Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Gdzie kupię??? Meble, płytki, panele, dodatki ...


Stig

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

  • 2 weeks później...
ja ostatnio tez szukałam krzeseł i widziałam duzy wybór na [:spam:] ja sie zastanawiam własnie czy zamówic sobie drewniane czy metalowe.Kiedys myslałam ze jak stół ma nogi metalowe to krzesło tez musi iadekwatnie z metalowymi.Widziałam jednak w kawiarni połączenie drewnianego stołu i metalowych krzeseł i naprawde fajnie to wyglądało,a co Wy o tym myslicie? szkoda ze fotki nie zrobiłam Edytowane przez joliska
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month później...
Nie ulega wątpliwości, że materiały potrzebne do remontu i urządzenia domu powinny być brane z wysokiej półki. To zapewni nam spokój na całe lata. Wiem z doświadczenia, że nie warto oszczędzać na :spam: dzięki którym powstanie wygodny i piękny dom. Jak coś robić to porządnie, a nie na pół gwizdka. Dzisiaj jest wiele możliwości na kupienie profesjonalnych materiałów w rozsądnych cenach. Internet w tym zakresie stoi szerokim otworem. Edytowane przez Tomaszs131
link reklamowy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dość pilna sprawa: czy ktoś ma albo zna kogoś kto ma może dosłownie jedną sztukę płytki Paradyż Tecniq Bianco półpoler 60x60 w odcieniu A2. Albo może ktoś wie gdzie mogę dostać jedną sztukę? Przedzwonię we wtorek do salonu Paradyża w Łodzi i zapytam ale może jest ktoś kto akurat ma ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month później...
Dość pilna sprawa: czy ktoś ma albo zna kogoś kto ma może dosłownie jedną sztukę płytki Paradyż Tecniq Bianco półpoler 60x60 w odcieniu A2. Albo może ktoś wie gdzie mogę dostać jedną sztukę? Przedzwonię we wtorek do salonu Paradyża w Łodzi i zapytam ale może jest ktoś kto akurat ma ...

 

W mniejszych sklepach z płytkami raczej nie znajdziesz. Nie wiem czy jest taka opcja ( takie sklepy zwykle sprowadzają całe serie płytek ze sklepu ponieważ to im się właśnie opłaca). jednej płytki raczej nie sprowadzą.

Mozesz ewentualnie dowiedzieć sie w marketach budowlanych. W OBI widziałam ostatnio sporo kolekcji Paradyża. I tam myślę,ze nie powinno być z kupnem jednej płytki ( polecam swoją drogą przy remoncie kupować zawsze kilka płytek więcej na zaś - znam ten ból.....).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, mam mały problem, szukam płytek podłogowych 60 x 60 koloru szarego, białego i czarnego (max połysk). Problem polega na tym że gdzie nie szukam to kosztują po 80zł-120 za m2. Czy naprawdę nie ma tańszych a dobrych? nowa gala ma tanie płytki (40złm2) ale z tego co wyczytałem to te płytki to bubel. Czy wypowie się ktoś na ten temat? czy zna ktoś miejsce gdzie można kupić za cenę do 60zł m2 (mile widziane jeszcze tańsze) płytki 60x 60 połysk koloru czarny, szary, biały które są godne polecenia?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month później...
  • 3 weeks później...
  • 3 weeks później...
  • 2 weeks później...
  • 2 weeks później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...