Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Gdzie kupię??? Meble, płytki, panele, dodatki ...


Stig

Recommended Posts

Witam !

 

Kupilismy meble firmy Paged, jest tam taka fajna płyta ozdobna taka o nieregularniej powierzchni w kolorze słomkowym:

 

DSC00937.JPG

 

Teraz chciałbym zamówić szafę do zabudowy właśnie z takimi elementami i nie mogę tego namierzyć nigdzie.

Próbowałem pozyskać ją od producenta ale niestety nie ma takiej możliwości nawet, jeżeli potrzebuję dwóch kawałków 40x90cm. Idealnie to wymiar 18mm

Może ktoś widział podobną płytę o podobnej barwie ?

 

Ewentualnie może być też płyta ratanowa, kiedyś w poprzednim mieszkaniu mieliśmy takie wstawki i ciekawie to wyglądało. Niestety nasza osoba od mebli powiedziała, że producent wycofał się z takich płyt, co też potwierdziliśmy w innym miejscu.

Tak to +/- wyglądało:

IMG_0044.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
  • Odpowiedzi 1,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Kupiłem dodatkową chłodziarkę w wersji do zabudowy. Wysokość na 122 cm, reszta wymiarów standard. Ponieważ chłodziarka będzie stała w piwnicy, potrzebuję do niej jakąś naprawdę tanią obudowę, w piwnicy jest minimalna wilgoć i nie chciałbym, aby stała na ziemi. Może macie namiar na jakiś sklep, który oferuje taki mebel do złożenia? A może ktoś ma na zbyciu?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema a moja luba ma wlasnie chrapke na przemeblowanie mieszkania i w najblizszym czasie bede musial niestety przejrzec rozne oczywiscie nietandetne oferty , bo moja kobieta jets na tyle wymagajaca niestety . Juz mi cos wspominala o meblach w stylu vintage dlatego jakbyscie mieli tego typu pomysly na sklep to byloby fajnie :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...

Witam wszystkich,

potrzebuję pomocy z kupnem szafki okapowej - do okapu szufladkowego do zabudowy (model Amica OTS515W Amica OTS515W szerokość 50 cm). Kuchenka, a więc i okap, jest "wolnostojąca" i nie jest wkomponowana w resztę mebli. Zna ktoś jakiś internetowy sklep z wysyłką gdzie mógłbym kupić odpowiedni model?

Wymiary okapu:

http://i.imgur.com/oolTlWJ.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Czy ktoś się orientuje, gdzie można zamówić żaluzje drewniane o szerokośći lameli 35mm?

Szukałem w kilku sklepach ale bez sukcesów.

 

pozdrwiam,

Paweł

 

http://rol-den.pl/zaluzje/zaluzje-drewniane/zaluzje-25-mm-i-35-mm-

 

pierwszy przykład nic nie wiem o sklepie....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież tego nie kupuje się w sklepie tylko zamawia na wymiar u kamieniarza :D

Znajdż kilku przy cmentarzach i wyslij zapytanie o cenę.

No tak, miałem na mysli kamieniarza :) Zanim zacznę rozsyłac zapytania chciałem pierwsze zapytać - może ktoś może już sprawdzonego polecić który jest w sensownej cenie i nie spartoli mi tego - jednak blat się częsciej ogląda z bliska niż nagrobki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak, miałem na mysli kamieniarza :) Zanim zacznę rozsyłac zapytania chciałem pierwsze zapytać - może ktoś może już sprawdzonego polecić który jest w sensownej cenie i nie spartoli mi tego - jednak blat się częsciej ogląda z bliska niż nagrobki.

 

Trochę bez sensu pytać na forum ogólnopolskim o kamieniarza. Jak podam ci kamieniarza z Gdańska to wiele ci to nie pomoże. Szukaj w grupie budujących z Twojego regionu.

Poza tym co można "spieprzyć" w kamieniu?

Jak zrobi źle to nie odbierzesz pracy i nie zapłacisz. Gwarancji na kamień nikt nie daje.

A co do cen - wyślij zapytania do kilku firm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...
podbijam temat, gdzie kupujecie płytki? naszukałem się już trochę, ale nic konkretnego nie znalazłem, to znaczy albo były mało jakościowe, albo bardzo drogie, także i tak źle i tak niedobrze ...
ale chodzi Ci bardziej o o jakis sklep zwykly czy sieciowy? tu i tu mozesz cos znalezc konkretnego
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...