Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Gdzie kupię??? Meble, płytki, panele, dodatki ...


Stig

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

te w decorolce są metalowe.

 

te 'moje' są jak najbardziej stabilne. o ile dobrze rozumiem to pojęcie. one są głębokie na 6cm więc stoją bez problemu. nawet 'o dziwo' S które jest obłe na dole nie ma problemu z pionem :) Literki są wykonane ze styroduru

 

bluezee daruj sobie złośliwości. ;) napisz do firmy która ściąga selettiego - wkleiłam ci ją.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Radzę śledzić co tydzień ofertę tchibo, oni często mają odjechne kolorystycznie produkty. Choć teraz akurat na ich stronie króluje klasyczny niebieksi i czerwony

 

Śledzę, śledzę, ale jak do tej pory nic..

 

Widziałam całkiem fajne w sklepie Flo, ale ich wykonanie pozostawiało wiele do życzenia :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a tu coś jest :) http://sklep-dodatki.devslct.pl/index.php?main_page=product_info&products_id=9560

nie widziałam wykonania, trafiłam na to przypadkiem

 

I tak właśnie zrobię, biorę ;) Zastanawiam się tylko czy wszystko z nimi w porządku?? No i na ile info, że w związku z tym, że towar jest wyprzedażowy, to nie podlega zwrotowi, jest zgodne z prawem??

 

Przecież to wciąż sprzedaż wysyłkowa...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tak właśnie zrobię, biorę ;) Zastanawiam się tylko czy wszystko z nimi w porządku?? No i na ile info, że w związku z tym, że towar jest wyprzedażowy, to nie podlega zwrotowi, jest zgodne z prawem??

 

Przecież to wciąż sprzedaż wysyłkowa...

 

co tu zwracac....towar 10zl,wysylka 20zl,ponowne odeslanie towaru 10zl,a zwroca tylko dyche za same pojemniki.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...