Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Gdzie kupię??? Meble, płytki, panele, dodatki ...


Stig

Recommended Posts

Bardzo ładne te Twoje literki:) Efilio a wiesz, gdzie kupie podobne, jak te na zamieszczonym wcześniej przeze mnie zdjęciu???

Monika ten sprzedawca z Allegro ma fajne naklejki: http://allegro.pl/naklejki-na-sciane-naklejka-napisy-1-9m-63-wzory-i1416468343.html

Nie wiem czy o takie Ci chodziło, ale mogę Ci je poolecić bo sama u niego zamawiałam i jestem bardzo zadowolona

 

Super, naprawdę ładnie wyglądają ale chyba tylko tyle. Mam naklejki w pokoju córki. W sumie ok. bardzo ładne, trzymają się i nic się nie dzieje, poza delikatnie odchodzącymi rogami. Jak dla mnie nie do przyjęcia. U córki już zostały ale więcej się już nie skuszę. Dlatego muszę wymyśleć co tu zrobić, by zdobyć szablon z takimi napisami, cytatami jak podałaś w linku. Warunek - szablon do malowania lub ew. małe literki do przyczepienia ale to będzie jeszcze trudniejsze do zdobycia.

Jak ktoś ma pomysł to będę wdzięczna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

jaksie

kiedyś były świetne w boconcept. nie wiem czy są nadal w ofercie.

 

a ja szukam konsoli w stylu biurka besta burs

 

http://www.ikea.com/PIAimages/0090374_PE224144_S4.JPG

 

idealnie byłoby to biurko gdyby było o połowe krótsze. szukam czegoś nowoczesnego w formie, prostego, białego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Ten pierwszy znam. I dokladnie takiego szukamy. Tyle ze rozkladanego. Dwa pozostale maja zupelnie taka sobie cene. Niestety dla naszego budzetu jest srednio akceptowalna, zeby nie powiedziec ze w ogole akceptowalna nie jest. Niemniej jednak bardzo dziekujemy za linki. Chyba naprawde skonczy sie stolarzu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy w tym wątku, ale spróbuję, wybieram się w przyszłym tygodniu do Warszawy pobiegać po sklepach z meblami i oświetleniem, ( mój Lublin już obleciałam i kiepski wybór) Czy może ktoś zna i poleci sprawdzone sklepy w stolicy?:)

 

polecam Domotekę przy Malborskiej 41 i Centrum Hadlowe z przyleglosciami w Jankach :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super, naprawdę ładnie wyglądają ale chyba tylko tyle. Mam naklejki w pokoju córki. W sumie ok. bardzo ładne, trzymają się i nic się nie dzieje, poza delikatnie odchodzącymi rogami. Jak dla mnie nie do przyjęcia. U córki już zostały ale więcej się już nie skuszę. Dlatego muszę wymyśleć co tu zrobić, by zdobyć szablon z takimi napisami, cytatami jak podałaś w linku. Warunek - szablon do malowania lub ew. małe literki do przyczepienia ale to będzie jeszcze trudniejsze do zdobycia.

Jak ktoś ma pomysł to będę wdzięczna.

 

Te naklejki są tak zrobione, że tam nie ma co odchodzić. Nie odklei jej się przez pociągnięcie bo nie ma nawet za co złapać:) Jeżeli ktoś chce się jej pozbyć to od razu z tynkiem:) Z bliska wygląda to jak namalowane a nie naklejone. Nie wiem , jaką tTy masz naklejkę, ale w tej napewno nie będzie Ci się nic odrywać bo nawet nnie ma takiej możliwości.

A moje literki???Nikt nic nie pisze, a to taki fajny, ciekawy dodatek do wnętrza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak jolu. niestety mi nie pasuje (nie chciałam marudzić za bardzo) bo a. jest na nogach a ja bym wolała na metalowym stelażu (j.w.) ewentualnie na 'ściankach' i b. zależy mi na szufladce.

taka na ściankach mogłabym zamówić u mojego stolarza i to mi pozostaje jako ostateczność

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jaksie ja zamówiłam swoje w studiu reklamy. przeceniasz mnie - były pomalowane już. :D

 

bluezee - ale to jest firma produkująca. można to kupić w sklepie w polsce. korzystasz czasem z google? ;) http://www.sklepseletti.com/c/pl/8/2/1/0/long/dekoracje+wystroj+wnetrz.html

 

to link tylko dla bluezee - reszta niech lepiej tam nie wchodzi ;)

 

 

 

P.S. jaksie. zamówiłam dodatkowo VHOEL :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...