Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Gdzie kupię??? Meble, płytki, panele, dodatki ...


Stig

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Cześć szukam sklepu, który prowadzi sprzedaż dodatków do mebli kuchennych w postaci wysuwanych szuflad do kuchni organizerów do sztućców itp. Chodzi o coś bardzo dobrego w przystępnej cenie. Interesują mnie produkty PEKA lub inne.

 

Szukaj hurtowni z akcesoriami meblowymi okuciami ... Niektóre mają sklepy internetowe.Ogólnie zaopatrzenie stolarzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Aktualnie całkiem dobra możliwość zaoszczędzenia na zakupach remontowych daje sieć Dobre Dla Domu. Z tego co wiem to nie mają swojego sklepu internetowego ale ich sklepy są w wiekszości średnich czy większych miast w PL.

Przy zakupie u nich podłogi czy też drzwi można zamówić sobie dodatkowo montaż. Oszczędza się wtedy 12% na cenie produktu z racji tego,że cała usługa razem z produktem jest oprocentowana na 8%.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
A jak cenowo to wygląda za wschodnią granicą? często jeżdżę na UA (odpocząć - polecam rejony Zakarpacia, raj na ziemi), ale w sumie nie pomyślałam, zeby materiały budowlane przywozić. Wiem, że to Ukraińcy robią nagminnie zakupy w polskich marketach budowlanych.

 

Moje doświadczenia z Ukrainą są bardzo dobre. Rozpiętośc cenowa jest różna i istnieje możliwośc targowania przy dużych zamówienia. Problem jest w tym, że maja trochę prymitywne narzedzia pracy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
Cześć szukam sklepu, który prowadzi sprzedaż dodatków do mebli kuchennych w postaci wysuwanych szuflad do kuchni organizerów do sztućców itp. Chodzi o coś bardzo dobrego w przystępnej cenie. Interesują mnie produkty PEKA lub inne.

 

:spam:Mają spory wybór różnego rodzaju akcesoriów. Organizery kuchenne,systemy relingowe, szuflady i wiele innych. Nie widziałem produktów PEKA ale jest wiele innych ciekawych opcji.

Edytowane przez Tomaszs131
Lonk reklamowy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
Właśnie w Ikei nic mi się nie spodobało :( albo za szerokie, albo bez lustra, albo coś mi zawsze nie odpowiadało. BRW staram się unikać, jak tylko mogę, po tym jak na głupią sofę trzeba było czekać kilka tyg, w tych sklepach praktycznie nic nie ma na miejscu, wszystko na zamówienie (i czekanie).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę nic nikt z tymi szafami? Szukam czegoś odpowiadającego i znalazłam tylko to spam podoba mi się bardzo, spróbuję przekonać męża, ale może być trudno go namówić :D jak nie nie to pewnie skończy się na tym brw, ale tego chciałam uniknąć, jeśli ktoś ma jakieś inne propozycję to bardzo proszę o pomoc. Edytowane przez Tomaszs131
Reklama
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Orientujecie się gdzie w sieci możńa zamówić w dobrej cenie firanki razem z szyciem. Szukałam na allegro i nie ma takiej opcji.

 

A tutaj sprawdzałaś :spam: ? Widzę, że mają sporą ofertę i sądzę, że również szyją pod wymiar. Trzeba dopytać telefonicznie.

Edytowane przez Tomaszs131
reklama
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pewno jest taka opcja ale po prostu niedokładnie szukałaś. Poszukaj jeszcze raz. Moja rada jest jedna,. Dobrze sprawdź soobie sprzedawcę, poczytaj o nim komentarze tak aby wiedziec czy umie szyc czy nie Takiej firanki za bardzo nie da się w końcu zwrócić ;) Sam również zamawiałem firany szyte w internecie, z tym,że w sklepie, Konkretnie w :spam:. Jestem zadowolony. Edytowane przez Greengaz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...