuję dywanu ze skóry. interesuje mnie coś takiego jak Ikea miła swego czasu w ofercie, z takich zamszowych "frędzli".

Może ktoś spotkał gdzieś w sklepie, interesują mnie okolice Warszawy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ikea ma stół Vika z czerwonym blatem i stalowymi nogami. Stół ma klasyczną szerokość 60 cm - tyle co biurka. Długość 120 cm - moje biurko ma tyle. Tylko blat jest malowany akrylem, więc może się rysować. Mozę warto zabezpieczyć szkłem?

Może do tego dokupić biały kontenerek i okleić go lub pomalować z biało/niebiesko/czerwone paski (jak na amerykańskiej fladze)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hihihi, zapodaj na forum ofertę w Twoim rejonie, na pewno się ktoś zgłosi z tych bardziej kumatych :)

Czy to wyglądało jak reklama?:( Daleka jestem od polecania kogoś kto na to nie zasługuje, a materace tej firmy mam już trzy i są naprawdę o.k. Dodatkowo gdy kupowaliśmy pierwszy w nietypowym rozmiarze, bez problemu nam taki zrobili.

Proszę Cię, jestem już dość długo na forum i myślisz, że tyle czasu czekałabym w przyczajeniu na zareklamowanie się? Musiałabym być mistrzem cierpliwości, a o to nikt mnie nie posądzi.

A co do właściwego kumania, no cóż...

 

Nadal poszukuję dywanu, podobnego do tego:

http://cdn26.urzadzamy.smcloud.net/t/photos/thumbnails/15761/wykladziny_i_dywany_do_sypialni_600x0_rozmiar-niestandardowy.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

Szukam do łazienki płytek, na podłogę i na ściany, w miarę możliwości nie za dużych (najlepiej koło 30 cm) w kolorze lodów śmietankowych, albo - jak kto woli - waniliowych :). Czyli w zasadzie biel, ale lukutko przełamana na ciepło. Anglicy na to mówią winter white. Kojarzy ktoś może sklep/producenta, który ma takie coś w ofercie?

Barbs

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

Szukam do łazienki płytek, na podłogę i na ściany, w miarę możliwości nie za dużych (najlepiej koło 30 cm) w kolorze lodów śmietankowych, albo - jak kto woli - waniliowych :). Czyli w zasadzie biel, ale lukutko przełamana na ciepło. Anglicy na to mówią winter white. Kojarzy ktoś może sklep/producenta, który ma takie coś w ofercie?

Barbs

 

Sama wybrałam takie płytki: kolekcja Artable i Sotile z Paradyża. Widziałam, że również Sabro nie jest białe, ale to już większy format. Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...