Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

http://www.tubadzin.pl/pl/kolekcje/inspiracje/colour.html/kID/106/COLOUR_White_Black/

 

Zakochałam się w tej płytce i chciałabym wykorzystać ją w małej łazience. Jednak cena powala mnie na kolana :jawdrop: :bash:

Może ktoś pomoże mi znalezć, niczym w aptece ;) , tańszy zamiennik dla Colour White R.4?

 

Można je kupić za 80 kilka złotych :yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 976
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Dzięki stokrotne Flawia ! :wiggle:

Ja kliknęłam na model na stronie producenta i szczęka mi opadła, bo nie spodziewałam się ceny 120,- pln/m2 bez paru groszy za strukturę i bazę... Potem mi ręce z biustu opadły, jak odwiedziłam ze dwa przypadkowe sklepy w necie, a tam super okazja i jedyne 99,- pln/m2 :cry:

I jak pomyślałam, że do ogólnej kwoty dojdzie jakaś porządna podłoga drewnopodobna, fuga, może kawałek mozaiki- to cała para ze mnie uciekła...

Ale teraz nadzieja we mnie wtąpiła i wydaje mi się, że może uda się coś urwać z ceny w sklepie, gdzie będziemy brać całą glazurę, terakotę, sanitarkę i meble łazienkowe ;)

 

Zobacz tu:

http://www.ceneo.pl/17528900

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jest wizka a ponieważ szukałam takowych, dowiedziałam się ze architektka wnętrz zamawiała indywidualnie u szklarza lusterka fazowane o wymiarach cegieł. Ponieważ było to dość drogie architektka u siebie miała mały fragmencik ściany tym wyłożony (wezgłowie łóżka), ale u swego klienta to już poszła na całosć (ściana kuchni - w dodatku nad blatem roboczym - inwestor chyba zamawia jedzenie na tel :) albo po każdym użyciu kuchenki wzywa służacą do polerowania)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jest wizka a ponieważ szukałam takowych, dowiedziałam się ze architektka wnętrz zamawiała indywidualnie u szklarza lusterka fazowane o wymiarach cegieł. Ponieważ było to dość drogie architektka u siebie miała mały fragmencik ściany tym wyłożony (wezgłowie łóżka), ale u swego klienta to już poszła na całosć (ściana kuchni - w dodatku nad blatem roboczym - inwestor chyba zamawia jedzenie na tel :) albo po każdym użyciu kuchenki wzywa służacą do polerowania)

 

ok dziekuje za info wygląda to super i tak bym chciała w holu zrobic trzeba chyba zatem udac się do szklarza, bo sa takie płtyki ale wszystkie w kształcie typowego kwadratu a nie prostojąta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość CelinaDolorose
kochani czy ktos wie co to za plytki na scianie lustrzane? i gdzie mozna je kupic [ATTACH=CONFIG]257456[/ATTACH]

 

To płytki Tubądzina z serii London Piccadilly, listwa ścienna Arsenal, dostępna w trzech rozmiarach.

 

http://www.tubadzin.pl/pl/kolekcje/kolekcje_maciej_zien/london.html/kID/85/Piccadilly/

 

Kolekcje Zienia dla Tubądzina dostępne są tylko w partnerskich, renomowanych salonach, więc nie tak łatwo je dostać, jakby się wydawało. Mam ten sam problem z mozajką Zienia i chyba zostaje mi zamówienie przez internet.

Edytowane przez CelinaDolorose
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

szukam klamek Domino Alma-R M9 nikiel, czy ktoś wie gdzie można takie dostać w Krakowie lub okolicach? http://matbud.pl/domino-klamka-alma-r-m9-nikiel.htmla4408.jpg

 

ok, już znalazłam (jakoś wczoraj mi sie nie udało)

gdyby kogoś to interesowało to Plastbud, Świat paneli, MartDom

Edytowane przez Niureczka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...