Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Gdzie kupię??? Meble, płytki, panele, dodatki ...


Stig

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Dzięki Bejaro. Postaram się poszukać. Ale jeszcze przejdę się po małych sklepikach z płytkami. Póki co przewertowałam internet i duże sklepy stacjonarne. Mąż mówi, że wydziwiam. On by zostawił same deski. W sklepie mi powiedzieli, że na łazienkę tylko teak. Ale on jakiś taki różowy mi się wydaje i będą dębowe, nie bardzo wytrzymałe na wodę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Bejaro. Postaram się poszukać. Ale jeszcze przejdę się po małych sklepikach z płytkami. Póki co przewertowałam internet i duże sklepy stacjonarne. Mąż mówi, że wydziwiam. On by zostawił same deski. W sklepie mi powiedzieli, że na łazienkę tylko teak. Ale on jakiś taki różowy mi się wydaje i będą dębowe, nie bardzo wytrzymałe na wodę.

 

Mam teak w łazience olejowany nie jest różowy ale nie na podłodze więc nie wypowiadam się co do praktyczności bo jeszcze nie mieszkam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może światło w sklepie było takie, że wydawał się różowy. Wycenialiśmy deski na parter i tylko tak rzuciłam okiem na kolumnę wyłożoną deską teak-olejowany.

Jak mówisz, że nie różowy to problem płytek nie istnieje. Na podłogę się nadaje bo robią z niego pokłady statków i jachtów. Dzięki za tą informację.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakub - czy kafelki w domu twoich rodziców się wytarły? wyparowały?

Zwykle ceramikę czy gres wymienia się nie dlatego, że coś się z nimi dzieje, tylko dlatego, że stały się niemodne, znudził się kolor, zmienił się pomysł na aranżację lub zostały ukruszone mechanicznie.

 

Obecnie, z powodu twardości, najczęściej na podłogi wybiera się gresy a nie płytki ceramiczne.

Polskie gresy, z racji łagodnych norm technicznych, mogą się nieco łódkować przy większych formatach (powyżej 60 cm). Pytanie jak wielkim jesteś pedantem, by cię takie odchyłki milimetrowe denerwowały?

 

Mam w domu polski i turecko-hiszpański gres za 40 zł i za 80 zł. Jakiejś większej różnicy jakościowej nie stwierdziłam.

Edytowane przez Elfir
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kuba: wpisz sobie w google [sPAM] tam znajdziesz fajny i porządny sklep. Mają tam solidne płytki a ceny są moim zdaniem ok. Nie tak dawno u nich zamawiałem to wzystko na czas itd porządna firma. Efir: masz też dużo racji w tym co piszesz. Ogólnie można kupić naprawdę fajne elementy jak się dobrze poszuka i to po naprawdę okazyjnych cenach Edytowane przez Elfir
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...