Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Darcy zaprasza...


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

  • 3 weeks później...

skibusia, to zależy, co Cię interesuje. Podczas urządzania swojego domu interesował mnie konkretny styl, dlatego chodziłam do pewnych sklepów, a inne omijałam.

 

Mogę polecić:

- Domoteka na Targówku http://www.domoteka.pl/ Bardzo dużo sklepów wnętrzarskich, wszystkie w jednym miejscu.

- Decolor - w Domotece albo w Powsinie

- Fabryka Wnętrz - dwie lokalizacje: w Jankach i przy Puławskiej (salon przy Puławskiej jest większy, ale ten w Jankach sto razy ładniejszy)

- Almi Decor czyli standard w centrach handlowych

- Inne Meble przy Puławskiej (rzut beretem od Fabryki Wnętrz)

- House & More przy Puławskiej (Riviera Maison, a obok jakieś Vox Meble czy coś)

- Bed & Breakfast przy Burakowskiej

- Red Onion przy Burakowskiej (drzwi w drzwi z B&B)

- Belbazaar np. w Jankach

- Mebelplast (kanapy) np. w Jankach

- Fryderyk Gallery w Blue City przy Al. Jerozolimskich

 

Możesz się też przejść na Mokotowską. Dużo butików m.in. Maison Creative, Mokotowska 71, Niebieskie Migdały. Niestety raczej drogo.

 

To największe, do których chodziłam. Wpadałam też do mniejszych sklepów, a dużo zakupów zrobiłam w internecie (całe oświetlenie).

 

Mam nadzieję, że pomogłam. :)

Pozdrawiam,

Darcy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem tu nowa, więc witam się;-). Dopiero trafiłam na to forum i muszę napisać. Dom jest imponujący!!! Pięknie wszystko wygląda. Moj domek jest w zuuupełnie innym stylu, ale marzy mi się jeszcze kiedyś mieszkanie w kamienicy; -) A wtedy to chciałabym żebyś była moim architektem wnętrz;-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kanka9, a dziękuję, bardzo mi miło. Jeśli pomyślę o tym, aby zmienić branżę, będę Cię trzymać za słowo. :)

 

A teraz pytanie do Was - ostatnio nurtuje mnie myśl o tym, aby w bliżej nieokreślonej przyszłości zmienić obicia kanap. Warto? To dość droga impreza, ale ten jasny beż jakoś mi nie leży. Wolałabym coś ciemniejszego, może taupe? Sama nie wiem...

:confused:

Wolę wiedzieć czego chcę, zanim sprzedam lubemu radosnego newsa o potrzebie zmiany obić.

 

2011.06.02%252520025.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Darcy, szczerze mówiąc wg mnie bardziej pasowałby jaśniejszy jeszcze kolor niż ciemniejszy. Ale jak chcesz zmienić to może wylej "przypadkiem" coś niespieralnego i będziesz musiała zmienić obicia :) albo zaproś kogoś z dziećmi małymi i daj im sok jagodowy/porzeczkowy - sprawdzony sposób :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cronin, taki plan już opracowałam. :)

Ale najpierw muszę wiedzieć, co chcę zmienić. O bieli myślałam, ale raz że niepraktyczna, a dwa - mam już białe meble, a nie zależy mi na białym total look.

Szkoda, że nie mam jakichś ludzkich programów graficznych, to bym sobie kanapę pokolorowała w paru odcieniach.

 

A good news jest taki, że pogodziłam się z krzesłami i nie będę ich wymieniać. Są baaardzo wygodne, luby się przyzwyczaił, ja też. W sumie pasują do reszty. A pomyśleć, że w przypływie obłędu wystawiłam je kiedyś na Allegro...

 

2011.07%252520089.jpg

Edytowane przez Darcy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzisz bo trzeba mieć ogląd na cały salon , na tym zdjęciu które wkleiłaś akurat ciemniejsza kanapa nie pasuje bo za ciemno i monotonnie wychodzi i białych mebli tam tak nie widać. Rozumiem że poduszki też idą do zmiany (obicie) i przy ciemniejszej kanapie będą np białe lub w kolorze ścian czy zasłon? A kanapa może pod kolor krzeseł?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Darcy kochana, mam być szczera? Odpuść sobie;) Nic nie zmieniaj, a już na pewno nie na ciemniejszy odcień:no: Ja też jeśli już widziałabym szarości, ale masz rację, że wtedy mogą zlać sie za bardzo z zasłonami.

Moja rada: Weź zainwestuj w profesjonalną sesję fotograficzną, a wtedy sama się przekonasz, że Twój salon jest cudownie spójny kolorystycznie i nic więcej mu nie trzeba:) Poważnie.

 

Moim zdaniem masz tak piękną bazę, że już tylko w dodatki inwestować... a u Ciebie widzę niewiele przybyło szpargałów, a ja mam tyle boskich na celowniku. Dziś np. wiele fajnych rzeczy spotkałam na Mokotowskiej 71 (znasz?), np. taka maselniczka: http://sklep.mokotowska71.pl/maselniczka-ze-szklana-pokrywka-p-137.html (na żywo jest po prostu obłędna).

Te pojemniczki też wspaniale się prezentowały: http://sklep.mokotowska71.pl/kwadratowe-pudelka-p-132.html

I takie piękne, lustrzane ramki: http://sklep.mokotowska71.pl/ramka-lustrzana-p-128.html

 

Nie są to rzeczy tanie, ale na pewno tańsze niż zmiana obicia kanapy;)

 

Mi tam u Ciebie tylko takich detali brakuje, i trochę bardziej chaotycznie poukładanyh;)

 

PS To kiedy na tą kawkę w końcu się wybierzemy?:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Madzia popieram to co napisałaś.

Darcy pamiętam jak byłaś podekscytowana oczekiwaniem na nową kanapę, a Ty już chcesz ja zmieniać?

Jest piękna,elegancka i ponadczasowa.Diabeł tkwi w szczegółach i lepiej kupić eleganckie dodatki i może jakieś fajowskie poduszki zamiast tych czarnych?

Sama musisz dojrzeć do tego czy naprawdę chcesz coś zmienić.Dom masz cudowny!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc Darcy ! Bardzo gustownie urzadzilas swoje wnetrza, widze, ze mamy zblizone gusty, a krany w kuchni i wanny w lazience nawet takie same ;) Jestem na etapie wymiany lamp i jestem ciekawa jaka Ty masz w lazience do Twoich kinkietow? Nie wiem czy pokazywalas, a tymczasowo nie jestem w stanie przejzec ccalego watku ...

Pozdrawiam, gosia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...