Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Gdzie kupię??? Meble, płytki, panele, dodatki ...


Stig

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Witam wszystkich forumowiczów.Prosze bardzo o pomoc gdyz pilnie poszukuje w internecie płytek gresowych http://artvillano.pl/sklep/pr_GSMZ0013-7_723.htm Podobne płytki sa w Leroy o nazwie lirynda lecz jest inny odcien.Gres 60x60. Te co mam to jakis chinski gres Foshan Harvest a na opakowaniu pisze idp Porcelain .Brauje mi ok 100szt 50m lecz problem w tym ze nigdzie ich nie ma.Jesli ktos wie gdzie moge je kupic bardzo prosze o pomoc gdyz przez ten gres nie moge oddac budowy.Dziekuje i pozdrawiam Jacek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie :bye:

Jestem na etapie poszukiwań możliwie najbielszego gresu matowego (barwionego w masie nie szkliwionego) którego cena nie "zabija" coś w tonacji Floor Gress linia Less kolor white. Najniższą cenę jaką otrzymałem dla ilości 90m2 na w/w płytkę to 200 zł/m2 i w dodatku brak płytek :p

 

Czy możecie polecić jakąś alternatywę lub przynajmniej sprawdzonego dostawcę o niskich marżach :-?

 

Z góry dziękuje za info (może być na pirv.) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich,

mam nadzieję, że to właściwy wątek bo też kwestie kamienia ... jesteśmy na etapie zmian w salonie (łączony z kuchnią), duży jasny i myślimy o kamieniu i to w ciemniejszym kolorze, coś w tym stylu2013-10-06_212728.jpg

to jest akurat zdjęcie z salonu meblowego [moderowano - zbyt dużo linków do tego sklepu w Twoich postach...] - załączam link bo może lepiej widać o jaką ścianę chodzi

Czy ktoś z Was ma coś takiego? Trochę obawiam się, że o ile w aranżacji salonu meblowego to jest ok, to może jak się ma coś takiego na co dzień, to trochę męczy ...

 

W łazience mamy 3 ściany z marmuru Botticino, ale salon to mimo wszystko co innego ...Zwłaszcza, że koszty trochę inne niż przy zwykłym pomalowaniu

Z góry dzięki za wszystkie info (zwłaszcza jak macie coś podobnego w domu)

2013-10-06_212728.jpg

Edytowane przez joliska
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

nie wiem czy w dobrym miejscu ale poszukuję baterii firmy Gattoni:

http://www.google.pl/url?source=imglanding&ct=img&q=http://static.e-lazienki.pl/articles/7482f_lazienki-zdjecia_1_jpg_elegancka-bateria5_main.jpg?0&sa=X&ei=_9VXUuraOqfy4QT-m4H4CA&ved=0CAkQ8wc&usg=AFQjCNF0HgMIu2kKYXM9TNDhLxdo1VG3Tg

 

przeszukałam internet i nie mogę sobie poradzić ze znalezieniem firmy dystrybucyjnej w Polsce.

Będę wdzięczna za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, ja przeszukując internet pod względem grafiki natrafiłam na bardzo podobną baterię.

http://megalazienki.pl/baterie/baterie-umywalkowe-wysokie/baterie-umywalkowe-wysokie/daniel-diva-bateria-umywalkowa-wysoka/657-1669-47614s

Wrzucam linka. Nie wiem, czy interesuje Cię tylko jeden wybrany model, czy podobny także może być. Nie ukrywam, że cena mnie akurat powaliła z nóg, bo tyle właśnie kosztowała cała moja umywalka + bateria + szafeczka pod nią :) Pozdrowionka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks później...
  • 2 weeks później...
Znacie firmę? gdzie kupić?

ktokolwiek widział? ktokolwiek wie?

 

wg googla to jest z oferty kika.com, austriacki sklep, więc raczej nie wróżę powodzenia. Widzę takie rozwiązanie, że weźmiesz to zdjęcie i zapytasz architekta/sprzedawcę z jakichś większych salonów z wyposażeniem (Łazienki z pomysłem itp.) i niech Ci coś dobierze, albo rozpozna markę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszukuję w miarę nowoczesnego fotela do salonu, spodobał mi się ostatnio takowy w programie ,,Pani Gadżet" na TVNie. Fotka z TV poniżej. Czy ktoś może mi pomóc gdzie mógłbym coś podobnego znaleźć - zależy mi żeby był w miarę wysoki do oparcia głowy ale i ,,lekki" (popularne ,,uszaki" są trochę ciężkie z wyglądu).

fotel.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...