Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Gdzie kupię??? Meble, płytki, panele, dodatki ...


Stig

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Witam wszystkich serdecznie

poszukuję płytek na podłogę do łazienki żółtych lub pomarańczowych, oczywiście również na ścianę. Mam piękną żółto - pomarańczową szklaną umywalkę i chcę do niej dopasować resztę łazienki (trochę zabrałam się do łazienki nie w tej kolejności co trzeba) :) i mam kłopot bo są piękne ścienne płytki białe żółte i pomarańczowe ale podłoga do nich biała, a ja białej nie chcę. Może ktoś z was widział kolekcję płytek z żółta lub pomarańczową podłogą?

Dzięki z góry za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[ATTACH=CONFIG]213787[/ATTACH]

 

Miało być wyżej

 

Kasik - sama projektowałaś sobie łazienkę?

 

Bo wbrew pozorom to wcale nie płytki mogą podkreślić jej piękno.

Może warto pomyśleć o szklanej mozaice w ognistych barwach?

 

http://mozaiki24.pl/images/bbe43b20ed9be14ecad519cd97b285c9.jpg

 

I delikatnych szarościach dla uspokojenia?

 

Coś jak tu (chodzi o połączenie kolorów)

http://t3.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcRgGOAo8olq8WC1cqttjo1thqVacM4lVde0-zvuVl5YJRSzNYKoGw

Edytowane przez Elfir
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba, że chcesz energetycznie, to płytki Inferno.

http://regiodom.pl/portal/sites/regiodom/files/imagecache/657x/images/regiodompl/50/inferno_r1m.jpg?ly28cr

 

Wówczas przydałoby się zrobić tę łazienkę z większym pazurem, wprowadzając też czerń.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam sklepu (najlepiej polskiego) w którym mogę kupić takie o to pokrowce (???) na stelaż łóżka.

Gdzie mogę znaleźć podobne cuda? Czy ktoś z użytkowników posiada takie?

Jak brzmi fachowa nazwa?:> [ATTACH=CONFIG]213635[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]213637[/ATTACH]

 

To Amerykanski wynalazek i brytyjski. Szukaj na ebay'u, albo jesli chcesz miec pewnosc co do jakosci wyrobu to pozostaje szycie...... W sklepach z firanami szyja. Ja by zrobiła na rzep przyczepiane do takiego pokrowca. Zmieniasz posciel, zmieniasz "ozdobny pas" to sie nazywa kryza albo lambrekin.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich serdecznie

poszukuję płytek na podłogę do łazienki żółtych lub pomarańczowych, oczywiście również na ścianę. Mam piękną żółto - pomarańczową szklaną umywalkę i chcę do niej dopasować resztę łazienki (trochę zabrałam się do łazienki nie w tej kolejności co trzeba) :) i mam kłopot bo są piękne ścienne płytki białe żółte i pomarańczowe ale podłoga do nich biała, a ja białej nie chcę. Może ktoś z was widział kolekcję płytek z żółta lub pomarańczową podłogą?

Dzięki z góry za pomoc

 

ŻÓŁTE widziałam z TUBĄDZIN - kolekcja Zienia. Ładna soczysta żółć i ( jak dla mnie) kształt kafla. PICCADILLY

A z pomarańczem to może być cięzko - myślałaś o szkle? Lacobel - można uzyskać każdy kolor jaki Ci się marzy.... Duże formaty, idealna gładkość - dają fajny efekt.

Edytowane przez Jadore
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To Amerykanski wynalazek i brytyjski. Szukaj na ebay'u, albo jesli chcesz miec pewnosc co do jakosci wyrobu to pozostaje szycie...... W sklepach z firanami szyja. Ja by zrobiła na rzep przyczepiane do takiego pokrowca. Zmieniasz posciel, zmieniasz "ozdobny pas" to sie nazywa kryza albo lambrekin.

dzięki:) znalazłam na ebay'u. Ciekawie sie to nazywa : bed skirt. w sumie jest to taka łóżkowa sukienka;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ŻÓŁTE widziałam z TUBĄDZIN - kolekcja Zienia. Ładna soczysta żółć i ( jak dla mnie) kształt kafla. PICCADILLY

A z pomarańczem to może być cięzko - myślałaś o szkle? Lacobel - można uzyskać każdy kolor jaki Ci się marzy.... Duże formaty, idealna gładkość - dają fajny efekt.

 

Jadore popatrzę, coś mi tam migało z tubądzina, ale czy tam jest żółta podłoga?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...