Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Gdzie kupię??? Meble, płytki, panele, dodatki ...


Stig

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

  • 2 months później...

Hej

Musimy powoli zamawiać/kupić płytki do łazienki.

Zdecydowaliśmy się na kolekcję Tubądzin - lemon stone.

Różnica cenowa między sklepem stacjonarnym a internetowym wynosi +- (w zależności od wielkości kafla) 20-45 zł/m2. To dużo dla nas.

I teraz pytanie: czy warto kupować w sklepach internetowych płytki? Jak sprawdzić czy nie są popękane itp, skoro przyjadą pewnie zapakowane na palecie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Elfir a możesz napisać z jakiego sklepu brałaś?

Nie wiem czy można pisać ( w razie czego usunę) nazwę, ale patrzyłam w sklepie "lazienkaplus" i tam znalazłam najtańsze.

 

szukałam tam gdzie najtaniej.

Na pewno z viverto drewnopodobne. I deko-cośtam, nie pamiętam nazwy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month później...
  • 2 weeks później...
  • 2 weeks później...
  • 1 month później...
  • 4 weeks później...

Sama rowniez mam pytanie :) Mianowicie jak podobają się Wam firany makarony?

firany-5a.jpg

 

Mianowicie spotkałam sie z opinia, że nie są już modne. . Że jest to kicz. NIe ukrywam jednak że od dłuszego czasu coś takiego mi się podoba. I chcialam sobie je zamontowć na oknie balkonowym tak aby był mniejszy problem z jego otwarciem . Jednak juz sama w sumie nie wiem....

[sPAM]

Edytowane przez Elfir
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month później...
  • 4 weeks później...
  • 1 month później...

Zamawiasz przez internet wyposażenie wnętrz, płytki, beton architektoniczny itp?

Sprawdź towar przy kurierze. Nie pozwól mu odjechać przed sprawdzeniem towaru.

Przed podpisaniem odbioru, sprawdź czy opakowanie transportowe nie jest uszkodzone.

Na folii strecz uszkodzenia nie zawsze są dobrze widoczne.

Jeżeli widzisz, że towar jest całkowicie zniszczony odmów odbioru ze względu na szkodę.

Ostrożnie rozpakuj i obejrzyj towar. Jeżeli coś jest uszkodzone spisz protokół szkody.

Pamiętaj, że kurier chce ograniczyć swoją odpowiedzialność. Często "wymiguje" się brakiem czasu, brakiem protokołu itp.

Jeżeli tak jest to protokół należy spisać odręcznie na zwykłej kartce, spisując datę, godzinę, imię i nazwisko kuriera, nr listu przewozowego i nr rejestracyjny pojazdu.

Należy dokładnie opisać uszkodzenia i zawsze zaznaczyć, że jest uszkodzone, otarte itp opakowanie transportowe ( o ile jest to stan faktyczny ).

Zrób zdjęcia i razem ze skanem wyślij do sprzedawcy.

Każdy dobry sprzedawca ubezpiecza towar na pełną wysokość szkody. Jeżeli dochowasz procedur, profesjonalny sprzedawca szybko zorganizuje nowy towar lub uzupełni braki.

Zaniedbanie procedury odbioru towaru i wysuniecie żądania do sprzedawcy bez protokołu szkody, może w niektórych przypadkach skończyć się nawet odmową uznania szkody, zwłaszcza kiedy upłynął znaczny czas.

Oczywiście nie zawsze najniższa dostępna w internetach cena na dany towar, to prawdziwa okazja.

Lepiej sprawdzić wcześniej dostawcę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months później...
  • 3 weeks później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...