Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 979
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Martinezio, to jest klamka tzw "przeciwpozarowa", jest wielu producentów, trudno mi powiedzieć, który to konkretnie zerknij sobie na Polportę, Eco,Assa Abloy,Harco ( tu jest identyczny model)

Ceny, od dwudziestu paru zł (Harco) do kilkuset (Abloy)

Edytowane przez malka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Malka: no właśnie nie do końca. Klamki przeciwpożarowe wykonane są z tworzywa, głównie, poza tym klamki Harco mają nieco inny wzór. Po pierwsze szyldy są okrągłe, a na mojej jest szyld ścięty. Po drugie rączka klamki kończy się pod innym kątem (45st), niż we wzorze Harco (90st.). Dlatego mam taki problem ze znalezieniem :/ Ponoć to jakaś włoska jest, ale ma ona ładnych parę lat, więc pewnie już nie jest produkowana. Łudzę się natomiast, że ktoś to może jeszcze ma u siebie i wie, co to za klamka ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no widzisz, ja ślepa stara baba jestem i tego,ze szyld ścięty nie zauważyłam, ale skoro Tobie o ten bardzo, bardzo konkretny model chodzi, to ja nie pomogę, dla mnie one wszystkie jednakowe :oops:

 

ps. a skąd masz fotkę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aha :)

 

a nie macie jakiś faktur za drzwi ? może tam jakieś info znajdziesz? albo ktoś pamięta gdzie kupowane były drzwi ?

 

no juz nie wiem sama....głupia klamka, a tyle problemów ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poproszę o pomoc :oops:

 

co jest na podłodze ? http://www.chemiabudowlana.info/zdjecia/publikacje/powiekszone/1263_z3.jpg

pewnie jakiś gres ;) ale wiecie jaki konkretnie?

Głównie chodzi o rozmiar

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aha :)

 

a nie macie jakiś faktur za drzwi ? może tam jakieś info znajdziesz? albo ktoś pamięta gdzie kupowane były drzwi ?

 

no juz nie wiem sama....głupia klamka, a tyle problemów ;)

 

Kurde, kobito, tych faktur to trzeba by szukać w archiwum państwowym, chyba ;) Jak pisałem - one mają już łaaadnych parę latek, gdy jeszcze księgowość nie była tak zinformatyzowana, a nawet mogę śmiało założyć, że nawet jeśli bym znalazł te faktury, to średnio by się zgadzały z rzeczywistością :D

 

Ok, whatever zresztą... Te info i tak potrzebne tylko do kosztorysu, więc nie ma co rwać włosów z brody ;)

 

Dzięki za te nazwy, które podałaś. Może coś się z tego przechwyci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do kosztorysu, to bierz najdroższe :) ;)

 

Też mi się widzi, że to 90-tka, albo nawet 100-tka jest. Wystarczy porównać z blatem - standardowo blat ma 60cm.

 

bo tak tez właśnie patrzę :)

 

znalazłam fajne 1000x3000, ale nikt mi tego nie chce położyć, więc zadowolę się takimi 1000x1000 mm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Gładkie płytki cegiełki do łazienki poszukiwane!

Może jesteście w stanie pomóc? Poszukuje takich cegiełek - płytek. Są dla mnie idealne - cieniowane, szersze niż zwykłe klinkierowe... no strzał w 10! ale nie mogę nigdzie znależć....

http://img269.imageshack.us/img269/7967/83567053.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...