Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do "Po 40-stce do parteru.."


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 647
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Witajcie dziewczyny!

Monis nie przejmuj się, ja tez tak mam - gdzie czytam tam pisze ;)

Matilde1 nie godnam twego podziwu:oops: Owszem - wkład pracy własnej był: syn, Pan Mąż i mój tato. Z mojej strony raczej bieganie za dzieckiem, żeby nie brała do ręki żadnych "skarbów" typu kolorowych, ostrych szkiełek, wystających z ziemi resztek nie-wiadomo-czego itp. Ale głównie to Pan Koparkowy i Pan od Przyczepy. Pracowali,ładowali, wywozili. Od 8 do 12. Zostawili w miarę czysty teren i fakturę na 600 zł.:eek:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kondolencje z powodu śmierci teściowej. Takich ludzi podziwiam. Przeważnie są cierpliwi i na nic nie narzekają. Mój mąż ma takiego dziadka (i dzięki temu i ja).

A co do pisma nt WZ - dostaliśmy takie samo. Wniosek był złożony w październiku 2009, pismo przyszło gdzieś w grudniu (ale cwaniaki wpisali datę październikową w piśmie). A pismo, że zebrali komplet dokumentów i że robią ostateczna wersję dostaliśmy.... w październiku 2010. Także życzę cierpliwości, cierpliwości, cierpliwości i jeszcze raz cierpliwości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam się u ciebie :)

Daj znać jeśli kupisz Fauna:)

Odnośnie twojego wpisu "Dostałam wczoraj pismo z Gminy.

Termin wydania decyzji odnośnie warunków zabudowy zostaje wyznaczony na 30.06.2011 r.

Przypominam, że wniosek złożyłam w styczniu.

"Na postanowienie niniejsze nie służy zażalenie".!!!!!!" to jestem w szoku bo ja warunki zabudowy dostałam w ciągu tygodnia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogród jest mój, osobisty, "tymi rencyma" sadzony, na obecnej działce, przy aktualnym domu.

Rura na murze odprowadza deszczówkę z domku ogrodowego do oczka wodnego. Jest tam za mną, zarośnięte, ale żaby tak lubią. ;) Odwdzięczają się głośnym rechotem.

Mur z kamienia - chciałam,żeby był klimat jak z "Tajemniczego ogrodu"....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...