Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 979
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Witam

Poszukuję takich wyłączników i gniazdek. Z tego co pamiętam kupowane były w castoramie albo leroy merlin. Środek ma logo ospel, ramka MPL. Nie potrafię ich nigdzie znaleźć.

Te na zdjęciach to są dwa różne modele kolorystyczne - pierwszy to beżowo - jasny "drewniany" a drugi srebrno - ciemno "drewniany"

G1.jpg

W1.jpg

W2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Smoczku, litości: Google na pytanie "rasch + nazwa tapeta" odpowiada na Twoje pytanie szybciej niż forum...

 

http://www.domzpomyslem.pl/sklep/podlogi-sciany/tapety-fototapety/tapeta-folck-rasch,li96,p127928.html

Edytowane przez joliska
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

joliska, no właśnie nie do końca bo nigdzie nie można znaleźć tej tapety żeby można było ją kupić, ten link który dodałaś informuje tylko o tym ze tapeta BYŁA dostępna w leroy ale dzwoniłem się zapytać i już została wycofana. Dlatego pytam czy ktoś nie wie gdzie można ja kupić bo bardzo mi na niej zależy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
  • 2 weeks później...
nie wiem czy pomogę wielu osbom czy moze tylko komusz jednemu, ale widziałem ostatnio kilka z tych rzeczy co pytaci ena takiej stronie chyba to tu było. MODEROWANO poszukajcie sobie bo serio tam widziałem takie albo podobne, bo nie chce spamować z konkretnymi linkami, bo to by czasu zajęło mnówsto. Edytowane przez finlandia
Reklamy są niezgodne z regulaminem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

kyku, między innymi te znajdziesz na tej stronie co pisałem.

Jest to kolekcja Braid od Tubądzin. MODEROWANO

tu masz link. ale własnie nie wiem gdzie i czy w ogóle mozna je kupić normalnie. Bo jak ja robiłem swoją łazienkę kuchnie to zwróciłem na nie też uwagę, bo nie powiem, efektowne są. dlatego też od razu skojarzyłem po zdjęciu jak wrzuciłeś. Tylko że ja mialem taką sytuację, ze pilnie wyjezdzałem i nie mogłem zamówić z internetu, a płytki potrzebowałem na już. sama jedna plytka nie wyglada jakoś super, nie przyciaga uwagi, wedlug mnie. ale jak pokazane jest ich więcej, na scianie, to bardzo ładnie się prezentują.

Edytowane przez finlandia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...