Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Gdzie kupię??? Meble, płytki, panele, dodatki ...


Stig

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Tytuł jest aktualny i ostateczny (poprzedni zawężający poszukiwania do mebli zmodyfikował któryś z adminów, nie ja) - ludzie pytali tu i o meble, i o inne elementy wyposażenia :) Więc pytamy o meble, narzuty, płyty betonowe itd.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałam w realu czarne Zienia, podobne bardzo do Piccadilly tylko czarne, złudzenie optyczne oszałamiające - gdzie głębia, gdzie wypukłość, efekt lustra dzięki wysokiemu połyskowi? Totalny odlot i choć nie użyłabym czarnych to chylę czoła przed wzornictwem i wykonaniem :) Cena... no cóż, też zwala z nóg. Choć dla Twojego kawałka ściany nie jest zabójcza, myślę, że warto powalczyć
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem co to fajny ale ten na pewno sie miesci i w cenie i wielkością

 

http://www.akcesorialazienkowe.lompart.pl/produkty,8-kosze,17-na-brudna-bielizne

 

 

polecam też przegrzebać tą stronkę

http://www.apoco.pl/cat-pol-1236107217-Lazienka-Akcesoria-i-dodatki-lazienkowe-Kosze-na-bielizne.html

 

zwłaszcza ten owalny jest ciekawy

 

 

P.S. Dlaczego chcesz sobie zrobić taką krzywdę? przecież to będzie wiecznie wypalcowane

Edytowane przez efilo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam i znaleźć nie mogę klamki do drzwi zewnętrznych z rozetą w podobnym stylu jak ta na zdjęciu. Rozstaw 72mm, kolor czarny lub srebrny, byle nie było to nic złotego. Pomóżcie, bo objechałam ze 3 hurtownie z okuciami, przeszukałam net i lipa-nic nie znalazłam.

http://www.sparta.com.pl/photo/product_big/6/d/6/1_6d6c8146e3fa.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie klamki Galbusera G.&G. są wykonywane z kutego żelaza i dostępne w dwunastu powłokach zabezpieczonych przed korozją unikalną na skalę światową technologią z wykorzystaniem ekologicznego bezbarwnego lakieru i wosku pszczelego.

 

Więc zakładam że tak - zwłaszcza że to klamki stylem nie pasujące nijak do wnętrz. A co do rozet to jeśli to to coś na kluczyk to patrząc na próbnik kolorów na dole strony to jak dla mnie to to jest właśnie rozeta

 

 

Trzymam kciuki w każdym razie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie klamki Galbusera G.&G. są wykonywane z kutego żelaza i dostępne w dwunastu powłokach zabezpieczonych przed korozją unikalną na skalę światową technologią z wykorzystaniem ekologicznego bezbarwnego lakieru i wosku pszczelego.

 

Więc zakładam że tak - zwłaszcza że to klamki stylem nie pasujące nijak do wnętrz. A co do rozet to jeśli to to coś na kluczyk to patrząc na próbnik kolorów na dole strony to jak dla mnie to to jest właśnie rozeta

Trzymam kciuki w każdym razie

 

Niestety póki co wszystkie klamki, które znajdowałam nadawały się tylko do wewnątrz, do tych zresztą też masz opcję z blokadą (do WC). Wysłałam zapytanie, zobaczymy. Jeszcze raz dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet Efilio o tym nie pomyślałam. Masz rację,że to będzie potem problem w użytkowanniu. Czyli stal błyszcząca odpada w takim razie. Podobają mi się kosze firmy Brabantia ze stali matowej, ale chciałabym coś do 150zł bo to przecież tylko kosz na pranie. Efilio co byś poradziła w sprawie wyboru kosza na pranie do małej łazienki w kolorach bieli i szarości płytki Organza ? Może coś z materiału. Nie mogę znaleźć nic ciekawego w rozsądnej cenie. Pomożesz?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...