Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Darcy zaprasza...


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Muszę się do czegoś przyznać. W lipcu mój skromny domek przeżył sesję zdjęciową dla wnętrzarskiego magazynu. Więcej szczegółów tutaj.

 

Na blogu stworzyłam zakładkę ze zdjęciami mojego domu. Nie wszystkie weszły do wydania, a szczerze mówiąc wybór redakcji bardzo mnie zaskoczył. Luby rechocze złośliwie, że w magazynie znalazła się jego (paskudna, IMO) ściana z kamienia. A ku mojemu rozczarowaniu nie weszła na przykład taka fotka:

 

http://www.decoratorium.pl/wp-content/uploads/2011/10/MOJ-DOM-decoratorium.pl_.jpg

fot. Monika Lewandowska

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszystko obejrzałam

gratuluję sesji Twojemu domkowi,

ale nie byłoby jej bez Twojego talentu do urządzania,

więc ogromny szacun dla Ciebie:hug:

i Ty miałaś deprechę na taaaaki dom Darcy? piękny, cudowny, będę sie inspirować na ile męż mi pozwoli, a wiesz jak to z nimi jest:p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Elfir, nie wiem, czy moja odpowiedź Cię zadowoli, bo nie zrobiłam wiele. Fotografka sama zaproponowała sesję, ustaliłyśmy termin, a ja tylko posprzątałam i zrobiłam coś do jedzenia. Obecna była też stylistka, która układała przedmioty do kadru, ale nie ingerowała za bardzo w to, co zastała. Dostałam potem zdjęcia do autoryzacji i na tym moja rola się skończyła. Nie miałam wpływu na wybór magazynu, w którym ukazała się sesja, nie wybierałam też zdjęć, które ostatecznie pojawiły się w druku.

 

W sumie ciekawe doświadczenie, ale to było tak dawno temu... :) Sesja była chyba w lipcu. Oczywiście do czasu ukazania się magazynu na rynku nie mogłam opublikować nigdzie zdjęć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochana, miałam Cię spytać o tę sesję nieraz... a tu proszę, nie zdążyłam;)

 

Darcy, piękne co niektóre kadry. Np. bardzo ciekwe ujęcie sieni, badzo mi się podoba kuchnia na tych zdjęciach, jadalnia, salon... No chyba wszystko mnie zachwyca:lol2: Rewelacja! Gratuluję:hug:

Edytowane przez MagdaZZZ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nihiru, nie znam się na fotografii, ale wydaje mi się, że kolorystyka została podkręcona w kierunku beżu. Aż tak beżowe nie są.

Co ciekawe, w druku sypialnia wyszła, jakby była zielona...

 

Magda, dzięki. :) Szkoda, że zdjęcia, na które wskazałaś (hol na przykład) nie znalazły się w druku. Nie sądziłam, że wygra z nimi ściana lubego... Anyway, prawie wszystkie fotki z sesji są na blogu.

A kiedy będzie sesja Twojego mieszkania? I w której gazecie? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Darcy,

pięknie wszystko urządzasz... http://www.cosgan.de/images/midi/konfus/g035.gif pokłony sie należą..

doszłam dopiero do siedemdziesiątejktórejś strony i musiałam wyrazić głośno mój zachwyt...

masz tak spójne i przytulne wnętrza... bardzo podoba sie mi kolor ścian i wszystko, absolutnie wszystko podoba, ja spaprałam swoje ściany i jak patrzę na twoje to mam ochotę przemalować pokoje...

najpierw zachwycałam sie domkiem monah, potem dom Kasiorka powalił mnie na kolana, później Rokoko... teraz TY...

ech.. ide czytać dalej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Darcy , cegła i kamień jest teraz na topie więc we wszystkich magazynach wnętrzarskich je lansują, nieważne czy ładne i czy pasuje :) Swoją drogą pokazałabyś choć na chwilę tę niesławną ścianę bo ciekawość nas zje :) Widzę że pasiaste zasłony powędrowały do łazienki - jak się tam sprawują?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

vesila, dziękuję, ale musisz odkryć, co TOBIE się podoba. Nie mnie, monah czy Kasi. Wtedy osiągniesz spokój ducha. :) (

 

no ja mam ten problem że wszystko sie mi podoba u Ciebie, np u Kasi podłogi, kuchnia i sztukaterie, u innych też coś i jak to zgrać??? Zajrzałam w Twoją galerie zdjęć... no i ... ja tak chceeee...TO mi się podoba ... potrzebuje nowego domu ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vesila - niech zgadnę: od niedawna zaczęłaś się interesować wnętrzarstwem?:) Pamiętam, że też tak miałam na początku. WSZYSTKO mi się podobało i wszystko chciałam mieć. Mniej więcej po dwóch latach kupowania magazynów (to było jeszcze przed erą blogów) zaczęłam odróżniać to, co mi się podoba od tego, co chcę mieć u siebie:). także głowa do góry i cierpliwości:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

vesila, jeśli to Cię pocieszy, to ja najchętniej także wybudowałabym drugi dom. Nie po to, aby wszystko zrobić inaczej, bo pewne rzeczy po prostu lubię, są w moim stylu, ale mimo to mam sto nowych pomysłów i wniosków racjonalizatorskich. ;)

 

mleczajka, mam tylko te numery. Szukając farb byłam tylko w salonie PARA, nie szukałam nigdzie indziej wg NCS. :(

 

I dajcie mi spokój z tą ścianą. :bash:

Odcinam się i już.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...