Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Gdzie kupię??? Meble, płytki, panele, dodatki ...


Stig

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

  • 1 month później...
  • 4 weeks później...

Jak w temacie szukam płytek w kolorze pastelowym, dokładnie zbliżonym do koloru szyb lacobel l1.jpg

 

niebieski, turkusowy przydymiony jasny...

 

mżna w ogole gdzies dostac takie kafelki w duzym formacie? czy w ogole mozna dostac cos z pasteli, jakies plytki ktore nie beda w ogole przypominaly plytek lazienkowych?

 

Z gory dzieki za pomoc. Nie mieszkam w Polsce wiec nie mam rozeznania kto, co produkuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam niedużą łazienkę (4m2), z lustrami na dwóch narożnych ścianach po sufit. Szukam lamp podtynkowych, wpuszczanych w podwieszany sufit, które pozwolą mi osiągnąć efekt jak na tym zdjęciu:

 

387ff0393035080f8d1b5ad66d97a62f.jpg

 

Dla mnie jest to wrażenie światła, które równomiernie leje się po ścianie i lustrze.

 

Myślałem o wykorzystaniu taśm ledowych, bo są długie i wąskie, ale patrząc na przykłady mam wrażenie, że dają za mało światła:

 

7b28c9d546bd27dab2dcd0f117e2586f.jpg

 

Myślałem też o lampach punktowych ułożonych w linii w równych odległościach, ale daje to trochę inny efekt: światło jest mocno skupione i punkty świetlne wyraźnie odpijają się w lustrze.

 

dcbb26f5804148f2c4cffc4884070e56.jpg

 

To co znalazłem to wpuszczane panele ledowe:

oraz oprawy rastrowe

 

Nie bardzo wiem, jaka jest różnica między panelami ledowymi a oprawami rastrowymi.

 

Zastanawiam się też, który z paneli ledowych byłby lepszy. Jeden ma tylko 31cm długości, ale może jak na moją łazienkę to starczy? Drugi ma 120cm długości, ale jest też jednocześnie dosyć szeroki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam problem ze znalezieniem czegoś (2 sztuki) co mógłbym postawić przy końcach narożnej kanapy( na lampkę itp). Jakiś stolik, szafka lub mały regalik. Zależy mi na nowoczesnym stylu. Oprócz szafek nocnych nie mogę niczego innego znaleźć. Czy może widzieliście coś takiego? Z góry dziękuję za odpowiedzi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry

Szukam produktu takiego jak w linku,

 

http://www.sklep.meble.pl/p307025,krzeslo-tempo-46x94-cm-biale.html

 

ale po pierwsze tańszego i najlepiej niepomalowanego lub do renowacji, gdyż szkoda kupować nowe krzesło i obdzierać je z farby :) Zwiedziłam kilka różnych antyków/antykwariatów/bałaganów wszelakich i nie ma, a to podobno popularny wzór krzesła kiedyś był. Gdyby ktoś mógł mi pomóc byłabym wdzięczna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

poszukuję zlewu do szafki o szerokości 50cm i głębokości 60cm. Zależy mi na jednokomorowym białym ceramicznym lub emaliowanym w rozsądnej cenie (czyli nie w tysiącach).

Bardzo odpowiadałby mi model z Ikei: http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/S09897225/ niestety ten jest tylko do szafek 60cm.

Będę wdzięczna jeśli ktoś mnie nakieruje =)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
Tak jak w temacie poszukuję czarnych i czerwonych płytek do łazienki takich jak na zdjęciu 0.jpg Najbardziej zależy mi na tym żeby czerwone płytki na ścianie i podłodze były w jednym kolorze i dużym formacie (ścienne, podłogowe mogą być innego formatu). Bardzo proszę o odpowiedzi i pozdrawiam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks później...

bardzo proszę o pomoc w znalezieniu firmy gdzie dostanę takie krzesło:

http://www.bellelliufficio.it/open2b/var/catalog/images/819/0-2748fdce-800.jpg

 

co prawda tu jest do kupienia:

http://www.bellelliufficio.it/pl/product/819/PALETA-z-18-krzes%C5%82ami-przezroczystymi-Lucienne-NEUTRALNYMI.html

 

ale mam niemiłe doświadczenia w kupowaniu z zzagranicy;(

 

czy widział je ktoś tu w Polsce bezpośrednio?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
  • 3 weeks później...
Witam.

 

Nie wiem czy dokładnie to dobre miejsce ale nie wiem gdzie szukać łóżeczka dla dziecka a może znacie jakiegoś stolarza który mi takie łóżeczko zrobi jak na foto poniżej.

 

[ATTACH=CONFIG]286594[/ATTACH] [ATTACH=CONFIG]286595[/ATTACH] [ATTACH=CONFIG]286596[/ATTACH]

 

takie łóżeczko widziałam w sklepie dziecięcym w Zielonej Górze, tylko nie wiem czy tak góra wywinięta i chyba tego pikowania nie ma, ale bardzo podobne.

 

edit: na allegro jest podobne, ale cena zabójcza, ponad 6tys zł.

Edytowane przez mycha.:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...