Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Gdzie kupię??? Meble, płytki, panele, dodatki ...


Stig

Recommended Posts

Po 10 latach raczej kolekcji już nie odnajdziesz. A jak z marketu to mógł być jednorazowy chiński transport.

Na dodatek płytki z innej serii produkcuyjnej mogą mieć inny kolor.

 

Zobacz czy to nie Garam BEIGE z paradyża?

Edytowane przez Elfir
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Jedno z najmodniejszych rozwiązań na ściany w salonie, korytarzu i na kominki

Beton architektoniczny w płytach, do łatwego montażu na klej.

 

Beton architektoniczny w płytach, warto wybrać jako dekoracyjną okładzinę ścienną, ze względu na uniwersalność, możliwość późniejszej zmiany koloru poprzez malowanie lub wytrawianie.

 

 

1.jpg

 

[ATTACH=CONFIG]440892[/ATTACH]

 

[ATTACH=CONFIG]440893[/ATTACH]

 

[ATTACH=CONFIG]440894[/ATTACH]

 

https://luxum.pl/beton-architektoniczny/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Wiecie gdzie w Polsce można dostać spłuczki angielskie do WC albo chociaż samą klamkę? Różnią się tym, że zamiast przycisku na górze mają klamkę od frontu, która służy do spuszczania wody. Wygląda to mniej więcej tak, jak na zdjęciu poniżej.

 

http://1.bp.blogspot.com/-doY2xkf0F7Y/VC1NfbruT_I/AAAAAAAACzg/pOq3K1GeFk8/s1600/006%2B003.jpg

Edytowane przez james5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months później...
  • 1 month później...
Witam

 

Chciałbym kupić łóżko z naturalnego drewna, (bo dosyć mam nietrwałych imitacji :evil: ), i nie wiem jak to zrobić. W lokalnych sklepach nic ciekawego nie ma a o dobrą jakość jeszcze trudniej. Może macie jakieś doświadczenia albo znacie jakiś sklep internetowy. Proszę o informację.

 

Pozdrawiam - Stig :p

 

Polecam polskie meble lozko-vestre-maxi-sosnowe-160x200.jpg

dostępne także w wersji bukowej, dostęne na stronie internetowej :spam:

Edytowane przez Greengaz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month później...
Ja kupiłam zestaw mebli do sypialni z :spam: i jestem mega zadowolona. Mam je już 7 lat i nic się z nimi nie dzieje :) Co prawda nie są wykonane z naturalnego drewna, ale na prawdę są wytrzymałe :p

 

Zdecyduj się

 

Ja u siebie mam indukcję z Boscha i zmywarkę z Amica i jestem zadowolony z zakupu. ......
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...
  • 1 month później...
Ciężko mi znaleźć temat na zapytanie ale tutaj, to chyba odpowiednie miejsce. Panowie co myślicie hamulcach tej firmy https://akcesoria.meble.pl/p18204,airtic-hamulec-pneumatyczny-adapter.html ? Myślałem, żeby zamontować w większości mebli w domu takie a to są praktycznie połowę tańsze jak od Blum. Zna ktoś, montował u siebie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Zakupiliśmy ostatnio mieszkanie w którym poprzedni właściciel zainstalował meble typu komoda na jednej ze ścian. Wizualnie bardzo nam one odpowiadają ale musimy dokupić jeszcze jedną taką komodę, problem w tym, że poprzedni właściciel nie pamięta gdzie kupował te meble 3 lata temu :?

Może ktoś kojarzy skąd mogą być te meble :?:

Wymiary: wysokość 72cm, głębokość 31cm, szerokość 120cm.

 

Do kilku producentów wysłałem maila ale nikt się do nich nie przyznaje. :(

 

szafki-forum.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 weeks później...
A nie ma gdzieś z tyłu szafki albo pod spodem szuflady lub gdzieś wewnątrz korpusu żadnej nalepki/info etc.? Myślałem, że może google obrazy coś znajdzie ale link prowadzi do zdjęcia tutaj więc ciężko będzie. Może zamiast kolejnej szafki trzeba regał na CD/vinyle postawić? ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months później...
  • 2 weeks później...
  • 6 months później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...