Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Gdzie kupię??? Meble, płytki, panele, dodatki ...


Stig

Recommended Posts

  • 2 weeks później...
  • Odpowiedzi 1,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Luksusowe, szyte na miarę wyposażenie łazienek oraz beton architektoniczny bez szkodliwych sztucznych włókien

Zobacz możliwości i odwiedź Galerię Wnętrz Kreatywnych Luxum w Krakowie osobiście, lub wirtualnie

https://luxum.pl/wirtualny-spacer/

 

IMG_3379.jpgdrzewa_na_zamowienie.jpgdrzewo_sztuczne.jpgwanna2.jpgIMG_3440.jpg

Edytowane przez Luxum
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month później...
Mam pytanie do osób, które kupowały płytki onlinie? tego się trochę obawiamy;/ gdzie kupowaliście? była możliwość ew. zwrotów? Znajomi odradzają nam zapupy takich kruchych towarów w sklepie internetowym

 

Też nie ryzykowałbym kupna przez neta, z uwagi na koszty związane z ewentualnym zwrotem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month później...

W tej absolutnie beznadziejnej reklamie sklepu, zaprezentowanej przez steffan66 najbardziej żenujące jest sprowadzanie wyboru mebla do zrobienia "wow" na gościach.

Nie ma znaczenia czy mebel jest wygodny, czy pasuje. Tak jakby ideą domu było oprowadzanie po nim gości zamiast po prostu mieszkanie w nim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Niestety, ale dobra jakość produktów drewnianych trzeba słono zapłacić. Niemniej jak patrzę na takie aranżacje (a jestem fanem takich solidnych, drewnianych, w głębokim odcieniu produktów) to myslę, że warto rozsupłać worek z pieniędzmi.

 

biurko-rustyk-4.jpg

 

kredens-rustyk-7.jpg

 

stol-rustyk-1-8_1.jpg

 

Dla takich mebli trzeba jednak też przestrzeni... A tej niestety ale nie zawsze mamy wystarczająco :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To prawda. Takie meble dają wrażenie "ciężkości" i mogą zdominować małe wnętrze. Ale bez wątpienia są piękne. Jeśli lubisz taką stylistykę, ale nie dysponujesz dużym wnętrzem - pomyśl o meblach włoskich. Coś takiego jak tu :spam:. Też masz klasyczne podejście do tematu, ale moim zdaniem są one nieco lżejsze w odbiorze. Edytowane przez Greengaz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months później...
Ja znalazłam fajny sklep :spam:, kupiłam tam sobie łóżko i jest mega wygodne, właśnie ręcznie szyte z naturalnych materiałów, które w ogóle wysłali mi wcześniej na wzorniku żebym sobie wybrała :D teraz nachodzi mnie kupić meblościankę do kompletu bo darmowa wysyłka i nie będę musiała męczyć się z transportem :D Edytowane przez Greengaz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month później...
  • 4 weeks później...
  • 3 weeks później...
  • 3 weeks później...
  • 2 weeks później...
  • 2 weeks później...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję:) troszkę się boję tych robionych, bo nie ma testerów.

Ale spróbuję z gotowych.

Najbardziej to bym chciała taki kolor, jak tu jest złoty słomkowy.... tylko w macie, jednolity;

 

https://allegro.pl/oferta/farba-strukturalna-o-efekcie-rosy-zestaw-7765034241?utm_feed=aa34192d-eee2-4419-9a9a-de66b9dfae24&utm_source=google&utm_medium=cpc&utm_campaign=_DIO_pla_dom_budownictwo&ev_adgr=%C5%9Aciany+i+elewacje+-+Farby,+emalie+i+lakierobejce&gclid=CjwKCAiA35rxBRAWEiwADqB373pJmDAAZ3sblz9jHzrurCk5FUeUScJffqP5WL1FJolFu6cS3_xHWxoCiqMQAvD_BwE

 

Czy farbą strukturalną mozna tak pomalować by nie było mazai ?

Edytowane przez ciężkiprzypadek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...