Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Hej,

Muszę się zapytać o alternatywę płytek łazienkowych wyglądającą jak panel.

Nie mam pojecia jak zdefiniować nazwę tego czego szukam- niby panel ścienny ale na takie hasło wyszujuje mi zwykłe panele itp. rzeczy.

Spóbuję to opisać:

Chodzi mi o panel ścienny, stosowany przeważnie w prysznicach otwartych w "lepszej" klasy hotelach.

Wygląda to jak dobrej jakości tworzywo sztuczne, przeważnie szare lub kremowe (beżowe?), tworzące całą ścianę prysznicową.

Jest gładki i wg mnie elegancko wygląda.

Wie ktoś jak sie to fachowo nazywa i gdzie można kupić takie panele ścienne?.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 months później...
  • Odpowiedzi 979
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

  • 3 weeks później...
  • 1 month później...
Ktoś wie z czego wykonana jest ściana i gdzie to kupić? montował ktoś u siebie?

 

9c3743cfb9fae92a.jpg

 

 

Hehe, ech dobry człowieku...doktoryzowałam się z tematu, bo również mnie urzekły te listewki. W Polsce gotowych elementów nie znajdziesz, za granicą są, ale drogie bardzo więc nawet nie interesowałam się czy w ogóle wysyłają do PL. Takie rzeczy robią stolarze, za straszne pieniądze - wiem, wyceniałam. Są na allegro panele z takim motywem, ale małe stosunkowo, które składasz sobie potem na ścianie. Moim zdaniem nie dadzą oczekiwanego efektu. Także co, będę robić to sama :) Efekt nie wyjdzie jak na tym zdjęciu, ale powinien być całkiem niekiepski ;) jak zrobię, to się pochwalę. Za materiał posłużą mi kantówki, bejca i płyta meblowa.

 

Powodzenia! ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe, ech dobry człowieku...doktoryzowałam się z tematu, bo również mnie urzekły te listewki. W Polsce gotowych elementów nie znajdziesz, za granicą są, ale drogie bardzo więc nawet nie interesowałam się czy w ogóle wysyłają do PL. Takie rzeczy robią stolarze, za straszne pieniądze - wiem, wyceniałam. Są na allegro panele z takim motywem, ale małe stosunkowo, które składasz sobie potem na ścianie. Moim zdaniem nie dadzą oczekiwanego efektu. Także co, będę robić to sama :) Efekt nie wyjdzie jak na tym zdjęciu, ale powinien być całkiem niekiepski ;) jak zrobię, to się pochwalę. Za materiał posłużą mi kantówki, bejca i płyta meblowa.

 

Powodzenia! ;)

 

Dzieki. Odpuszczam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks później...
  • 2 weeks później...
  • 5 months później...
  • 7 months później...
  • 2 months później...
  • 7 months później...
  • 2 weeks później...
  • 4 months później...
  • 2 months później...

Equipe i Artisan jak tutaj wspomina osoba powyżej. Sam w swojej łazience mam płytki od Artisan błękitne. NIe były tanie ale wyglądają w rzeczywistości nawet lepiej niż na zdjęciach. Wydaje mi się również, ze jest to model płytek ponadczasowy tak wiec nie powinny tak szybko wyjść z mody.

 

9ec432ac-b2aa-4896-9aa3-bdddf8648857_i-equipe-artisan-aqua-6-5x20.jpg

 

Jeśli decydujesz się na taki styl retro, polecam dobrać odpowiednie baterie oraz inne :spam:. Zerknij sobie na stronę Kuchinox - na stronie znajdziesz wiele takich propozycji.

Edytowane przez Greengaz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year później...

Czego nie polecam:

Czarne płytki gdziekolwiek. Porażka.

Ściany w łazience (zwłaszcza małej) z kaflami tylko do połowy ściany.

Kabina prysznicowa z zakamareczkami

Toaleta zamontowana odpływem w podłodze, a nie w ścianie.

Meble w kuchni nie pod sam sufit. Zostaje takie coś... Gdzie wiecznie jest kurz zamiast szafki do przechowywania rzeczy, z których korzysta się sporadycznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...