Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • 2 weeks później...
  • Odpowiedzi 979
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Mój pierwszy post, a może pomogę :)
Szukam tej wanny, kto wie, co to za marka?
Nie wiem skąd jesteś ale wydaje mi się, że taką wannę można zakupić w salonie w Szczecinie na ul. Cukrowej. Tylko pytanie czy w Twojej okolicy jest podobny salon. Nie wiem co to za marka bo tam mają różne może napisz do nich maila z pytaniem powinni wiedzieć co sprzedają. Pozdrawiam!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chciałam w sypialni przykleić tapetę na wezgłowiu tak zwanym, tapeta ma być żywa i kolorowa, tak żeby rano chciało mi się wstawać a wieczorem czytać a nie spać :) chciałam coś "odjechanego" kolorowe kwiaty w stylu malowaneg obrazu, zupełnie nic takiego nie znajduję, kwieciste tapety są najczęściej w stylu angielskich róż a nie o to mi chodzi, czy ktoś z Was wpadł na takie coś, nawet nie moge znaleźć nic podobnego żeby powiedzeić o co mi chodzi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki, fototapeta raczej odpada, podoba mi się ta fiona z happy nature , znalazłam jeszcze coś takiego

http://www.tapety-sklep.com/pl/p/Tapeta-97580-Kokomo-Holden/30699 -

boję się trochę powtarzalności, a przy tapetach tego nie uniknę. Co o niej myślicie ? Sypialnia jest biała, podłoga panel kronoorginal piaskowy dąb (jasna), do tego ma być łóżko + 2 szafki z ikei MALM w okleinie brzoza + biała szafa i wsio

 

i przeokrutnie spodobała mi się ta :

http://studiorasch.pl/natural-instinct-2013/781014-tapeta-cienna-781014-natural-instinct-2013.html

 

zawsze miałam dziwny gust lub raczej brak gustu, ponieważ podobają mi czasem dziwne rzeczy to wogóle się nei przyznaję że mi się podobają ale może tak zaszaleć ? chociać zdarzało mi się czasem zaszaleć i potem gorzko żałowałam :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie się podobają obie pokazane przez Ciebie, ale ta w ryby będzie właśnie miała rytm, pasy będą widoczne. Kwiaciory lepiej to zamaskują :)

Uważam, że trochę kiczu jest dobrą przyprawą - a gdzie się z tym wynieść, jak nie do sypialni? ;)

Do tak neutralnego wystroju to nawet najbardziej dzika i pstrokata tapeta będzie pasować - tu na forum raczej rządzi minimalizm, z tego co zauważyłam, ale uważam, że trzeba słuchać swojego instynktu w dziedzinie wnętrz (bo w budownictwie to tak nie do końca ;)).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...
  • 4 weeks później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...