Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

http://www.fototube.pl/pictures/z4069220n.jpg

 

sadze ze te "paski" to jest Tubądzin tajga,czy ktos potwierdzi lub powie co to jest jesli to cos nnego?

 

a to nad paskami to jakis panel czy to mozliwe ze sa to plytki paradyz PINEA BROWN???

 

Ta lazienka mi sie strasznie podoba ,chcialbym wlasnie za kompaktem dac na scianie 2 kolumny tajgi tak jak na tym zdjecie,a takze wanne i cala wneke na wanne dookola bo mam podobne pomieszczenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 979
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Nie odpowiem na wszystko, o co pytasz, powiem tylko, że te płytki nad pasakmi to nie Pinea z Paradyża, bo jak na Pineę, to mają za duży format i mają zbyt wyraźny wzór drewna. Wiem stąd, bo przymierzam się do kupna Pinei i oglądalam ją w sklepie 15 razy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W takim razie pytanie do Margoth*;

Co sadzisz o polaczeniu Pinei z Tajga z Tubądzina???

 

Pinea ma wzór drewna, Tajga skłania się ku geometrii. Moim zdaniem kolorystycznie pasują do siebie, ale nie pasują pod względem wzoru. Tajga jest prosta, gładka, pasuje do nowoczesnej lazienki. Pinea natomiast ze swoim "drewnianym" wzorem nadaje się do łazienek klasycznych, z obłymi kształtami ceramiki sanitarnej. Słowem: ja bym nie łączyła tych dwóch rodzajów kafli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 months później...
  • 4 weeks później...
  • 7 months później...

Witam,

Szukam płytek na ścianę i podłogę w łazience - beżowych, o ciepłym odcieniu, bez tzw. "maziajów" ;)

Znalazłam taką aranżację w internecie.

 

http://images50.fotosik.pl/340/dd86ebc3b4ddb1fam.jpg

 

Jeśli ktoś z forumowiczów orientuje się jakie to są płytki, będę bardzo wdzięczna za pomoc.

Edytowane przez makowapanienka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...